***Точкова диета - 5***

  • 25 701
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 111
Здравейте!

Soul, добре дошла!   bouquet

kragovrat, капучиното е около 15-20 точки, не мога да кажа със сигурност, защото има различни стойности на въглехидратите я интернет и не знам кое е правилното. Една Кола-Лайт едва ли ще навреди ако си поръчаш, няма въглехидрати в нея. Аз освен фрапе (без захар) не си поръчвам друго.

# 76
  • Мнения: 304
Благодаря Лилянчо  Simple Smile
Сетих се да ви питам знаете ли нещо за точките в ракийката 4е аз нищо не намерих за нея в нета а мъжлето ми се сърди 4е неискам да му правя компания вечер  Tired

# 77
  • Мнения: 4 111
По принцип ракийката е много калорична и алкохола пречи на отслабването, но пък щом диетата го позволява може. Аз гледам да не прекалявам Simple Smile
Ако ракийката е без захар е нула точки, както уискито.

# 78
  • Мнения: 304
Ясно БЕЗ РАКИЯ  Sad Мерси Лилянчо    bouquet

# 79
  • Мнения: 48
здравейте на всички  Hug  някой може ли да ми каже активия със и без мюсли колко точки е, а сьщо и едно тьничко парче бисквитена торта  Thinking днес хапнах 100гр кашкавал и 100гр луканка, а за вечеря смятям да хапна една активия  Peace  ,а и можете ли да ми кажете вашите резултати от тази диета  Rolling Eyes Hug

# 80
  • Мнения: 4 111
shokolad4e, кажи на опаковката на Активията колко грама въглехидрати съдържат 100 грама мляко и колко грама е цялата опаковка и ще ти кажа точките.
Аз моите резултати ги писах вече.

# 81
# 82
  • Мнения: 4 111

Ако млякото е 200 грама и 3,4 гр въглехидрати се съдържат в 100 грама, означава, че цялото мляко е 7 точки.

# 83
  • Мнения: 4 111
shokolad4e, според сайта на Данон, една Активиа Фибри Мюсли - 290г съдържа 14,4 гр въглехидрати на 100 грама, от което следва, че точките за 290 грама са 42! За натуралната Активия точките са 11.

# 84
  • Мнения: 12
Колко време трябва да продължи тази диета

# 85
  • Мнения: 48
мерси Лилянчо   Hug при мен все още няма резултати а сьм вече 3-ти ден  newsm78

# 86
  • Провинция
  • Мнения: 509
мерси Лилянчо   Hug при мен все още няма резултати а сьм вече 3-ти ден  newsm78



И аз съм така...3-ти ден без никакжи резултати... Cry,а най-лошото е ,че съм и в цикъл и така ми се хапва сладичко ooooh!

# 87
  • Мнения: 4 111
Момичета бавно става, като килограмите за сваляне са малко. Аз свалях средно по 2 на седмица, но бях плюс 25 Simple Smile
Мерете и обиколки, аз не го правех, но при вас предполагам първо ще се усети по обиколките.

Днес съм в грях и много ме е срам.

# 88
  • Мнения: 3 317
Здравейте  Hug 
днес - 2 кафета,домат-1,пилешка пържола,2 сварени яйца,1 кремвирш,кашкавал и малко зелева салатка ...  Whistling 

# 89
  • Провинция
  • Мнения: 509
Прекалих днес  ooooh!...Много съм не сдържана значи...Прегреших с една цяла палачинка със шоколад smile3511

Общи условия

Активация на акаунт