Плодове и чай с мед - 26 част

  • 13 735
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
да се запиша и аз и в новата тема, пък дано ми е на късмет  Praynig
днес издъних и лунуването и плодуването  ooooh!

# 16
  • Мнения: 488
Хайде от мен една кошница плодове за лека нощ!





# 17
  • Мнения: 142
И аз се чудя къде сте  ooooh! Здрасти и от мен. Да отбележа-претеглих се и съм минус 2-3 килца за 6 дни. Целувчици на всички!!!

# 18
  • Varna
  • Мнения: 439
Добро утро!
Аз издържах лунуването вчера, а сега да си изпием по чаша чайче с мед. Днес съм на ябълки - но и аз не разбрах - може ли примерно следобяд да ям портокал. Ето и за вас по едно:

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 317
Добро утро ПЛОДОРАНКИ!

Честита ни нова темичка!Миранди благодаря, че ни събираш тук и се грижиш за нас.
За мен 3ти плодов ден, два дни активен спорт и 3 свалени килограма.Забравих да кажа за ужасната мускулна треска  hahaha

Успех на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 185
Здравейте момичета,
Цоп и аз при вас. Нова съм в темичката, но не и в плодуването. За първи път бях при док. Емилова през 2002г , от тогава не съм ходила, но си правя регулярния пречиствания и изцяло си смених начина на хранене, защото това не е диета, а начин на живот  Hug . Та, от днес съм първи ден на плодове, тръгвам от 58-58,5, няма да имам възможност да направя 20+10, но искам поне 14+7 да направя, а пък колкото сваля-нямам цел, но колкото повече-толкова повече  Heart Eyes . Успех на всички   bouquet

# 22
  • Мнения: 76
здравейте и от мен отново. нямах и-нет 2дена и гледам доста сте изписали, дори и нова темичка има.
Хепинце, знам че трябва да почна да спортувам, а не само да ходя пеша, обаче пустият му мързел... Embarassed пък и друго има - когато спортувам активно и редовно, ме гони страшен глад и затова сега се ограничавам само с леки упражнения и ходене пеш иначе ще изям хладилника напораво..  Embarassed
Миранди, линка към снимките ми е под лентичката. сигурно си го видяла вече. Simple Smile  Hug
момичета, 3ти ден лун(Д)увам  Joy ама няма кой знае какъв резултат. почвам да си мисля че наистина нещо е блокирал организма ми (както някой беше споменал в предната тема) и ще изчакам до 1ви да направя 21дена и ако и до тогава не смъкна малко мисля да почна да се захранвам и след великден пак на плодчета. Simple Smile
обичам ви, липсвахте ми, целувки за всички и успешен ден! Simple Smile  Hug   bouquet

# 23
  • Мнения: 168
Добър ден от мен! Току що се прибрах. Навън е много приятно временцето, чак не ми се прибираше, но работа ме чака. Нещо днес не сте много активни, зашо така?  Confused Вчера полудувах, няма килограм, но нещо съм свалила, ще се премеря след някой и друг ден и ще дам отчет за цялото плодуване. Днес мисля да ми е последен ден. От утре ще се захранвам. Беше ми страшно приятно първото плодуване. Пък и доста резултатно  Peace След празниците съм пак на линия - дотогава - опити за запазване на сваленото, дано не започна лудо качване  Praynig
 МММими, знам, че е трудно, но се свиква. Въпрос на навик е да свикнеш стомаха си. КОгато си много гладна след спорт - изчакай 30ина минутки поне и хапни плод, за да залъжеш глада, пий повечко вода и чайчета (без мед) и нещата ще се стабилизират малко по малко. Мен като ме избие на глад - и със спорт, и без спорт съм като хала, но си забранявам достъпа до хладилника... или само се разхождам покрай него, но савестта не дава да го отворя  Laughing
 Деичка, благодаря ти! И за мен това е доста добро постижение за такъв кратък срок  Peace
 Мая, има и такива моменти, важното е като се засилиш веднъж да стане, пък фалстарт има при всички  Laughing
На всички новички момичета - добре дошли и да постигнете желаното от вас!  Peace

# 24
  • Мнения: 488

Ей сладки плодоранки!

Гледам невевроятно упоритите happy_wish и MMMimi ииииииииииииии много им се радвам. Поздравления момичета и все така напред.  hahaha Аз скоро ще съм с вас. Първо вие ще разберете естествено! Много сте готини и ви пожелавам още повече минусчета.   bouquet

Аууууууууууууууу кой се е появил на фронта  newsm44 - Бенииииии  Hug . И то с резултати. Оххххххх и аз скоро и азззззз smile3521

До скоро момиченца. ЦУН-ЦУН-ЦУН за всички!  bouquet











# 25
  • Мнения: 168
Момичета, да ви кажа... аз да се радвам ли, да ми е гузно ли... чудя се...  Thinking Реших да започна захранването от днес и понеже целия режим само кашкавали и сирена ми бяха в главата.... ми ..... аз... таковата....  Laughing захраних се тази вечер с домат и мъничко сирене ... не ми е лошо ... всичко си е наред. Мисля да го карам по-леко, утре може да си хапна морков1етата, както си му е реда. Сега само си мисля да не взема да почна да качвам... голям пробем ми е...  ooooh!

# 26
  • Мнения: 76
момичета, аз реших да изкарам 30дена, така че ще продължа още 10дена. стискайте палци. след няколко дена като се премеря ще пиша надолу ли са или нагоре мерките (е няма как да са нагоре, ама... знае ли човек) Simple Smile)))
лунувах 3дни,  справих се успешно, но за мерки - писах вече, незнам още. не смея да се тегля и меря, че да не се отчаям пак.

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 23:44 от MMMimi

# 27
  • Мнения: 2 185
happy_wish като многократно плодувала и захранвала се, ще си позволя да ти дам 1 съвет. Много внимавай със захранването, това е най-трудното, мамка му  Sad . Попринцип за доматите няма проблем, тях можеш да ги консумираш още след 7-ми ден от гладуването (вечер) , тъй като се водят кисел плод. Но със сиренето трябва да се внимава, тъй като съдържа много сол, ще задържиш вода...и лошо  Rolling Eyes . Ти колко дена изкара на плодове?
Моя първи плодов ден си мина добре, но вечерта много огладнях, но нищо де след 1-2 дена вече ще съм свикнала   bouquet . Някой по-напред в темата беше споменал да се пие чая без мед  Rolling Eyes , ще си позволя и по този въпрос да се изкажа. Употребата на мед, до 4 чаени лъжички дневно, е много важна, тъй като по време на гладуването се отделят огромно количество токсини, част от тях са така наречените "ацетони" (дано не бъркам наименованието), които се неутрализират с помощта на меда...не бива да се прекалява разбира се  Peace и много вода .

# 28
  • Мнения: 488
Лека нощ милички!!!

Пожелавам Ви утре още един успешен плодов ден и Ви подарявам кошница плодове- специално!
  Heart Eyes


# 29
  • София
  • Мнения: 317
ДОБРО УТРО!
Да Рали4ка и аз се включвам вече по-активно. Записвам началото на 4ти плодов ден. Чувствам се прекрасно, който не е бил на плодове не знае магията на плодуването.
Гери изчезна безследно и ще се наказваме   bouquet
Суитнесчето и то жече не ни уважава?
Фроузи е пътешественичка  bouquet
Миранди   bouquet

Лек и успешен плодов ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт