БУРГАЗлийки стягайте се за базара, че Великден наближава - 51

  • 11 948
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 139
Иве, далеч съм от мисълта да се обиждам , по-скоро се гордея с това , което правя
неразбирам обаче защо обикновено НЕкърмещите нападат кърмачките ,  ?

Некърмещите и те са кърмели някога:> И аз съм кърмила навън дето ми падне но съм се прикривала, не съм развявала пищна гръд пред всички, и тука преди всичко се наблегна на възрастта на детето не на факта, че някоя си кърмела навън.

# 256
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
ако жената може да кърми, да кърми , но  е грубо детето да проходи , проговори, че дето има една дума - вече само взима решения и какво "Мамо, сваляй сутиена ,че огладнях" ... ако мога ще кърмя, но максимум до 4-ти 5-ти месец ... това дете му трябва самостоятелност, а не, да не мога да го оставя аз при баба му за една вечер, че ще иска да сучи и само да плаче... айде... лично аз не съм била кърмена като бебе , но имунната ми система е по-силна от на кърмено до година и половина дете
Naughty Не така-грубо изказване!
Бъди здрава,която и да си!

# 257
  • Мнения: 5 713
          Офф топик  Mr. Green : Вери, а вярно ли е че преди няколко години е имало опасност китайският да измести френския в Канада /по точно Квебек/, поради масово заселване на китайци?
Оооо не знам, нямам информация за това. А и съм отскоро тук. Тук наистина има много китайци, араби, негри, индийци, италианци...
Има всякакви, от целия свят.

# 258
  • Мнения: 5 713
неразбирам обаче защо обикновено НЕкърмещите нападат кърмачките ,  ?
Това е една от вечните войни тук във форума. Има и други и съответно майки попаднали в разни секти: такива, които държат на нормалното раждане, а пък тея дето искат нормално след секцио ептен; такива, които държат на здравословното хранене; на здравословния начин на живот; които са против ваксините; против разни флуори сложени къде ли не и синтетични витаминки; против проходилките; против ранното слагане на гърне...
 Joy

# 259
  • Мнения: 2 388
Я имало и бургаска част. Здравейте и от мен. Simple Smile

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Предполагам колко да са езиците зависи от процентното съотношение на населението, което ги разпознава като майчин. Или?
Ми не знам  smile3529  33uu

Я имало и бургаска част. Здравейте и от мен. Simple Smile

Ами да и бургаска част има. Добре си дошла  wavey

# 261
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
хелол  Mr. Green  на палавата монахиня мнооого яко

# 262
  • Мнения: 2 388
[
Ами да и бургаска част има. Добре си дошла  wavey
Благодаря. Hug Просто досега наистина не знаех, че има по градове. Преди 5 минути случайно го открих. Simple Smile

# 263
  • Мнения: 2 388
Хелоуууу, да питам тук само за мами ли е или приемате и други? Simple Smile

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
ако жената може да кърми, да кърми , но  е грубо детето да проходи , проговори, че дето има една дума - вече само взима решения и какво "Мамо, сваляй сутиена ,че огладнях" ... ако мога ще кърмя, но максимум до 4-ти 5-ти месец ... това дете му трябва самостоятелност, а не, да не мога да го оставя аз при баба му за една вечер, че ще иска да сучи и само да плаче... айде... лично аз не съм била кърмена като бебе , но имунната ми система е по-силна от на кърмено до година и половина дете

Нищо чудно като родиш друга песен да запееш  Wink
/ ако ти е първо де,ако не - взимам си думите назад,тогава знаеш какво говориш /

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
ами аудиторията е от ученички до баби  Mr. Green ти си някъде по средата предполагам   bouquet

# 266
  • Мнения: 2 388
ами аудиторията е от ученички до баби  Mr. Green ти си някъде по средата предполагам   bouquet
Не съм мама още, иначе съм на възраст. Mr. Green

# 267
  • Мнения: 995
Я имало и бургаска част. Здравейте и от мен. Simple Smile
Има я! Ние сме "най-големите"!

До този момент пазарувах за месеца в Метро около 2часа и  купих на детето страхотно 7/8 панталонче(пуснали са някаква нова марка детски дрехи). Междувременно мъжът ми заведе детето в Айтос на зоологическата градина. Абе, хубав ден беше днес Simple Smile
Сега мъдря как да сготвя по дюкански едни калмари Wink

# 268
  • Мнения: 2 388
Много ме е яд, че не си поднових картата за Метро Sad, обожавам да ходя там.

# 269
  • България
  • Мнения: 3 621
То и аз да се намеся.Просто не вярвам на това, че майка е кърмила навън тригодишното си дете.Сори.  Confused
А има, има и аз наскоро видях  Laughing Но и това си е въпрос на личен избор. Все пак нищо лошо не прави жената.
аз естествено също се старая да  го правя дискретно и не развявам НЕ пищтната си гръд  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт