БЕБЕТА ЮНИ 27 :-)

  • 10 802
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Miami
  • Мнения: 412
Привет момичета  Simple Smile
Ох, днес цял ден лежа и ме унася на сън.Вече май съм по-добре Simple Smile Ще питам пак за този парацетамол - по колко пъти на ден може да се пие newsm78 Аз до сега съм пила само едно хапче, но се чудя малко по-късно дали да не пия още едничко.

rallii, Шишкова ли ти каза чак сега да спреш фолиевата киселина? И защо до второ нареждане? Пак ли ще почваш да я пише? Аз фолиевата киселина съм я спряла още от края на трети месец-началото на четвърти.

Пантерката, ти знаеш ли в Русе от къде могат да се купят тези гащи и превръзки за родилки, че и аз се зарибих  Mr. Green

# 46
  • Miami
  • Мнения: 412
Абе мацки, вие представяте ли си как ще изглеждат вашите бебенца Simple Smile Аз все си мисля за това Grinning И чак нямам търпение да се роди и да го видя Mr. Green

# 47
  • Мнения: 210
Уф, извинете че превзех темата ама просто се влюбих в нещата на една българска фирма, на фона на кичозните неща които продават по бебешките магазини ,тези бебешки прелести много ми допаднаха...

www.tekaex.com


Кори, аз да ти кажа не смея да си я представям моята хубавица, само се моля да не вземе носа на баща си, и редките и тънки коси и на двама ни... Не подхождат на мома ...
Но все по-често си мисля ами ако се окаже, че док. греши и момата се окаже момък  Sad 

# 48
  • Мнения: 636
daniela,
 В края на бременността е най-вероятно да имаш антитела, затова настоявай да ти се направят на всяка цена. По каса ти се полагат три за цялата бременност, ако ти е втора, съвсем пък не могат да ти откажат. Ако все пак ти откажат, направи си ги на частно. Не видях къде живееш, в "Шейново" в София струват 30 лева.

# 49
  • Мнения: 194
Ами аз много си мисля за това как ще изглежда и все не мога да си я представя  Laughing Със сигурност знам, че ще бъде с черна коса, защото и двамата с татко й сме доста тъмнички  Mr. Green Опитвам се да си я представя и според снимките, които д-р Марков ми направи. Там се виждаше, че нослето й е като на баща й, а устата - като на мама  Crazy

# 50
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ще питам пак за този парацетамол - по колко пъти на ден може да се пие newsm78 Аз до сега съм пила само едно хапче, но се чудя малко по-късно дали да не пия още едничко.


По 3 на ден през 4 часа! По-малко нямат ефект на противовъзпалителни, така че няколко дена ги пий така! Това беше по съвет на лекарите когато аз не бях добре!

# 51
  • Русе
  • Мнения: 616
In4oka, margarete, страшни сте!  Hug  bouquet Седя си аз сама и се хиля с глас, направо като някой кандидат за жълта книжка  rotfImao rotfImbo

Kory, тя преди 2-3 месеца ме беше питала колко още фолиева киселина имам в наличност и каза да си я пия докато свърши. Днес я попитах да си купувам ли още, т.к. са ми останали витамините на Центрум - Матерна за около седмица, каза да си ги изпия и ще почивам малко /но колко е "малко" - не знам/, а след това пак ще пия. Края на април - началото на май мес. ще почиват, поне така ми казаха днес. В четвъртък ще ходя да си взема болничния и ще информират за окончателните дати на отпуската си.
Утре няма да се състои лекцийката за стволовите клетки - нямало желаещи /били заети/!

Днес го видях как изглежда моето синче - както предния път - досущ като баща си /има неговия голям прав нос/  Laughing така си го оприличавам на него и това е! А за косата - и двамата сме със светли косици, а очите може и да са сини, ако надделее гена на тати, че и аз го имам малко /биология/ след някоя годинка ще си покаже очичките какви ще си останат  Peace

margarete, тези неща са направо сбъдната фантазия!   bouquet

# 52
  • Miami
  • Мнения: 412
Благодаря Дари75   bouquet
Рали, добре че писа че ще излизат отпуска, че аз съм в четвъртък на ЖК и ще питам за следващия ми болничен, който по принцип трябва да взема около 3-4 май   bouquet

Аз се моля нашето бебенце да е живо и здраво, но много искам да има моя нос и очите на таткото, защото са зелени Heart Eyes Може да е и русичко, щото и двамата сме със светли коси, особено таткото Simple Smile Ноооо ще поживеем ще видим, живот и здраве да е Hug

# 53
  • Мнения: 28
Здравейте мами,и от мен.
И аз все по-често си представям как ще изглежда бебо и се надявам поне носа да е моя,макар че 6те е момче,но ако беше момиче ще трябваше да прекарам доста време в молитви да не взвеме "нослето "на тати smile3514
Все пак да са живи и здрави а природата вече си е свършила работата.
Има и естетична медицина вече smile3521
М/у другото след 30г.с ако го гледаш на 3Д или 4Д физиономията му е вече е напълно оформена и така ще изглежда като се роди.
Мами, моя бебо е мн спокоен(чак ме дразни) в корема ми ,помръдва леко и само вечер малко по-бурно. При вас как е?

Честито Малта за прекрасната новина,че ще имате момиченце  smile3501 и аз винаги съм си мислила,че ще имам момиче и като разбрах,че ще е момче страшно кеф ми стана,изненадах се много приятно.

Приятна вечер на всички  dazzler1

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 20:35 от Irinkula

# 54
  • Мнения: 256
Мами, моя бебо е мн спокоен(чак ме дразни) в корема ми ,помръдва леко и само вечер малко по-бурно. При вас как е?

Извинявай, не искам да звуча грубо, но през 3 страници вече пишем за това.
  bouquet Върни се назад и прочети темата и по-предната също  Peace

# 55
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз си го представям бебо - винаги пред очите ми е сладката физиономия на няколкочасовия Ивчо, когато ми го показаха след като излязох от упойката. Сигурно много ще си приличат със сестричката /или братчето си - гледам да не се настройвам непременно за момиче. На другата консултация докторът ще ме гледа на видеозон и може да се окаже, че отново ще имам момченце  Crazy. /
Irinkula, не се притеснявай за бебо, важното е да има някакви движения, пък били те и много срамежливи. Забелязала съм, че когато аз съм развълнувана и бебчо се вълнува.
А и още нещо, когато сте заети с нещо, което изцяло заема вниманието ви, е възможно да не усещате бебо, дори и да рита.

# 56
  • Мнения: 616
Запис - Мапис!

уф, много четене вееее.....

Аз само да кажа за хапването, да не си помислите, че съм от тези, които се държат на диета, докато са бременни! Сутрин - пържени филии или баничка с боза; към 10.30 - принцеса с кайма или сандвич с гъши пастет; наобед - първо, второ, трето (с месо!) следобед - сандвич; вечер - супичка с манджичка, или манджичка с десерт (като "супичката" е мазна шкембе чорба, а десерта от рода на пържен банан)...  Crazy Тъй че довооолно си се тъпча,  Mr. Green веднъж седмично - Макдоналдс, от големия, с картовки с майонеза  Crazy  ма на! явно освен бебе си гледам и глисти  Joy

Вчера в МД на консултация отивам, и се оказа, че на доктора току-що са му докарали чисто нов ехограф, с 3Д! И какво мислите - Айде ако не бързаш да те гледам!  Mr. Green Е, пък що да бързам... нали е без пари... 30 минути го зяпахме това бебе! Да видим как работи машинката, не за друго   Аз тактично премълчах, че в петък бях при Мазнейкова, и че си нося всички измервания... правя се на ударена, и питам какво как се вижда... Оказа се, че неделното въртене и ритане (щеше да ме убие моя син!) явно е било резултат на "голямото завъртане", понеже лапето вече се е нагласило в стартова позиция... а в петък си седеше на дупето като пич!  Дано да си остане така, че какъвто е шавльо, пак може да се врътне...

Днес мойто момче замина на работа  Cry сега съм нещастна и самотна, и ще вечерям дюнер, понеже нямам апетит, и никъде не ми се ходи... Обаче за да профилактирам пролетната депресия, купих на малкия един гащеризон! ей сега ще го пусна в албума!

Аз също съм чувала, че в частните болници нощниците и бельото ти влизат в цената; не че ще те върнат, ако си занесеш, но май не е задължително. Носиш си четката за зъби и корема, както каза една мама за болницата на Мазнейкова  Joy Но аз ще си взема едно-две неща де.

айде, че се поулях...
До скоро! Hug

# 57
  • Мнения: 4
Здравейте,

аз от снощи съм с контракции, леко разкритие, структурирана плацента (каквото ще и да значи това и утре имам среща с Диков от Токуда да ме приемат в болница (дано да се размина). Бебето в 29 седмица е 1200 гр.
Стискайте ми палци!!!  Sad

# 58
  • Мнения: 616
konida, стискаме палци! Да се върнеш утре вечер във форума! Дано да е само някакъв лош момент, и всичко да се размине!  Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 226
konida,

ти как се усети, за разкритието питам? Нещо те накара да идеш на преглед или просто беше на ЖК и го установиха?
Мен от няколко дена ме наболява долу ниско, където е апандисита, ама аз си трайкам - просто не мисля че е за лекар. Последният път ми казаха, че там е главата на бебето и сигурно притиска нещо.

Стискаме палци да е фалшива тревога.

Общи условия

Активация на акаунт