"В пролетна премяна е нашата Монтана"

  • 11 678
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 406
eeeee  Tired  този път сте ме предварили  Crossing Arms  ... не е честно  Tired 
Да бе   #Crazy питаш ли ме мен всеки път като ти най- много ме изпреварваш  Whistling

# 16
  • Мнения: 196
sentana -ти при кой ражда?Преди 12години ли беше по-доволна или сега с Мария Hugми да видя накъде отиват работите към по-добро или  ooooh!зло...не че има за мен значение вече Winkно все пак

# 17
  • Мнения: 3 314
eeeee  Tired  този път сте ме предварили  Crossing Arms  ... не е честно  Tired 
Да бе   #Crazy питаш ли ме мен всеки път като ти най- много ме изпреварваш  Whistling
       smile3533 newsm62 smile3534

# 18
  • Мнения: 43
sentana -ти при кой ражда?Преди 12години ли беше по-доволна или сега с Мария Hugми да видя накъде отиват работите към по-добро или  ooooh!зло...не че има за мен значение вече Winkно все пак

Е,що Биси,да няма значение,млада си още. Laughing

# 19
  • Мнения: 406
eeeee  Tired  този път сте ме предварили  Crossing Arms  ... не е честно  Tired 
Да бе   #Crazy питаш ли ме мен всеки път като ти най- много ме изпреварваш  Whistling
       smile3533 newsm62 smile3534
Много ти е весело  smile3506

# 20
  • Мнения: 26
момичета благодаря за съветите  bye да ви се похваля вчера излизах с ki4o да пазаруваме за бебо  newsm44 по голямо удоволствие от това не съм изпитвала много е приятно Hug,а утре когато свекърва ми е на работа ще си ги  wash hang 1ironing и ще ги прибера защото тя не ми дава да се купува още нищо защото било рано и не било на хубаво (бабини деветини)

# 21
  • Мнения: 3 314
не ти дава  Shocked  лелеее  smile3555

# 22
  • Мнения: 26
тя по принцип не е лош човек но като си науми нещо не се отказва от нейното, постоянно ни казва правете както решите и после се опитва да наложи нейното мнение Weary да знаеш само какво беше покрай приготовленията за сватбата, а не ми се мисли какво ще става като се роди детенце

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 22:46 от стефчето

# 23
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
sentana добре дошла отново.Разкажи ни повече за теб така може да срещнеш познати в темата.Ние редовно си организираме срещички та и ти можеш да се включваш в сбирките.Ако имаш снимки на децата ми ги прати или ги качи в интернет аз ще си ги изтегля и ще ги сложа в албумчето.Ако желаеш кажи си рожденната дата да я добавя в списъка.Къде си учила.Къде живееш в Монтана.
стефчето  не се притеснявай и си прави каквото знаеш.Аз си купих всичко предварително.

# 24
  • Монтана
  • Мнения: 220
Редно е първо да се представя-казвам се Елена,родена съм на 19.1.1976.Завършила съм ГПЧЕ-то.Аз съм от Монтана,но живеем на квартира.
bisssy,през 1995 раждах при Тодоров.Тогава не си спомням да е имало ангажирано раждане,той се случи на смяна и така.Доволна съм от него за тогава,говореше ми спокойно,обясни ми,че не може да пия вода[вече бях на магарето,готова да родя,ама на-припи ми се вода!]Намокри ми само устните. Blush Аз не напъвах много качествено,та се наложи да помага-натискаше ме с нощницата под гърдите.Е,накрая бебо излезе жив и здрав,ама мен доста ме бяха резнали,та се наложи да ме шият.Аз си бях донесла животински конци,ама доктора ми каза,че в родилно имат 75 метра,ако не стигнат,щели да вземат и от моите.  Laughing Това за първото.
С Мария ходех на консултации при Илиев.Много е точен човекът,обясняваше ми каквото ме интересува,с болничните не съм имала проблеми,от прегледите и изследванията също съм доволна[между другото не съм давала пари за прегледите].Реших обаче да не го викам за раждането по по причини несвързани с него.
В големия ден се случи на смяна Кастрева.С нея също не съм имала проблеми.Отидох в болницата с изтекли води и два часа по-късно все още бях с минимално разкритие и никакви болки.Жената ме сложи на система и след няма и три часа родих.  Grinning
Това е в общи линии.Честно казано съм чувала за всички доктори какви ли не мнения,мисля,че всеки сам трябва да си прецени на кого да се довери.
Съжалявам,че се получи толкова дълго!  Peace

# 25
  • Мнения: 196
стефчето аз ли нещо не чета както трябва newsm78 но досега така и неразбрах в кой месец си и какво ще е бебчето....И естествено ако решиш да споделиш.
 
 

# 26
  • Мнения: 770
Аз също не съм купувала абсолютно нищо преди раждането. След като родих мама и мъжа ми купиха нещата и подредиха стаята.
sentana добре дошла newsm51
nani m, Деси и мъжа и ще ни идват на гости в събота, ще я поздравя от теб Hug

# 27
  • Мнения: 210
Здравейте ,и от мен.Ние се приготвяме за излизане с Поли.Тя до преди малко спа smile3524,защото снощи бяхме на рожден ден и тя направо пощуря от тичане и игра с каките и батковците newsm32,и си легна чак в 24часа.Позволявам си да отговоря вместо Стефи,че е в 6 месец.Надявам се да не се разсърди,че пиша вместо нея.Искам да кажа,че онзи ден като ходихме с нея на пазар,си припомних как избирах на Поли и аз дрешките,преди да се роди.Чувството е несравнимо,и ми стана едно таково мило.Не,че и аз не напазарих на Поли някой дрешки.Ама на мен това ми е мания newsm53,много обичам да купувам на дъщерята разни дрешчици и да я кипря с тех.Не,че в къщи няма достатъчно дрехи,ама няма начин да изляза и да не и купя нещо newsm62.
Аз да си кажа,че си бях купила всичко за Поли преди да се роди.Бях изпрала и изгладила дрешките ,бях приготвила и леглото,но него го бяхме приготвили чак към началото на 9 месец.А с покупките започнах многоооооо от рано smile3503
Добре дошла,на sentana welcome

# 28
  • Мнения: 406
nani m, Деси и мъжа и ще ни идват на гости в събота, ще я поздравя от теб
Благодаря  Hug много поздрави и целувки   bouquet

# 29
  • Мнения: 26
малка поправка вече сам в 7-мия месец ще бъде момче ако е рекъл господ на 29 юни ще стана мама baby а може и по рано newsm47

Общи условия

Активация на акаунт