Отговори
# 105
Здравейте! Днес имах среща с г-н Любен Сирийски- редактор на въпросната книга. Изключително културен човек, който си заслужава да познаваш! Момичета, той ми обеща активно съдействие за среща с г-жа Калина Дичева. За съжаление тя в момента е в чужбина, но когато се прибере , г-н Сирийски пое ангажимент да организира въпросната среща. Тук е мястото да отбележа, че издателството се чувства засегнато от случващото се във форума, въпреки че аз мисля, че те нямат отговорност за истинността на написаното. За това носи отговорност единствено и само д-р Дичева! Както и да е! Издателството също ще излъчи представител на въпросното мероприятие- това е тяхно право. Аз силно се надявам да има желаещи от вас да дойдат с мен и колкото сме повече, толкова по-добре! А иначе вече имам книгата и ще я чета с интерес! Поздрави- Елена! Simple Smile

# 106
  • Мнения: 6 444
Много се радвам,че има развитие! Дано само д-р Дичева наистина да е в чужбина и това да не е просто някаква извинение.
А наистина ли издателството не носи отговорност за това,което издава? Rolling Eyes

# 107
  • София
  • Мнения: 2 493
Никът на жената на Мавриков е Валентина. Може така да се свържете с нея на ЛС.

# 108
  • София
  • Мнения: 6 292
Много се радвам,че има развитие! Дано само д-р Дичева наистина да е в чужбина и това да не е просто някаква извинение.
А наистина ли издателството не носи отговорност за това,което издава? Rolling Eyes


И на мен това ми се стори странно - как така не носят отговорност? Значи те могат да издадат и книга с нациски идеи, така ли?
И от какво точно са се засегнали издателите?

# 109
  • Мнения: 2 614
Аз я познавам, но от доста време не съм я срещала да пише във форума! Отчетната е Априлки 2005, може пък там да пише от време навреме!  Peace

П.С. Ето и профила Валентина Че и Мавриков ще става татко за втори път  Grinning

# 110
  • Мнения: 3 718
Да ви кажа, малко ми е неудобно да и пиша на тази Валентина. Някак е... кажи на мъжа ти да каже на еди кой си, че тук една книга е лекинко абсурдна... Thinking

# 111
  • Мнения: 5 401
Шаманче, пусни й линк към темата и с 2 думи й обясни за какво говорим тук. Всички я молим за съдействие, за да се свържем с "Господари на ефира".  Simple Smile

# 112
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз звънях на редакторката, на Часът на мама. Каза, че ще прати меил на теб - Шаманката и така да направите връзката. Пак ми продиктува адреса си и той беше точно така, както съм ти го пратила втория път. Нямам представа защо ти се връщат меилите.

# 113
  • Мнения: 398
 E това ,че издателството нямало вина е малко странно.Сега само си прехвърлят топката.
 На мен ми е много интересно "Има ли наистина Калина Дичева?" ; "Наистина ли е педиатър?" Или просто са сложили някакво име и хоп - ето автор.Дано се завърне от чужбина и да даде малко инфо за източниците ,които е ползвала при написването на книгата.

 Преди няколко години имаше една книга ,на която пишеше ,че авторът и е някой си доц.Каменов.На мен ми хареса книжката и като разрових и бре нищо не намирам за този човечец.Миналата година случайно гледам едно предаване по някоя от кабелните и излиза една студентка и казва ,че точно тя е авторка на тази книга и ,че от издателството и забавили хонорара.Свързаха се с издателството и след дълги увъртания те си казаха истината.Така с д-р ,доц.,проф. по добре се харчили. Wink

# 114
  • Мнения: 5 401
Хммм... как е възможно издателството да не носи отговорност, като те също имат права върху книгата?! Ще питам хора, които са наясно..

# 115
  • Мнения: 502
за да обърнат внимание "Господари на ефира" не е ли по-добре проблема да се формулира по леко по-различен начин
зная, че конкретната книга нас ни вълнува много, но самото предаване не се гледа основно и само от майки, а от доста широка аудитория, и за да достигне нашия проблем до тв му трябва една по-широка рамка за начало
какво имам предвид:
българина традиционно е свикнал да вярва на това, което пише по дебелите книги
и с пълно право, защото книгите са били тези, които са ни просвещавали и са  ни водили стотици години в най-трудните ни времена като народ
в същото време в настоящия момент в България, оказва се, явно няма адекватно законодателство, което да ограничава допускането до пазара на книги, насочени към здравето ни и това на децата ни, издавани от недобросъвестни "автори", които престъпно се кичат със звания доктор, професор... 
и от там вече да се направи връзка с конкретната книга, която явно е писана не от лекар, а интересно дали изобщо е писана от майка??!, и за доказано опасните "съвети" в нея

# 116
  • Мнения: 3 718
кокошчица, по подобен начин бях написала писмото до Господарите. Е ясно е, че никой не може да забрани на издателството да издаде каквото си иска, но те злоупотребяват с "авторството" и с неадекватната информация. Пак ще повторя, че в книгата има и полезна информация, особено за по големите деца, но тя бледнее пред глупостите в началото.
Искрено се надявам авторката да съществува и наистина да е педиатър. Иначе това си е измама. А издателството носи толкова отговорност, колкото печели от продукта.

# 117
  • Мнения: 3 718
Момичета, днес ми се обадиха от Господари на ефира и в четвъртък имаме среща за да им разкажа за книгата. Чак не ми се вярва, то толкова време мина, но явно докато прегледат всички сигнали...та чак сега  Simple Smile
Ако някой иска да се включи, да казва. Ще се видим в парка Заимов

# 118
  • Мнения: 616
Чакаме развитието с интерес!  Peace

# 119
  • Мнения: 6 444
Шаманке,страхотна новина!  Hug Дано наистина има развитие на случаят.
Жалко,че не мога да се включа и аз!
Знам,че Мелодия имаше желание!Дано се обади! Peace

Общи условия

Активация на акаунт