БУРГАЗлийки стягайте се за базара, че Великден наближава - 51

  • 11 943
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Пожелавам на Алекс на Джижди много здраве и да не му се случват друг път посещения в прекрасната ни болница!


Здравейте  Grinning,моето вече е по-добре само сопол малко му е останал каза докторката му.Сега ме чака още една луда седмица из къщи докато отиде на ясла и после лайф из лайф. Party до следващия път.

Много съм доволна от себе си - успях някак си да направя част от пролетното почистване  Crazy и не се разболях.

# 31
  • Мнения: 1 111
 Tъй и тъй си загряла, да вземеш и у нас ли да се прехвърлиш, а? newsm78

# 32
  • Мнения: 598
Запис.
Сега ме чака още една луда седмица из къщи докато отиде на ясла ...

Незнам за твойта луда седмица, но мойта определено беше върха. Нерв не ми остана вече, или ми виси в краката или реве или и двете едновременно. Навиках му се едно хубаво  Rolling Eyes и най-сетне заспа. До сега не съм го била, ама то пред тая истерия дето му дръпнах, май боя щеше да е по-лекия вариант  Embarassed

# 33
  • Мнения: 1 280
          Нерв ли?  newsm78 Какво беше туй  Thinking Ние също втора седмица ще си стоим в къщи, уж му беше минало, ама като ревна снощи от уши, не е мигнал, цяла нощ рева, ноооо днес му няма нищо и аз вече хвърлям къчове, не истерия ми не знам как да го нарека мойто  ooooh!

             И ся кво наредихме се 15.04;16.04; и трички на 19.04 тъй ли и всичките юбилей ще имаме на по 20 - 22г ставаме нали  Mr. Green Ще заформим един общ форумски овнешки рожден ден  Joy

# 34
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Танина, пази си нервите, големия зор е от 2-3г-детски пуберитет.

# 35
  • Мнения: 953
          Нерв ли?  newsm78 Какво беше туй  Thinking Ние също втора седмица ще си стоим в къщи, уж му беше минало, ама като ревна снощи от уши, не е мигнал, цяла нощ рева, ноооо днес му няма нищо и аз вече хвърлям къчове, не истерия ми не знам как да го нарека мойто  ooooh!

             И ся кво наредихме се 15.04;16.04; и трички на 19.04 тъй ли и всичките юбилей ще имаме на по 20 - 22г ставаме нали  Mr. Green Ще заформим един общ форумски овнешки рожден ден  Joy
Пишете и в мен в отбора, аз съм на 17.04
За купона ако няма болни в къщи мога да се класирам за 12.04, ще се радвам отново да се видим.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Танина,права е Джаки,то сега се почва при теб  Crazy Аз вече една година стаж натрупах и колко ли още ме чака Rolling EyesДнес докато вървяхме към 3та поликлиника поне 5-6 баби и дядовци го питаха защо реве.

Ми Jiколко му е,вместо фитнес  ,само ми обещай,че ще ме загрееш още малко ,че ентусиазма ми се изпари Mr. Green  То ся и кат ми завали язък ми за чистите прозорци  Cry Само аз ли съм се минала да правя пролетно почистване,други будали няма ли  newsm78

# 37
  • Мнения: 1 111
 hahaha
 Прозорци ще ми миеш, а!
  А за другото, ти ми ела вкъщи пък ще видиш как ще те загрея, и дали накрая ще помниш за какво си дошла. Mr. Green

# 38
# 39
  • Мнения: 995
         
             И ся кво наредихме се 15.04;16.04; и трички на 19.04 тъй ли и всичките юбилей ще имаме на по 20 - 22г ставаме нали  Mr. Green Ще заформим един общ форумски овнешки рожден ден  Joy
Въй, голямо черпаване ще падне!

Танина, пази си нервите, големия зор е от 2-3г-детски пуберитет.
Подписвам се под това. Дъщеря ми го изкара малко по-рано, но вече не желая да си спомням Confused

# 40
  • Мнения: 648
   Гале, не си сама с прозорците Mr. Green Единствената ми утеха е, че препарата уж бил антистатичен и дъждовните капки не правили петна Crazy

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ох, - ние от като сме се родили сме в пубертет, щом така го наричате, но май вече влизаме в истинския.

# 42
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Моя пубер още го държи! Ей, нерви не ми останаха вече.

# 43
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
 Cry мъ4и ме мъдрец и е за операция както се изрази доктора -боли ме тикво4а
 

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
hahaha
 Прозорци ще ми миеш, а!
  А за другото, ти ми ела вкъщи пък ще видиш как ще те загрея, и дали накрая ще помниш за какво си дошла. Mr. Green

Знам аз ,ще ми развалиш трудовата дисциплина .

   Гале, не си сама с прозорците Mr. Green Единствената ми утеха е, че препарата уж бил антистатичен и дъждовните капки не правили петна Crazy

Ами на,сякаш сме се наговорили в петък . Ти все пак имаш утеха,а пък моя съвсем обикновен.

Общи условия

Активация на акаунт