ОКТОМВРИЙСКА мама в този час, пише в темата със захлас

  • 11 980
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
# 16
Добро утро на всички,аз съм от работещите и пожелавам на всички лека работа ако са на работа и приятна почивка на всички останали.И весело изкарване на срещата,аз се надявам по-натам и аз да имам възможност да се срещна с вас.
8Eos8  имам един въпрос към теб,от къде трябва да се вземат и до къде трябва да се закарат?
Имам приятелка която също е бременна  вече в 5 месец и тя е свободна понеделник,сряда и петък.Но е малко скарана с адресите в София така че трябва предварително да знае маршрута.И ако не е много нахално дали ще има възможност да се вземе и за нея един дневник.

# 17
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Да-нека прекратим спора.
А, да не са ми се доверявали на професионалната преценка-често и много, но винаги поставям дипломатичността на първо място. Може би сферата ми е такава, че повече съмнения по-добре. smile3549

# 18
  • Мнения: 1 020
Здравейте мами Simple Smile
Сиси един карамфил и за колата  Laughing
Никози мен много ме е стах от зъболекари Sad и знам че трябва да отида, за да не стане някой проблем Sad ама исках да те питам за дъвките... понеже гледам след ядене да подъвча дъвка, ти какво мислиш за тях? а и не съм гледала дали е хубаво за нас да дъвчим много дъвки, че нали можело да се прецака корема от тях.... много съм се объркала  Crazy да чукна на дърво, само 1 мъдрец ще имам някога си... така че се надявам да не реши сега да излиза Simple Smile
Сев, ние сме бързи с темичките, така че спокойно ще пуснеш пропуснатата тема Simple Smile
айде дами Simple Smile аз ще уча и в 14.00 на фонтана Simple Smile а с Енигма, Галето и Сиси по спирките с карамфилите Simple Smile  bouquet

# 19
  • Мнения: 44
Elichka_mama и мен ме е страх от зъболекари и не ми е приятно да ходя на гинеколог,но когато трябва нямам избор.
Относно дъвките :добре е да се употребяват след хапване,защото почистват зъбките,но
1.Увеличават отделянето на слюнката и на стомашните сокове и на мен преди ми се гадеше от тях
2.ако имаш проблеми със ставите трябва да ги избягваш,а също ако имаш много дълбока захапка(е това може да не го знаеш ,но аз трябва да го спомена)

# 20
  • Мнения: 217
Добро утро!
feel_u мъдреца горен или долен е?Аз лично много рядко съм изпращала пациенти на хирург,но откакто работя в хирургична клиника разбрах,че с това шега не бива.Още повече ти си бременна и ваденето трябва да мине супер леко.Бих ти препоръчала да отидеш при добър хирург,не се плаши и той е зъболекар,но има много опит във ваденето на зъби ,така ако нещо не е наред той ще се справи и няма да те препраща на друг.По-трудно ще е ако мъдреца ти е долен Rolling Eyes
Най-вероятно ако е труден зъба ще ти иска снимка,дано не се налага... Мен са ме учили ,че облъчването от една зъб.снимка не е толкова голямо,но моята докторка ми каза ,че забранява да се снимам.Но ти ще си в 4 месец опасния период почти е минал.
По въпроса с лекарствата:най-вероятно ако е тежка манипулацията ще ти изпишат АБ,но може да се размине само с поставяне на дренове всеки ден,което е по-безопасно за теб и за бебето,но трябва да ходиш всеки ден,за да те наглеждат да не направиш инфекция.

Никози, долен е  Sad

Доста страшно звучи всичко това... Не знам дали не е по-добре да го оставя след раждането  newsm78 Лошото е, че това са гнилостни процеси, които идея си нямам до какво могат да доведат... Хубавото е, че няма нерв и освен венецът, където прави джоб и гърлото, нищо друго не ме боли. Помага ми Тантум Верде. Зъболекарката, която ми маха пулпата каза, че е много труден за лекуване, защото разположението му било неудобно и т.н. Уффф...

Благодаря ти, внесе много яснота околко този въпрос, който трябваше да измъдря  Hug

А за дълбоката захапка - сигурно са малко хората с по-голяма от моята  hahaha Ама който не е носил шини на времето, ще му трака ченето като остарее  smile3532

# 21
  • Мнения: 5
Здравейте мили момичета. Hug Когато ви четох в новата тема така ви се радвах за карамфилите по спирките. mammaПоздравления-много  находчива идея.Чакам с нетърпение снимки и много много положителни отзиви.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 020
Момичета, аз да се извиня, защото си забравих фотоапарата  Embarassed
Мими и Бидапет снимаха с телефоните, те ще качат снимчици  Embarassed

# 23
  • Мнения: 132
Глупости то всички сме забравани hahaha

# 24
  • Мнения: 217
Момичета, аз да се извиня, защото си забравих фотоапарата  Embarassed
Мими и Бидапет снимаха с телефоните, те ще качат снимчици  Embarassed
Малеееййй, Еличка, как можа!!!??????.............................................................................................. Шегувам се Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 368
Здравейте и от мен!Аз трябваше да дойда на срещата, но след почистването на лицето не приличах на човек а на чудовище. За съжаление се оказа, че кожата на лицето ми е станала от смесена много суха и още по чуствителна. лицето ме беше цялото червено и тазе червенина не се е скрила все още, а са минале вече 6 часа. цял ден стоя у дома, самосъжалявам се и се чуствам много зле:cry: Cry Cry
моля да ме извините, че не дойдох на срещата, просто ме беше срам да се появя в такъв вид пред вас.

# 26
  • Мнения: 217
Трикси, не си ли ходила друг път? След почистване - 2 дни вкъщи, няма как...

# 27
  • Мнения: 132
Трикси много гадно се е получило ама надявам се скоро пак да се организираме и да можеш да дойдеш Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 183
Айде, чакаме снимки от срещата Simple Smile Сигурно сте си изкарали страхотно. Аз ще се постарая да съм на линия следващия път.

Трикси, и аз се учудих, че след козметик смяташ да ходиш на среща, защото аз два дни се възстановявам след това. Много зле е положението. А сега кожата ни е още по-чувствителна. Не се тревожи ще се оправиш до понеделник. Няма място за депресии. Naughty Поне после ще си с красива кожа. Simple Smile

feel_u, дано мъдреца не ти създава ядове до края на бремеността.

На мен главата ще ми се пръсне.  ConfusedПия по един изцеден лимон (уж така четох) и от време на време ми минава, но като цяло съм като парцал. И апетита пак ми изчезна. От два дни едва хапвам. Обикновено преди обяд съм най-добре и после почва да ми се догажда Sick. Бабетка си тръгна днес и сега ще видим как ще се оправяме сами. Нашия татко сутринта се събуди с хрема и е под карантина в хола. Дано се оправи и да не ме зарази, че само това ми трябва. Добре, че вас ви има, че съвсем ще изкукам сам самичка по цял ден.  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 368
feel_u, ходя на почистване на лицето веднъж в месецар правят ми ензимно почистване на много чуствителна кожа и никога не съм имала такъв проблем, кожата ми се е успокоявала след свалянето на маската, днес за първи път ми се случи такова нещо. За това бях толкова разстроена.  Sad
gery_roz, благодаря ти много за подкрепата, следващият път съм на линия Heart Eyes
чакам да видя снимките с нетърпение, сигурно е било забавно

Общи условия

Активация на акаунт