БУРГАЗлийки стягайте се за базара, че Великден наближава - 51

  • 12 074
  • 297
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 675
 welcome на новите мами и на бременлийките!Леко бременеене и страхотни  newsm30 на финала!

# 151
  • Мнения: 953
Момичета, знам че ви е все още далече, но да ви попитам подписахте ли петицията против  тръгването на 6 год. на децата ни?
Ако проявявете интерес моля ви подпишете я.

# 152
  • България
  • Мнения: 3 622
Момичета, знам че ви е все още далече, но да ви попитам подписахте ли петицията против  тръгването на 6 год. на децата ни?
Ако проявявете интерес моля ви подпишете я.
Подписах  Peace  http://www.bgpetition.com/first-grade_6_years_old/index.html

# 153
  • Мнения: 179
 welcomeна новите май4ета.Много бременни из форума,браво-леко бременеене и по едно сладко  ylinfantна финала.

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
Честито на Тадела за племенничката ,на Танина за малкия пораснал мъж и успех на Ммаги !

# 155
  • Мнения: 252
 Hug  bouquetна новите май4ета. Леко бременеене и страхотни   smile3504 newsm32 1stroller 1crib на финала!

# 156
  • Мнения: 995
Добро утро!
 

аз като бързия вестоносец да съобщя, че от този месец яслите са безплатни. Учителките нещо не изглеждат доволни, всякаш са им  взели нещо, а всъщност им дават- увеличен норматив от 35 деца на група Mr. Green Притеснени са, че "сичкото сиган" ще тръгне да си записва децата на градина. Ще видим какво ще стане Thinking

Е, как да ви пожелая хубав ден при тая смотана мъгла. Айде, нека е спорен!

# 157
  • Мнения: 252
 newsm78 само яслите ли?

# 158
  • Мнения: 82
Добро утро!
 welcomeна новите мами!Леко бременеене на всички!
На Маги леко раждане!

# 159
  • Мнения: 1 701
Добро утро!

Имам питака относно тия петиции дето се изтрепвате да подписвате...
В момента не се заяждам /
да ми се чуди човек/, а наистина питам.
Какъв е смисъла?
Или е успокоенеие на съвестта и тупане в гърдите "аз направих, каквото зависеше от мен"!
Някой изобщо прави ли си труда да разпечата тези петиции, да изготви искане, да ги занесе на който трябва?
Или всичко си остава виртуално?
м?

КатКа, аз съм против безплатните ясли, точно по тази "сиганска" причина! Не желая детето ми да прекарва деня си с поколението на катуна, а точно това ще стане. Имам тайната надежда, че докато дойде септември месец и пусна Пламен на ясла, нещата да се оправят, яслите да станат платени. Нямам против и да вдигнат таксата, защото така или иначе според мен сега е смешна! Като искат безплатни ясли да направят цигански ...
Баси!
Все облагодетелствани гадните индианци!
Ток не плащат, вода не плащат, къщи им строят, помощи им дават ...
Да ги ****...[/color][/tt]

# 160
  • Мнения: 2 577
ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ    bouquet - ще ви впиша по-окъсно в списъка Hug 

Ами според мен, ако яслите са безплатни, то това трябва да се отнася само за работещи по ТД родители, които плащат данъци на тази държава редовно

Иначе така - съвсем ще се напълни наистина с .....  ooooh!
 

wish - и аз съм се чуделя каква се случва след като една петиция събере 10хил. подписа например  Rolling Eyes
аз също съм подписвала много такива , но за тази се чудя, че не съм я доизчела. синът ми като е от 6-годишните какво? аз мисля, че предучилищната, която той изкара и 1 клас са повтаряне на един и същ материал 2 пъти, което е безмислено и отегчава, ако премахнат предучилищната, защо да не тръгнат на 6г. за предучилищната споменава ли се нещо?
ще я погледна по-късно

# 161
  • Мнения: 192
Aйде и тук да се запиша, може ли? Гледам има доста бременни - чак ми се прииска и аз да съм бременна пак Heart Eyes

# 162
  • Мнения: 1 701

аз мисля, че предучилищната, която той изкара и 1 клас са повтаряне на един и същ материал 2 пъти, което е безмислено и отегчава, ако премахнат предучилищната, защо да не тръгнат на 6г. за предучилищната споменава ли се нещо?
ще я погледна по-късно


Така го направиха ...
В предучилищната децата смятат, пишат, четат ...
А в 1 кл. какво правя?
Решават интеграли?
В 3-ти?
Пишат докторати?
В 5-ти?
Правят секс, друсат се и се избиват с ножове и бомбички?

Едно време, когато аз ходех в предучилищна идеята беше детето да премине плавно от режима в детската градина към училищния режим и обстановка...
Предуилищната беше в училищата , за половин ден и там рисувахме, играехме с пластелин и всичко което може да се върши на чин, а не да се търчи из стаята както в градината...
Учиха ни да се съобразяваме с междучасия и часове...

# 163
  • Мнения: 82
Едно време, когато аз ходех в предучилищна идеята беше детето да премине плавно от режима в детската градина към училищния режим и обстановка...


wish,принципно това е идеята,но вече всеки си прави каквото си иска с образованието,без реално да се замисля,така че аз очаквам вече да измислят всякакви простотии,дори и да се стигне до това което си написала по-горе за интегралите,докторатите и т.н.,само не и образованието да се подобри,както всъщност правят и с всичко,до което се докопат/имам предвид тези от които зависят промените/

# 164
  • Мнения: 1 280
 

             Май само яслите, защото тази сутрин платих градината на малкия, еми взеха ми ги парите  Mr. Green И аз съм против безплатни ясли и градини, пак по гореспоменатата причина  Peace Да не се прибере някой ден хлапето от градина и да каже "Како дай 5 лева ма"  hahaha /ох каква расистка съм ама хич не ми е смешно  ooooh!

                Петиции и аз рядко вече разписвам, защото не съм видяла ефект от тях  Peace но както е модерно от скоро да се изразяваме, живеем в Абсурдистан все пак  Mr. Green
                Не виждам разлика м/у днешната предучилищна и 1-ви клас. Завършила съм педагогика скоро карах практика, разликата е минимална  Peace И поради тази причина нямам против синът ми да тръгне на 6. Дали ще е в предучилищна или в 1-ви клас на тази възраст е все тая в момента /дано се оправят нещата докато ни дойде времето/

Общи условия

Активация на акаунт