Тайната на дългата и здрава коса - 32

  • 58 038
  • 399
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 965
Кафе, косата ми сега е мръсна, ще снимам в понеделник, когато ми е ден за маска.  Peace

# 46
  • Мнения: 1 802
По анкетата - Безразлично ми е! Дразня се единствено от фразата ''честита нова темичка'' Писала съм за това и в предходни теми! Иначе няма нищо лошо от време на време някой да освежава темата със нещо различно от писания за косите, стига обаче това да не е съдържанието на един отделен постинг!  Wink

Аз тази седмица използвах 2 ампули на SERI за възстановяване на косата. Струва ми се по жив косъма и определено блясъка си го има. Отдавам го на ампулите, но и на пострижката. Все пак 7 см намаление от косата са си 7 см... Сега косата ми е доста еластична! Започнах да ползвам и един овлажняващ еликсир на GLISS KUR - харесва ми!  Wink
Скоро ще се боядисвам и пак ще спра със маските за известно време.
Вече съм напълно убедена, че стимуланта омръзва на косата ми и започва да пада доста страшно от него. Спра ли го всичко си се нарежда както трябва. Спира и косопада. Но нали като се отвори има срок на годност 2 месеца и аз гледам да си го изразходвам. Много ме е яд да хвърлям масла.  Twisted Evil

# 47
  • Мнения: 1 248
Добрутро, Grinning и аз пък ще кажа за спама Joy- това за "честита нова тема",мисля че се ползва за запис...аз лично искренно благодаря на МисАрк за труда -не е длъжна на всеки 10 дни да отделя от времето си,да пуска нова тема,защото ние я пълним скоростно с "благодаря","за нищо"...
Затова просто моля за по смислени постове. Hug
И за пореден път се извинявам на Вику-миличка, не трябваше да те цитирам Embarassed...заслужавам порицание.Всички спамим,ама ни е приятно заедно,това е важното. Hug
Аз днес няма да правя маска, за да мога да оценя новия шампоан-само купешка маска след него ще сложа(не мога без маска newsm78). Тя е цяла серия(на ИвРоше) обаче маската и крема за сухи краища са малко скъпички. #2gunfireНадявах се да сте ги ползвали...
Анелия, бъди постоянна с египетската подстрижка-ще видиш как ще си все по доволна! Peace
Womanish, Кои ампули на Сери? newsm78
Аrea на Шварцкопф  маските съм ги ползвала...не са гъсти, newsm78 да не би да е с изтекъл срок на годност примерно- или е някоя професионална,която не съм пробвала? ThinkingАз налях малко вода в маската и я разбих енергично-все едно шейкър...  Peace

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 13:20 от tonita12

# 48
  • Мнения: 965
Анелия, бъди постоянна с египетската подстрижка-ще видиш как ще си все по доволна! Peace


 Flutter Със сигурност така и ще направя! Откога се каня...
Ти си правиш или са ти правили преди такава подстрижка? Виждам, че определено си доволна  Peace

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Айде честита...
Аз вчера се къносах... сложих две черни къни и две червени... червеното ме е хванало само с корените Simple Smile и после (щото бях на село) откъснах малко коприва...(избодох си пръстите) сварих я ,оставих я да изстине и си полях косата с отварата Simple Smile и чак днес я измих с шампоан Simple Smile и много и се кефя  Crazy

# 50
  • Мнения: 1 248
Елисавета, ми аз знам че червената къна е по силна newsm78...представих си те нагледно, червено-черна. JoyА копривата я бери с ръкавици бе пиле. ooooh!
Дояде ми се една копривена супичка, а и имам нужда от диетични храни... Laughing
Анелия, навремето в София любимия ми фризьор Heart Eyes ми я обираше така-тогава я правех на кичури,и изгорялото естествено цъфтеше-сега от няколко години нямам проблеми с цъфтежи-само са ми сухи краищата. Grinning
И да доволна бях- но от един път не се маха цъфтежа- трябват няколко подстригвания. Peace

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 15:19 от tonita12

# 51
  • Мнения: 1 802
Ами...  newsm78 ето ти една такава, но вече използвана.

# 52
  • Мнения: 422
Относно урината или уринотерапията се позаинтересувах и открих доста неща..била много полезна особенно тази на бременните жени  Sick аз лично не бих пробвала,толкова сьм гнуслива..нестига дет се мажем с животински лекарства,па и това.. #Crazy Обаче лекарите не я препорьчват,защото все пак е нещо вредно,което оргавизма изхвьрля.. Tired имало ценни вещества,обаче сега за 2-3 няма да се мацам с такива глупости..
Мисля и аз да си направя тази египетска подстрижка,че трява да сложа косата си в ред..Тая фризьорка дето сега ме подстригва май нищо не разбира и 5 пьти да ходя в месеца,пак ще ми е заплетена косата.. #Cussing out Трява да издиря предишната фризьорка,че тя ме разбираше най-доре..а като отида какво да кажа,пак ли египетска подстрижка или има друго наименование?? Whistling
Относто копривата аз не бях доволна че тряваше на другия ден пак да си мия косата от мазнотия..и я хвьрлихме..сега и на мен чи се дояде супичка Joy

# 53
  • Мнения: 2 414
Anelia85аз преди време бях ходила на фризьор за някаква процедура с гореща ножица и ефекта трябваше да е коса без цъфтежи.Но нямаше никакъв резултат,даже имах чувството,че косата ми след това цъфти повече.

# 54
  • Мнения: 277
Вики,така като чета ми се струва,че е повече вредна,отколкото полезна  Thinking Ще се поразровя още...
Обаче шампоан с тази съставка звучи ужасно!!! Все пак е чужда  Sick

# 55
  • Мнения: 422
Намерих един сайт,който може да Ви е полезен има доста инфо и многоооо маски за коса..за всякакви.. цььк ..
Lexu всеки преценява какво да си сложа на главата..на мен ми е гнусно,но на други не им пука,важното да имат здрава коса..но  Sick в сайта който дадох има една маска с урина.. Mr. Green ако искаш я разгледай..
а ето и още една маска.. =)
Специално за тези,който са в почивка... Laughing

# 56
  • Мнения: 1 802
Вики,така като чета ми се струва,че е повече вредна,отколкото полезна  Thinking Ще се поразровя още...
Обаче шампоан с тази съставка звучи ужасно!!! Все пак е чужда  Sick
Така е защото гледаме на това със предразсъдъци. Имам позната,  която преди много години се излекува от много коварна болест със пиене на собствената си урина!  Sick
Човек не знае какво може да му се случи, от какво може да се разболее и какво може да му помогне.  Rolling Eyes
Иначе и аз гледам доста скептично на уринотерапията и на уреята като съставка във козметичните продукти  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 248
Вики,така като чета ми се струва,че е повече вредна,отколкото полезна  Thinking Ще се поразровя още...
Обаче шампоан с тази съставка звучи ужасно!!! Все пак е чужда  Sick
Така е защото гледаме на това със предразсъдъци. Имам позната,  която преди много години се излекува от много коварна болест със пиене на собствената си урина!  Sick
Човек не знае какво може да му се случи, от какво може да се разболее и какво може да му помогне.  Rolling Eyes
Иначе и аз гледам доста скептично на уринотерапията и на уреята като съставка във козметичните продукти  Rolling Eyes
Чужда,собствена все таз...гадничко Sick уреата все пак е съставка извличана от урина Confused...
 аз като се замислих- ми имах крем за ръце с уреа...ужас-колко ли пъти съм си пипала лицето с ръце намазани с този крем.smile3511
 Но ,WOMANISH права си Peace и аз съм чувала за лекуване с урина- то не че по добре ми звучи да се гълтат пиявици или охлюви(за язва)...или да се пие прясна кръв от костенурка. smile3506
Е млъквам...отивам да си пробвам новия шампоан newsm47

# 58
  • Мнения: 1 179
Да се отчета - сега съм с маска и от чудене какво да изключа, накрая реших към предишната маска да прибавя любимото кокосово масло + това от гроздови семки  newsm56.
Anelia, късно видях съвета ти за киселото мляко, вече бях с маската на главата, но следващия път ще пробвам   bouquet.  

# 59
  • Мнения: 2 631
ето ме отново.
Отивам да се мацотя с тривитаминол, зехтин, бадемово масло, ябълков оцет и пшенично масло. Нямам много запаси днес  Rolling Eyes
После няма да обливам с нищо. Хремава съм и не ми се занимава.

Общи условия

Активация на акаунт