Гео Милев, Изток, Слатина - нова тема

  • 96 106
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 259
Sbruny, що да не искам бе, така като гледам забавно е при вас. Може да ми напишете тея дни кога се сбирате уикенда горе долу - сутрешно, следобедно, да видим как ще координираме програмите.

# 76
  • Мнения: 136
Сутрин винаги имам мами (докъм обед), и следобед също (след 3ч до късно вечер).
Уикенда пак така:) Ние обаче тоя уикенд заминаваме на море фръц! за 2-3 седмици, та после ще се видим:)
А мацки като Ема са добре дошли, че момичетата са ни кът:)  Hug

# 77
  • Мнения: 733
Мерси за отговора  Simple Smile Рали ходеше в 36 ясла в Изток, но сега си я гледам в къщи. Записах я в 183 "Щастливо детство" в първа група и ми се искаше да се запознаем с някое детенце преди септември. Живеем до пица Трол в Гео Милев.

Отдавна чета във форума, но за първи път разбирам, че има и кварталната темичка  Wink Търсех отзиви за 183 градина, защото моята Ема от септември тръгва там и търсачката случайно ми отвори темата. Камерлитка, ние по принцип сме до 22-ра поликлиника, но много често идваме до площадката срещу пица Трол, зад високия блок. На времето взимах кухня от 56-та ясла и имаше доста дечица, с които Ема играеше (имаше и Рали, но дали е твоята  newsm78)... Иначе и на мен ми се искаше да запозная Ема с дечица от градината, само дето незнам в коя група ни е записала директорката...

# 78
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте,аз съм в Изток,Стела ходи в 133-та градина в Изток.Педиатър ни е д-р Сотирова.Аз ходя на работа и за срещи вече няма време.Много мило ми става обаче като ви чета,защото много ми липсва това време.

В предната тема бяхме обсъждали,но не ми се рови и искам да попитам за добър козметик в района newsm78

# 79
  • Мнения: 268
 Здравейте Simple Smile
Да се запиша и аз в новата тема:)
Ние живеем в Гео Милев, зад ИЧС-то.
Малкия ходи на ясла, но сега сме малко болнички и ще се гледаме и тази седмица в къщи.
После съм си взела отпуска, понеже градината ни почива август, а и да се стабилизира малко Кико, че напоследък много боледува.
Като оздравеем ще се радваме да се видим
До скоро  bouquet

# 80
  • Мнения: 1
И аз да се впиша, живея зад пица Трол в Гео Милев Simple Smile Чакам бебе с термин 5.09.2008, дано скоро му открия педиатър, така открих и тази хубава тема.
Има ли други бременни от района, пишете - после ще ги разхождаме заедно  Laughing

# 81
  • Мнения: 479
Мами аз така и не успях да намеря някое детенце прието в 168 ЦДГ Слънчогледи.

Явно ще се борим с адаптацията самички. Здраве да е..........
Дано бързо да свикне че май аз ще рева повече от нея.

# 82
  • Мнения: 268
Мами аз така и не успях да намеря някое детенце прието в 168 ЦДГ Слънчогледи.

Явно ще се борим с адаптацията самички. Здраве да е..........
Дано бързо да свикне че май аз ще рева повече от нея.

И ние сме приети там:)
До сега бяхме в 65 ОДЗ на ясла, но там ни беше доста далеко, а сега сме на 5 минути от детската градина:)
Дано само боледуваме по-малко
До скоро

# 83
  • Мнения: 479
Хей Ели много се радвам че сме заедно в тази градина.
Писах ти лично съобщение.
 Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 2 357
Аз пък искам да ви питам има ли някое детенце дето ще мине от ясла в градина в 65 ОДЗ?
Вълнува ме кога трябва да отидем септември за да разберем в коя група сме. Нямам възможност за отпуска септември, а ако на първи септември се окаже, че групите ще се сформират кой знае кога, не знам какво ще правя. ОДЗто не работи август, надявах се директорката да е там поне, защото предния път казала на мъжа ми, който я води сутрин: Елате септември.
Сега се чудя какво да правя, и защо не отидох юли да се поинтересувам по подробно  Embarassed

# 85
  • Мнения: 479
Хей момичета, не се ли прибрахте вече в София.

Гледам темата замряла.

Ние сме на линия за тръгване на детска градина. Даваме изследвания и от другата седмица тръгваме.

Хайде пишете как сте? Как минаха отпуските и почивката?

Лек ден   bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 2 357
ние почнахме от първи септември. Групите са сборни, но всичко е нормално. Излседвания не са ни искали

# 87
  • Мнения: 2 885
От вчера сме първогрупници в 67 ОДЗ Мечо Пух. Всичко засега е ОК. Нямам забележки. Стефан се адаптира добре, все пак има опит от ясла "Приказка".

# 88
  • Мнения: 479
С тази градина треска ме тресе направо. Даже в работата не мога д асе съсредоточа. Все си мисля как ще е, дали ще плаче много, ще боледува ли и др.

Другата седмица съм си пуснала няколко дни отпуска, че ако се наложи да я взимам по-рано.

# 89
  • Мнения: 741
И аз да питам нещо.Ще сменяме педито и съм се насочила към Д-р Вяра Сотирова,частен кабинет.Ще съм благодарна,ако някой даде отзиви за нея

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 17:34 от mokoloko

Общи условия

Активация на акаунт