БУРГАЗлийки стягайте се за базара, че Великден наближава - 51

  • 11 923
  • 297
  •   1
Отговори

Анкета

Време е за Априлски пленум

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 10 апр 2008, 10:23

# 285
  • Мнения: 2 388
Ооо, имаме си и една ученичка, талисманче ни е. Laughing
 
Да, ученичка, ама последно преди 9 години. Mr. Green

# 286
  • Мнения: 1 813
Ооо, имаме си и една ученичка, талисманче ни е. Laughing
 
Да, ученичка, ама последно преди 9 години. Mr. Green

Аз съм ученичката.  newsm68

# 287
  • На морето!
  • Мнения: 5 728
И мен ме кефи това, че тук никой не се притеснява да казва какво мисли и да противоречи  Peace Много мразя лицемерни, лигави теми, където всички са "мила" и никога няма противоречиви мнения  Sick Това не е въпрос на скандалчийство, а на силно изразена индивидуалност, което е похвално!А и това, че спорим в никакъв случай не ни пречи да си правим страхотни срещи и да се забавляваме заедно- не сме на 13, за да се сърдим и обиждаме на инакомислещите  Hug

# 288
  • Мнения: 1 280
        Ами така де  Crossing Arms  Laughing
         Хайде сега ученичката да се похвали до къде стигна с роклята  Mr. Green

# 289
  • Мнения: 1 813
        Ами така де  Crossing Arms  Laughing
         Хайде сега ученичката да се похвали до къде стигна с роклята  Mr. Green

 Thinking взема да пейстна от предната абитуриентска тема,че ме боли глава да обяснявам.
ей сега.

От сряда:
Да кажа за пробата. Отивам днес,този път без чорапогащник,с обувките в чантичка и.....
1. Едвам ги обувам на босо. 
2. Ходя на фитнес и краката ми са адски мускулести,изглеждах ужасно,идваше ми да си хвърля роклята в отсрещния казан и да поправя това мое недоразумение. Майка едвам казваше нещо.     Накрая я помолих да бъде по-словесна,че предния път приятелят ми е бил по-активен от нея. Мислехме да я отрежем още,та поне да се видят,че и бедрата са стегнати освен прасеца. Оказа се,че просто не виждаме добре,защото роклята се е смъканала надолу,тъй като от последната проба съм отслабнала още и сега ми пада   Уточнихме се в петък с шивачката да я погледнем пак и да я "оберем" около ханша,защото няма смисъл да е толкова разкроена, при условие,че "нямам какво да крия"/по думите на майка ми и момичетата в ателието./   Правела ми излишно широк ханша. Разбрахме се абсолютно задължително да съм с чорапи със силикон или чорапогащник,за да не личат мускулите.    Казаха ми какъв сутиен да си купя,каква кройка и направо да го зашиват отзад,за да не ми пада и да се занимавам да си повдигам роклята.   Остана да си намеря бижута и май приключих с абитуриентския тоалет.
За изпращането нямам никаква представа какво ще слагам





А за петък,ходих,бях с чорапогащник,окей е положението. Няма да я обираме около ханша,защото се получава една къса права рокля и няма смисъл,губи се ефекта. Успях да убедя майка ми и шивачката да скъсим с още 2 см. Казаха,че това са последните 2см,които отстъпват. Grinning Взеха ми сутиена,разбрахме се да пришият  и двата сатена един към друг,да не са пуснати отделно.

# 290
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
ааааа споко, на моя бал бях с рокля до дупето  Mr. Green ми шивачките ме питаха до къде? и аз до където ми стигаха ръцете посочих и тя отбеляза, ама пусто не бях и с обувките и на бала изненадаааааааа  Mr. Green как да вдигнеш ръцете на горе, ми то дупето отвън  Mr. Green
Така че винаги има място за още 2 см

# 291
  • Мнения: 2 388
Аз пък винаги съм ходила с много къси поли. За бала исках роклята да ми е малко по-дълга, колкото да мога да я сложа с чорапи. Simple SmileНо шивачката пак ми я направи къса. Simple SmileЯвно ми е писано да нося такива. Joy
Така че не за два, ами и за повече сантиметри винаги има още място. Simple Smile

# 292
  • Мнения: 1 813
Не става да е прекалено мини,защото роклята е стилна,отзад е с шлейф  Blush  Иначе и аз съм ЗА късото.  Simple Smile

# 293
  • Мнения: 2 388
Не става да е прекалено мини,защото роклята е стилна,отзад е с шлейф  Blush  Иначе и аз съм ЗА късото.  Simple Smile
Ясно миличка, сигурна съм, че ще я направиш точно по твой вкус. Simple Smile

# 294
  • Мнения: 1 701
Кът нямате целулит носете късо!
Аз като бях ученичка и година - две след това също фръцках фини бедра с минита, ама сегааааааа...
 Sick Sick Sick
Какъв портокал, какво чудо!

Мога да си позволя да си покажа коляното, ама нагоре!
Жал ми е за тези дето ще ме видят! Wink

# 295
  • Мнения: 27
wish  преди време бях почти пред същата дилема, но на време успях да взема мерки и предотвратих за известно време появата на така "мечтаната" портокалова кожа...  попаднах на едни много ефикасни кремчета (както за стрии така и за целулит)  тия дни ще ходя до майка ми и ако ми пази опаковките ще мога да ти кажа марката (ако те интересува, разбира се)

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
 Twisted Evil уфффф младост младост  ooooh! искам пак на 19  Cry пак ще бъда със същата рокля  hahaha ама с тоя акъл   Mr. Green божееееее 12 години са минали. Навремето като видех някоя 30 годишна какичка направо ми изглеждаше като леличка а сега аз съм леличка в другите очи (ама готина леличка)  Mr. Green

# 297

Общи условия

Активация на акаунт