СЕПТЕМВРИйската премяна- радост носи тя на мама!"

  • 14 616
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 571
хайде лека нощ от мен!аз отивам да гледам ужасите по БТВ мммм много обичам  Blush
Mariam777 прекрасно е че усещаш толкова осезаемо бебето   bouquet  bouquet  bouquetнадявам се и аз скоро да усетя моето че вече направо нямам търпение Rolling Eyes
Хайде лягаме ние хубав неделен ден-който вече започна-на всички

# 31
  • Мнения: 3 926
Аз пък заспях рано и сега се стреснах нещо и будувам Tired
За козметичните процедури аз знам, че може най-обикновен пилинг - всички други - ензимни, химически и т.н не се препоръчват.
Аз лично не се пипам, че кожата ми и без това е брутално чувствителна. Освежавам у дома с бучка лед сутрин и това е.
За мазилата - това, от което сте се обринали в никакъв случай не го ползвайте за бебето. Всъщност не една и две мами са се обривали от Мустела, а и не едно и две бебета.
За бебковицте - медицинска козметика - Себа Мед или нащо друго такова.
Аз на кола си ходя редовно Wink Контракции нямам от там. То такъв кеф да ми махат космите, че забравям за болката, като ги видя как изчезват. Sunglasses
Космие по корема, както и разни нови брадавички - всичко ще опада - спокойно Hug
Днес имахме чудесен работен ден. Лекция с 24-25 мами и 2-ма татковци и 10 жени с проблеми. Беше крайно изморително и много, много хубаво. Heart Eyes Ако знаете колко бебоци нагушках Heart Eyes Crazy
А, сега видях, че сте обсъждали главоболието. ами аналгинът е неполезен в небремнно състояние, какво остава за бременно Confused И той, и аспиринът си имат върли противници по света. Да не кажа, че аналгин в белите страни не можеш си купи... ,ама Веч, я кажи - при вас има ли???

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 01:38 от Асенцето :)

# 32
  • Мнения: 363
момичета, да ви питам
чух за някъв колан за бременни, който намалявал болките в кръста
май за това става въпрос - http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1814
някоя о твас има ли  такова чудо и върши ли верно работа, че не се деяни  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 33
  • Мнения: 427
А добър ден и от мен!
След малко отивам да си купя порядъчно количество лимони,че мъжо ме заряза и тази сутрин замина за немско...Благодаря на всички мами за напомнянето на рецептата на Асенцето,как не се сетих сама по-рано??
Дарсонвал е вид електро процедура,която спомага най-вече за по-доброто хранене ,по-добрият тонус и еластичност на кожата.Макар ,че се води физиотерапевтична процедура,прилага се много повече в козметичните салони ,отколкото в санаториуми и физиотерапии.Действа добре,ама сега ще си го спестим.
Мале,Асе,мила,за пореден път ми отговаряш на безкрайните въпроси ,даже без да съм ги задала Mr. Green-става въпрос за космите по корема-аз никога не съм имала такова чудо там,а сега..нещо космясвам и чак се стреснах,ще настигна мъжо hahaha
Хубава неделя на всички

# 34
  • Мнения: 1 226
Добро утро и от мен.Сега се излюпих.Уандичка, как си? Ма и аз космясах по корема беееееее smile3511 ,Асех сигурна ли си, че това чудо ще изчезне.Чак се чудя как да го махна този мъх.Страх ме е и мен от коламаска Hug

# 35
  • Мнения: 400
Здравейте,маймуни Hug/космати,пъпчиви,обринати.... Joy/Как сте?
Мариам-браво,слънце PeaceВече ритници PartyАз още не съм усетила ритници,само леки сигнали за бебка.Ама като усещаш ритници-да знаеш-мъжко-ще е footballЕх,че няма да мога да видя как ще си удариш дупето в тавана Mr. GreenДа пишеш веднага утре,след прегледа Hug
Хайде-спокойна неделя на всички.И да не се претоварвате много с  prostor wash newsm28
О,Стелка Hugдобре съм,рожбе:)/за сега hahaha/

# 36
  • Мнения: 427
Уанде,с теб съм утре в мислите си HugЛек да ти е пътя,бързо и безпроблемно да мине амниото и после да се наклюкарите с мамите от София Mr. GreenДано някоя има апарат под ръка ,че да ви се порадваме после Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 400
хей,danip- HugИ добре ме подсети за апарат,та веднага скокнах да заредя батериите Party

# 38
  • Мнения: 288
Привет и от мен Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 571
Здравейте мами   bouquet аз от толкова изчетени постове за космати пупи се вторачих в моята  Shocked.Ама като я лгедам не се е окосмила-мъх си имах и преди и не е станала гора тилилейска  Crazy
Исках да ви попитам нещичко.Аз си записах час за ФМ при Марков!Обаче моя доки ми каза че в Тина Киркоа от година и половина има кабинет и специалист,който се занимава с Фм има си апаратура и све newsm78 и струвало 40лв Money Та малко ми се накара че ще ходя при Марков след като същото можело да се направи и в неговата болница за половин пара  newsm78 Та се чудя някоя има ли някаква инфо за този кабинет знае ли нещо по въпроса Laughingчувала ли се или да си е записла случайййно час
много ще съм ви благодарна за споделения/ваш или на друг/опит  bouquet  bouquet
ХУбава неделяя

# 40
  • Мнения: 33
Аз пък да ви кажа забелязвам, че косата ми е променена от известно време. Мога да се похваля, че е станала по-хубава, някак по-гъста и лъскава и почти не капе. Wink Поради този факт съм много доволна Grinning Обаче...от няколко дни забелязвам леки кафяви петна по челото ми. Confused Някой знае ли нещо повече за тези петна по лицето и какво трябва да се направи, че да не се появяват, ако има въобще нещо такова. И изчезват ли след раждането? Cry

# 41
  • Мнения: 934
Обаче...от няколко дни забелязвам леки кафяви петна по челото ми. Confused Някой знае ли нещо повече за тези петна по лицето и какво трябва да се направи, че да не се появяват, ако има въобще нещо такова. И изчезват ли след раждането? Cry

Това е хлоазма гравидарум, петна, характерни за бремеността. Изчезват след раждането. Внимавай с излагането на слънце, защото ще станат по-интензивни! Да ти каже честно не съм имала през първата бременност и много не съм наясно, но може и да има мазила от мед. козметика, които са специално за тях. Нека другите мами кажат. Hug

# 42
Здравей те момичета
този път настина много сте изписали за вас май няма почивен ден, а така като гледам и нощ.
Пожелавам ви хубава неделя и само хубави емоции.
На вън е само за разходки, но аз това го свърших вчера днес ще си имаме гости и скаричка супер beer

# 43
  • София
  • Мнения: 1 172
Здравейте. Набързо наминавам да се разпиша, да ви поздравя и да кажа успех на uanda утре (ако имаш нужда от някаква помощ за София uande кажи....)

# 44
  • Мнения: 94

Исках да ви попитам нещичко.Аз си записах час за ФМ при Марков!Обаче моя доки ми каза че в Тина Киркоа от година и половина има кабинет и специалист,който се занимава с Фм има си апаратура и све newsm78 и струвало 40лв Money Та малко ми се накара че ще ходя при Марков след като същото можело да се направи и в неговата болница за половин пара  newsm78 Та се чудя някоя има ли някаква инфо за този кабинет знае ли нещо по въпроса Laughingчувала ли се или да си е записла случайййно час
много ще съм ви благодарна за споделения/ваш или на друг/опит  bouquet  bouquet
ХУбава неделяя
Mirkata_21 аз в петък бях при Марков, принципно се бях подготвила за всички екстри/3Д, 4Д, запис/, но гледахме бебето само на 2Д, след нещата които чух по време на прегледа бях силно притеснена и въобще забравих да питам за останалите неща.Прегледа ми струваше 50лв. и мисля че е за предпочитане да се отиде при него, защото разполага с най-добрата техника и е невероятен специалист, ти си преценяваш.Каквото и да решиш, успех!

Общи условия

Активация на акаунт