Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Аз също имам остри болки мн ниско долу ляво и си мисля че е яйчника, не вярвам да са червата  Thinking . Моята лекарка казва че е нормално .  От като съм бременна имам по често нужда да се протягам, но като го правя се появява точно тази болка ниско долу и някакво опъване в корема. Мислите ли че това е опасно с протягането?

# 16
  • Мнения: 183
 mylili , от вчера съм в болничен и лежа.Не ми е обърната матката.То, не ме боли, а се свива, става твърда и седи така доста дълго- около половин час.Сега ще пробвам с лежане да видя дали няма да се отпусне.
Весел ден на всички.

# 17
  • Мнения: 8
ina.gg отдясно по принцип е дебелото черво, моят доктор каза, че ако те боли значи трябва по-често до тоалетна. Знам... и мен вече ме гони запека, но открих безопасни начини да се справя.

А за училищата... никой ли не му се ходи?...
Как успяваш да се справяш с запека?
  Thinking
За календарите и аз се записвам,мога да го взема някъде от центъра,както ти е удобно.
 И на мен ми се ходи на училище но мисля да е по нататък

# 18
  • София
  • Мнения: 183
Сисанка, защо не пробваш биопродуктите за почистване, които ви бях препоръчала. Те са на билкова основа и не са токсични. Още по-хубавото е, че не са и скъпи (между 3 и 8 лв са в зависимост от вида на препарата). Честно казано химическите препарати са по-вредни заради токсичните вещества които вдишваме при почистването с тях отколкото временните поражения върху кожата. Ама нали по-видимите ефекти повече ни притесняват Wink Аз не мога да си представя примерно да мия в стаята на детето ми с тия химии и то да ги вдишва. После алергии имали. Дано се оправиш бързо!

# 19
  • София/Търново
  • Мнения: 813
sisanka за календара вече имаме уговорка Peace

За запек. Максимум на два дни организма трябва да се изчисти. Аз правя така. Ако е минал ден и малко ям на гладно киви-меко, но не развалено-вземам преоценено. До половин час има резултат. Ако това не стане пия отвара, както се приготвя- "Майчин лист" и/или запарка от зелен чай /мързел.../ До свещички още не съм стигнала. Или хапчета.

# 20
  • Мнения: 132
ina.gg отдясно по принцип е дебелото черво, моят доктор каза, че ако те боли значи трябва по-често до тоалетна. Знам... и мен вече ме гони запека, но открих безопасни начини да се справя.

А за училищата... никой ли не му се ходи?...
На мен ми се ходи ,но докато е болен Дени няма да мога няма кой да го гледа SadКато се оправи другата седмица надявам се да успея да се запиша Simple Smile
8Eos8 ти мен ме записа на срещата нали ако трябва пак да ти кажа имената Confused

# 21
  • Мнения: 8
MyliliБлагодаря за съвета.От къде да си закупя от тези препарати,предполагам ,че не се намират навсякъде?
 8Еос8 това с кивито непомага.ще си продължавам на зелен чай newsm78

# 22
  • Мнения: 11
Да ви кажа и на мен много ми се ходи на тези у-ща, но като че ли ми се иска малко по натам да ходя  newsm78 , но пък ако се съберем от наща банда идвам и аз  Laughing
И аз продължавам да си имам болките в ляво или дясно - а знаете ли какво се зачудих? То на това по-скоро да кажат момичетата,които са минали през това - тези болежки приличат ли по някакъв начин на истинските контракции  newsm78 - е ясно е, че онези другите са сигурно къде къде по - болезнени,но ми стана интересно  Embarassed

# 23
  • София/Търново
  • Мнения: 813
gery_roz ще се радвам да се присъединиш. Може аз да те запиша от предния път. Пиши на лични  като решиш.

За всички записани вече имам данните вече.

# 24
  • Мнения: 132
Енигма според мен няма много общо с истинските контракции даже хич WinkАко си имала болезен мензис това е горе долу като контракциите.Естествено има и мами със слаби контракции, а моите не бяха такива Simple Smile

# 25
  • Мнения: 206
http://estestveno.com/index.php?pageid=2&langid=0

Вижте какво "откраднах" от септемврийските мами - на мен ми е много интресно, предлагам Сев да го вкл. в началната страничка.

# 26
  • Мнения: 817
Момичета, изпратиха ми една статия за храненето по време на бременност, както и по колко кг. е нормално да качваме през определени периоди от бременността. Интересува ли ви тази статия да я сложа на първа страница?

# 27
  • Мнения: 132
На мен кг са ми болна тема от миналата бременност hahaha

# 28
  • Мнения: 817
Сложила съм и двете статии на първа страница   Peace

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 12:46 от Severinka

# 29
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте
Severinka  видях, че вече са ти отговорили на въпроса за телефона на Марков. На прегледа не видяхме какъв е пола, защото беше много малко, и кост на нослето не можа да се види. Така че продължавам да съм в неизвестност. Simple Smile
 
 

Общи условия

Активация на акаунт