Появих се рано-рано! Теб да видя исках, мамо!!!

  • 19 293
  • 311
  •   1
Отговори
# 60
  • София,
  • Мнения: 4 267
Така така, само така, а в четвъртък елате ваистина и ги вижте, само така ще се успокоите.  Hug Успех!  Hug
Тони и вас Ви мъчат зъбки!  Crazy

# 61
  • Мнения: 50
Ket_G и ние сме от Пловдив. Може би ще се видим там. Много ще ми е приятно.

# 62
  • Мнения: 139
Така така, само така, а в четвъртък елате ваистина и ги вижте, само така ще се успокоите.  Hug Успех!  Hug
Тони и вас Ви мъчат зъбки!  Crazy

Разбира се че ще идем да ги видим от кога го чакаме това. Даже мисля аз сега да се разправям и да викна на тази док.

# 63
  • Мнения: 388
Върнахме се. Прегледа не мина много добре, че Тери плака и се дърпа. Но пък доктора ни успокои, че няма основания за притеснение на този етап. След няколко месеца ще е следващият преглед и тогава може би ще предприемем някакви действия с цел подобрение на зрението. И с две думи тормоза на Тете ще започне.
tony19, винаги се консултирай с педиатъра ви преди да мажеш Вики с разни кремове, мехлеми и т. н. Внимавайте всички мами с това, защото конкретно Елокома е силен кортикостероид и е повече от желателно да бъде изписан от лекар, дори при възрастни. Да не говорим за евентуално попадане в очите. Все пак бебета са - търкат бузки, после оченца; ръце в устата... ooooh!
ani-r, добре дошла  Hug (въпреки, че едва ли ти е до този поздрав в момента)

# 64
  • София
  • Мнения: 3 414
ani-r  Hug моите бяха на сонди че повръщаха,иначе на персонала им е по удобно с тръбите да ги хранят,в  кувьози ли са или са изкарани?

# 65
  • Мнения: 486
Ani-r  Hug, както вече са ти казали имай търпение /колкот и да е трудно/ и мойто бебе беше в 1-ва градска/преди това в неонатологията/ тя беше на сонда почти до последно/таа им е по-лесно/. Иди в първа градска /можеш още днес/ и питай на място за състоянието на бебчетата.А Ранкова  #2gunfire #2gunfire #2gunfire .И на нса ни даваха да я виждаме 1 седмично, а после разбрах че имаме право всеки ден.И Ранкова няма да пропусне да ви иска дарение !
Това което можеш да направиш е , ако не са ти спряли кърмата - цеди се  и се опитай да запзаиш лактацията и пазарувайте за малките сладури.Бъди силна  Hug

# 66
  • Мнения: 1 685
mim4o -педи ми каза да ползвам елокома без да се притеснявам Closeа то виж колко било опасно това кремче.стресна ме това което описваш за очите ако попадне вътре.ми аз видя ли го жоро опъпчил се и без да му мисля го мажа/въпреки че прочетох листовката/било то по-бузките или до нослето примерно.още сега ще изхвърля този боклук -ама педи защо ми каза да го взема #2gunfire #2gunfireмного ме е яд

# 67
  • Мнения: 388
Гери, ако педи прецени, че не е опасно сигурно можеш да го ползваш. Моя ми забрани, когато Тери беше по-малък да го мажа с каквото и да било, точно за да не попадне в очите. В същото време на една комшийка педито беше казала да го мажат с каквото имат - Алергозан, Елоком (ставаше дума за ухапвания от комари по лицето). Аз знам, че Елокома е доста ефикасен, но когато е предписан за целта, с която трябва да се ползва. Най-добре е да го изпише дерматолог, защото педиатрите (по мое мнение) не са много наясно. В противен случай може да навреди, но то така е с всеки медикамент.

# 68
  • Мнения: 1 685
 ами обадих  се по-телефонана педи за да я попитам кога може да ни приеме , разбира се и обясних ,че жорко има по-личицето пъпчици и искам да го прегледа -а тя овцата, каза направо да взема елоком и да мажа с него #Crazyи аз така и направих.ужас !и ние имаме проблем с очите предполагам знаеш  mim4o Shockedпритесних се малко но дано по -някакъв начин мазилото не е попаднало в очите че незнам

# 69
  • Мнения: 216
И Ранкова няма да пропусне да ви иска дарение !
Ха - ха  Simple Smile сухо лепило за хартия, напр.

# 70
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро, момичета, как сте! Добре ли спахте, а дечицата.
Гери, абе спокойно бе не се шашкай, нищо му няма на Жорката, нашия приятел, мажеш ли го с Клоранчето, аз я мажа моята коконка и сега няма пъпки по лицето, за сметка на дупето -  АУ от антибиотика така се е подсякла, че да не Ви казвам, днес ще я водя на контролен и спирам всички сиропи и антибиотици. А иначе всяка вечер и правя баня със смарадлика и после мажа с Тридерм, сутрин пак, а през дена и аз и мажа дупето два пъти с Елокома. ТО сега вече се пооправи, но ми прави впечатление, че обрива се премества и то май не е точно обрив ами са си чисти гъбички от антибиотика.
Мимчо, а Вие при Константинов ли идвате на прегледи? Жалко, че Тери не е стоял мирен  Naughty
Ох днес от сутринта съм настроена на скандалджийска вълна, нещо ми е много нервно.  #Cussing out И кой ли ще го отнесе?  Mr. Green
Аз по принцип съм много спокойна и мразя да споря и да се карам, ама днес незнам, защо ми е така.
МАма Жаба снощи сложих на Вероника една бисквита "ЗАкуска" в млякото, ама тя пак не щя да го пие, та го давах с лъжицата. А сутринта попарата и на нея и хареса повече от друг път с една бисквитка и два сухара. Иначе друг път я яде ама малко и се мръщи и все се прави че ще повърне,  Mr. Green даже и понякога повръща.  Embarassed
Тая нощ докато е спала беше повърнала и аз не съм я усетила,  ooooh! иначе по принцип винаги я усещам и я вдигам и преобличам, ама тая нощ милата си е спала наповръщана  Mr. Green
Имам едно питане и при вас, още си търса овлажнител и ми препоръчаха ето това, кажете някой дали ги е ползвал и какво му е мнението. Много ми е спешно. От няколко дни ровя в интернет, даже питах и на няколко други места във форума. Този овлажнител с йонизатор ми хареса - http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_93&products_id=3867 като функции, ама една мама ми изтъкна много недостатъци и почти ме разубеди сега пак съм в  newsm78, а довечера като се прибере таткото и ще ходим вече да купуваме, че то не се издържа - кашлици, сополи, ужас не ми се ще след една седмица пак на антибиотици за нищо. А от сухия въздух на Вероника вече устните и са се напукали. УЖАСНО Е  Hug
И Ранкова няма да пропусне да ви иска дарение !
Ха - ха  Simple Smile сухо лепило за хартия, напр.
Уф тия доктори са големи кожодери  #2gunfire
Ама кво да се прави, като трябва ще се дава нещо иначе, кой знае как ще се отнасят с дечица.

# 71
  • Мнения: 216
Е, сухото лепило не струва много, но не мога да се примиря с това, как пристигаш, и докато умираш да разбереш какво става с детето ти, те всеки път те занимават с това защо им трябва и дали носиш  #2gunfire #2gunfire #2gunfire, а после за детето ти дават почти никаква информация !

# 72
  • Мнения: 1 685
мами ако има такава тема за кривогледство моля -къде е ?жоро все повече взе да си криви очите /николова каза, че ще ги криви от криотерапията и така и стана/.търсих дали има темичка такава но не откривам   bouquetмоля

# 73
  • Мнения: 388
Гери, да не би да съм пропуснала - скоро май не си писала за оченцата на Жорко  newsm78 Нали нещата вървяха добре.
Dundurela, водим Тери при Андреев (в съседния на Константинов кабинет  Wink, понякога присъства и той, но скоро не е). Пак да кажа за този Елоком - стана исторически  ooooh! Ако са гъбички те съветвам да не мажеш Вероничка с него - той няма антимикотични свойства и няма да я излекува (дори е противопоказно да се използва при някои гъбични заболявания). А не трябваше ли по веднъж дневно да се нанася (в листовката май така пишеше) Аз съм го ползвала за себе си. newsm78 Във форума също има доста по въпроса. Ето една тема:
http://archives.bg-mamma.com/archive/000/003/887/3887/3887.html
Дано не отнеса аз скандала   Mr. Green Peace

# 74
  • Мнения: 388
Гери, ако искаш разгледай тук viki i mama дала линкове и към старите теми: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279343.msg6983638#msg6983638
Ще ти се наложи да ровиш доста обаче.
Ако не чакай самата viki i mama да се включи и да ти даде съвет  Peace. Или пък питай Константинов ако имаш конкретни въпроси за кривогледството. Но нали знаеш, че от дистанция е трудно да те консултира някой.

Общи условия

Активация на акаунт