Да кажа и попитам...

  • 2 603
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: Maria23
Ами и аз пишкам много и се будя вече 3-та нощ в 5 сутринта- ей така без причина - след 5-10 мин пак заспивам. Освен това имам тъпо гловоболие  от 1 седмица, което си го обяснявах по всякакъв друг начин - не и с бременност.
 А гърдите - плаша се  #Crazy - аз по принцип съм си с 98 см гръдна обиколка, а сега съм съвсем бомбастична  Embarassed /твърди са, леко болезнени и целите на вени - като отекли някак си/


  Повече от това няма какво да искаш в момента. Така че: бременна си, всичко е наред, признаците са нормални! ЧЕСТИТО!
Леко и безаварийно до края и прекрасно бебече!  Laughing

-----------------
  За [Desi]: в началото и моите гърди не бяха нито подути, нито болезнени, единствената промяна беше в цвета на зърната - малко потъмняха. Така че, споко!

# 16
  • Мнения: 856
Честито и от мен! Бъди спокойна и се радвай на бременността си!

# 17
  • Мнения: 2 723
Честито и от мен!
Сега само спокойствие.
Радвай се на това, което имаш и на това, което те очаква.

# 18
Честито!!!
И аз така се 4увствам, без болките в кръста и гърдите не са много, на теста имам слаба 4ерта, но и миналият месец имах, а ми дойде......така 4е ще изчакам до 23, когато ще е горе-долу 11 дни закъснение и ще се хваля..
между другото често си мисля данеби болките да са от извънматочна, но пък не са постоянни....как мислите

# 19
  • Мнения: 919
честито Мария! чудесна новина, сигурна съм че всичко е наред и симптомите са си точно както трябва така че бременей си спокойно и се радвай на малкото човече което расте в теб

mai4ence, стискам палци

Последна редакция: пт, 20 май 2005, 19:19 от коте

# 20
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Честито Мария23!
Много се радвам за теб и ти желая от сърце лека, спокойна и усмихната бременност!!
А за тези дърпания - и при мен ги има, даже се притеснявам, че на моменти са доста силни, но гледам да се пазя и дано всичко е наред. Освен това съм и с подут корем, а таткото ми се смее, че досега си намирах дрехи от детския магазин, а сега като ме гледа как ходя с разкопчани копчета още в началото, до 9-тия месец, сигурно съм щяла да посещавам магазин грамадан.  Grinning
Също така много ми се спи, често ходя до едното място по малка...включително и през ноща, гърдите ми пораснаха и са болезнени, но не постоянно, повдига ми се, и се оригвам (гледам да е по-безшумно).
И все пак при всеки е различно, така че не се стресирай излишно и се наслаждавай на щастието да носиш живот!

# 21
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Честито от мен, пожелавам ти леко бременеене и много положителни емоции
Не се притеснявай, и мисли позитивно.
 Flowers Four Leaf Clover

# 22
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честито Мими!

Радвай се на бременността си !

Чувствата ти са като на "малко бременна", после ще изчезнат, ще се появят други екстри, но това са част от радостите на бременността!

Успех и ако можеш се успокой!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Честито !  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 825
Честито  Grinning Grinning

# 25
  • Русе
  • Мнения: 526
Всичко е наред Grinning И при мен има разни нови усещания-придърпвания ниско долу в корема, болки в кръста, болезнени гърди и гадене. Важното е да се заредим с търпение и през следващите месеци да сме по-спокойни, да си почиваме повечко... Изобщо сега му е времето да се поглезим Wink
Пожелавам ти лека бременност Flowers Sunflower

# 26
  • Мнения: 92
Още малко инфо .....за мен

Момичета,
всичко за сега е наред - в 7-ма г.с. седмица съм, термин - 21.01 /бабин ден  Wink/ и видяхме сърчицето на бебока ......

Пожелавам на всички скоро да изпитат същата радост ......... Grinning

Целувам Ви всички  Heart Eyes

П.П. не преставам да Ви чета и съм с Вас

# 27
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Мария! Хубаво е, че вече си по-спокойна! Желая ти лека бременност и леко раждане! Hug

# 28
  • Мнения: 4 068
Честита ти пулсираща точица!
Желая тилека и безпроблемна бременност!

За усещанията, които имаш искам да ти кажа, че са съвсем нормални. И все по осезаеми ще стават. Все повече ще те придърпва, а после ще почне и да ти тежи. Абе наслаждавай се и това е!

# 29
  • Мнения: 498
Още малко инфо .....за мен
тъкмо щях да питам във форума за теб , че нещо ми се губиш.
Как си , кажи нущо на лични.Поздрави и целувки Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 юни 2005, 10:52 от Sunshine

Общи условия

Активация на акаунт