ЮЛСКИ бебочета'08 - 33

  • 11 365
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
Шада, Честит Рожден Ден   bouquet   newsm59   nbirthday 
Желая ти много щастие и здраво и усмихнато лятно бебче !!!!
Да ви се оплача набързо и аз: имаме нова колежка в нашия офис (от 4 месеца някъде ) обаче имам невероятна непоносимост към нея (то не съм само аз, май никой не я понася......) обаче днес наистина ми вдигна кръвното и и вдигнах страхотен скандал и ми е притеснено сега да не би да съм навредила на бебока по някакъв начин и да не предизвикам контракции с всичките тези вълнения и нерви......А и моето бебе не е от най-активните през деня, а отдеве след скандала просто не спря да рита и шава....... Мислите ли, че съм му навредила някак си? И дали може от нерви да получа контракции? Cry

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 9 733
Мария, първо спокойно, притеснението ще попречи много повече на бебчо Hug
От един скандал ако се повреждат бебетата моето досега...ехейййй (пу пу)

Във филмчето на Дискавъри обясниха много добре какво става при стрес. Твоят адреналин се вдига и се увеличава кръвопотока. След което твоя се успокоява, но пък засилено кръвообръщение отива при бебчо и той става по-активен, докато и той се успокои.
От един скандал няма проблем, но ак можеш полегни спокойно и се опитай да мислиш за бебето и нещо хубаво, докато и то се успокои.

Проблем става ако стреса е постоянен, тогава постоянния адреналин към бебето може да го направи по нервно по принцип или дори да има по-сериозни проблеми.

Но това е за много стрес и то изключителен. Само си помисли каквито са нервни и ревящи бременните ако от един стрес имат контракции досега всички да сме родили hahaha

# 47
  • Мнения: 12
Нова бъдеща мамо, дано всичко да е наред, просто наистина бях много изнервена. Направо излезнах от кожата си, цялата треперех от нерви.......а до сега като цяло съм се контролирала, защото знам, че не е хубаво за бебето. Но днес просто нямах сили и нерви да се контролирам, а и то толкова месеци нещата набират ли набират, получи се малко като ефекта със снежната топка...........
Опитвам се и наистина искам да съм спокойна, за да протече всичко без проблеми......дано не си навредя сама с тези нерви  Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 2 910
Записвам се в темичката, като имам време ще се включа Heart Eyes

Нещо ми е много криво, ще превъртя вече Cry

# 49
  • Мнения: 690
Не знам дали скандалите ще вредят обаче утре такъв ще вдигна на тия проклети Тед!!! Доставеният матрак се оказа по-евтин вариант + грешен размер!!!!

# 50
  • Мнения: 12
Не знам дали скандалите ще вредят обаче утре такъв ще вдигна на тия проклети Тед!!! Доставеният матрак се оказа по-евтин вариант + грешен размер!!!!
Май тия дни са доста напрегнати...... Дано всичко се оправи скоро....

# 51
  • Мнения: 142
Джолити, Ине, ще ми липсвате утре  Confused Лекувайте се и да се оправяте бързо  Sunglasses
Мария, нова бъдеща мама е права - не се притеснявай Peace Няма как да не изпадаме в стресови ситуации. Когато се случат най-доброто което може да се направи е да се опитаме да се успокоим по-бързичко. Освен това има предположения че адреналина спомага по някакъв начин за развитието на бебето и в умерени количества дори е полезен  Wink

Дано да успея да стана за лекцията, че нещо окъснях Tired Кой ще идва утре - да не се окажа самичка там   newsm78

# 52
  • Мнения: 4 371
Пепи ако зверски ми вдигне кръвното, усещам как всичката кръв ми нахлува в лицето Crazy
Сестра му не я мисля, нека свиква, че и нея я чака същото при своеволия Laughing

Нощем ме боли таза отстрани, ако твърде дълго съм спала на едната страна. Горките ми кокали не издържат на напрежението hahaha
Някой друг има ли такива неволи?

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 9 733
Добро утро!

Както всяка сутрин така и днес ставам 7. На бебето що ли да му пука, че е събота и майка му спи до 11 в такива дни Sunglasses
Направо усещам как ме подготвя за режима си след появяването, както сме поспаланковци и двамата с баща му hahaha
Дето викаха в оная тема с бащата дето търси помощ -"който спал, спал. вече нема".

Днес май ще е хубаво временцето, пожелавам ви приятен и спокоен ден и никакви нерви, мамчета Hug
Аз вече се пооправих, сега само малко хрема остана но с чайчета с мед е поносимо положението. Laughing

Дуци, на мен толкова ми е неудобно спането, сутрин толкова ми са схванати краката че просто не мога да се удържа да не се протегна. Кръста ме боли яко вечер. Аз съм свикнала да спя по гръб и корем, това странично спане ми е ужас. Даже и сега заспивам настрани и се обръщам по гръб, та мъжа ми вечер ме върти насам-натам да се обърна пак настрани Confused

# 54
  • София
  • Мнения: 979
И аз ставам рано, но днес се излежавах и си четох новия брой на Моето бебе - има интересна статия за кърменето - като общо - полза, качества, мнения, съвети. И чак сега се вдигнах от леглото.
Aelia ще чакаме да разкажете после по -подробно и да хапнете по една тортичка и за нас  Laughing

# 55
  • Мнения: 62
Нощем ме боли таза отстрани, ако твърде дълго съм спала на едната страна. Горките ми кокали не издържат на напрежението hahaha
Някой друг има ли такива неволи?

Тези болежки ги имам от 3-ия месец, но като родим ще се оправим било напълно нормално, въпреки че е отвратително

# 56
  • Мнения: 690
Нощем ме боли таза отстрани, ако твърде дълго съм спала на едната страна. Горките ми кокали не издържат на напрежението hahaha
Някой друг има ли такива неволи?

Тези болежки ги имам от 3-ия месец, но като родим ще се оправим било напълно нормално, въпреки че е отвратително

И аз се присъединявам към отбора. Като трябва да отида до тоалетна след като съм лежала (особено нощем си е процедура) Изпитвам неистова болка в таза и си нагласям краката като стара бабичка  Wink Искам да се оправя и да ходя пак на гимнастика. Раздвижването ми помага...

# 57
  • Мнения: 36
Само да се разпиша и аз  Hug
Днес времето е чудесно и ви пожелавам да си починете добре и да си поразходите коремчетата Heart Eyes
Аз отново съм на работа Mr. Green

# 58
  • Мнения: 152
Добро утро, хубавелки!  Grinning Айде и аз в отбора на мамите с болки в таза!  Confused Като се застоя в 1 поза и... после точно като дърта баба ставам! Много правилно описание!  Laughing
Както всяка сутрин така и днес ставам 7. На бебето що ли да му пука, че е събота и майка му спи до 11 в такива дни Sunglasses
Направо усещам как ме подготвя за режима си след появяването, както сме поспаланковци и двамата с баща му hahaha
Има една такава работа! Само дето нямам идея как ще се оправям с моите мадами, които се оказват от нощните птици и ме събуждат към 3-4 часа и си танцуват до изгрев слънце, а аз ... Rolling Eyes ги чакам, че да мога да заспя пак!  hahaha Вече се шегуваме, че татко им трябва да ги прибира с пищова от дискотеките!  hahaha Joy
Днес временцето е супер, а аз пак съм заточена в къщи, татенцето отиде да се труди  People Cop ... смятам поне да си поразчистя.  newsm28
Хубав и усмихнат ден на всички ритащи тумбачета!!!  Grinning

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 9 733
Мамита, в някой от магазините виждали ли сте ЛЯТНО чувалче за спане?  Shocked
Все са някакви зимни ватирани, плюшени и прочее зимни чувалчета, а аз искам лятно.

Общи условия

Активация на акаунт