СНБМ - инициативи - 20 част

  • 11 482
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 2 388
Така. Тъй като никой нищо не писа аз ще дам интервю по телефона за телевизията.
Ще изравя категоричното несъгласие на сдружението с проекта децата да тръгват на училище задължително на 6 години.
Надявам се, че сте съгласни.

Някой нещо да поръча да кажа ?

# 92
  • Мнения: 2 388
Момичета, утре в 11 започва кампанията. Тези, които ще дойдат да се качват на третия етаж на сити център софия - срещу хемус. Аз ще съм някъде там.

# 93
  • Мнения: 1 517
Аз няма да мога да дойда утре, малкият е болен Sad
За позицията за 6годишните аз лично също съм против, така че подкрепям Simple Smile

# 94
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Да Ели, закрилата е до 315-я ден. Сега препрочетох питането на Христина - права си, всъщност тя пита дали има закрила при съкращаване на длъжността, к се ползва отпуск за отглеждане на дете до 2г. И за съжаление отговорът е не, няма.
мда и аз не видях нищо, за съжаление.... баси глупостта наистина и това ако не е "празнота" здраве му кажи Rolling Eyes


Ели, наистина звучи гадно, но на практика рядко се случва да се съкрати длъжност като цяло. А и по мои наблюдения в държавната администрация са доста толерантни към бременни и майки. Този случай ме изненадва. Все пак не стана ясно дали Христина има предвид длъжност или щат. Ако съкращават щат има подбор.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 16:41 от мама САННЯ

# 95
  • София
  • Мнения: 12 236
  Знаеш ми мнението за ТВ7, така че варианта за интервю по телефона е супер.

# 96
  • Мнения: 2 388
Да докладвам, ако някой все още чете тази тема.

1. Сутринта се включих по телефона в сутрешния блок на телевизия 7 дни. Изказала съм сатегоричното несъгласие на сдружението с проекта за задължително тръгване на децата на училище от 6 г.

2. От 11 часа стартирахме и кампанията за защита от рак на шийкта на матката. Беше много приятно и имаше доста хора. Благодаря на всички момичета от сдружението, които отделиха от времето си и дойдоха - Саня, Рада, Ева и новите ни членове Мента и госпожата собственик на Мери Попинс - Николина. Всички се снимахме и скоро ще можете да ни видите на сайта на кампанията www.zateb.info

3. Утре трябва да се видя с журналистка от вестник"Сега, за да направи тя статия за националната програма" В подкрепа на майчинството". Моля знаещите да ми пишат на какво държат изрично да се каже. Аз познавам програмата, но по тел. тя ми каза, че е хубаво да даваме конкретни факти за лоши предложения, недомислици и т.н. В този смисъл моля да ми обърнете внимание на задължителните неща, които трябва да коментирам.

Рапорт даден

# 97
  • Мнения: 1 517


2. От 11 часа стартирахме и кампанията за защита от рак на шийкта на матката. Беше много приятно и имаше доста хора. Благодаря на всички момичета от сдружението, които отделиха от времето си и дойдоха - Саня, Рада, Ева и новите ни членове Мента и госпожата собственик на Мери Попинс - Николина. Всички се снимахме и скоро ще можете да ни видите на сайта на кампанията www.zateb.info


Да им сложим банер на нашия сайт, гледам че нас ни има на техния  newsm78 и не само затова де

# 98
  • Мнения: 2 388
Предложила съм - не искат!

# 99
  • Мнения: 1 517
хмм, странно  newsm78

# 100
  • Мнения: 2 388

ей сега ми звъннаха от глаксо. искат линка в нашия сайт. Моля те ели, сложи го!

# 101
  • Мнения: 1 828
Да докладвам, ако някой все още чете тази тема.

Четем бе душа, ама като няма какво да кажа  Heart Eyes
Радвам се, че кампанията е стартирала успешно.

Като гледам тази седмица сте масово болни, така че предполагам за среща ще се говори някъде другата седмица  newsm78 Дайте да почнем да мислим от сега, че да успеем да се видим преди Великден  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 5 401
Еййй само споменавате за среща, пък нищо не уточнявате, бря, к`ви хора сте!  Wink  Mr. Green

1. Сутринта се включих по телефона в сутрешния блок на телевизия 7 дни. Изказала съм сатегоричното несъгласие на сдружението с проекта за задължително тръгване на децата на училище от 6 г...

Щом като сме се включили официално в тази кампания, да помолим Vivi да ни добави в списъка на участниците в петицията и да сложим линк на нашия сайт. Какво ще кажете? Да добавим линк и към Защита на официалния български език????

Ако не следите темата, да ви кажа, че:

...в четвъртък, на среща с Асоциация Родители, на възражението по повод тръгването на 6-годишните в първи клас министърът е отговорил, че ще се запази досегашното положение: по желание на родителите.

Но това засега е само на думи и може да е прах в очите...

# 103
  • Мнения: 1 517
ей, да, Изи, добре че се сети...
А http://www.zateb.info/ дали могат да ни пратят банер? Защото по-добре ще стои с картинка, отколкото само линк.. Иначе май трябва да го оформим като новина или да го сложим в "За вас, майки" или "Полезни връзки"

# 104
  • София
  • Мнения: 6 260
В във връзка с "За вас, майки" - Изи, трябва да махнем "ще" в "300 бебета повече!", т. е. да стане: На 25 март, Богоявление, за трета поредна година ще се проведе инициативата "300 бебета повече"...
 

Общи условия

Активация на акаунт