Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
Мили момичета, имам удоволствието да ви съобщя, че вашата съфорумка и моя най-добра приятелка ася20, роди днес в 17.15ч ( секцио), прекрасна госпожица Оливия, с размери 2.800кг, 49 см. Да им е жива и здрава, а на щастливата майка бързо възстановяване и прекрасни мигове с малкото съкровище!

Желая на всички, леко раждане, и много емоции с малките ви съкровища  Hug

# 16
  • Мнения: 54
Vercho ние си бяхме помислили, че си отишла да раждаш. Дано обаче нещата се ускорят при теб през уикенда, че да мине по - леко всичко Hug

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честита дъщеричка Оливия на ася 20! Много, много здраве и щастливи мигове!   bouquet   bouquet   bouquet

# 18
  • Мнения: 135
\\\            4eстито на вси4ки новородили мами и от мен,с всеки изминал ден са все пове4е,нека бебоците им бъдат наи тихите и послушни деца и много да ги радват. newsm44 newsm10  :
Много леко раждане на о4акващите мами  bouquet
А на останалите мами като мен,желая лека и спяща нощ smile3524

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Честито на мама Ася 20!!! Да й е жива и здрава малката принцеска!!!     bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито на мама Ася 20 , да й е жива и здрава малката Оливия  bouquet  bouquet  bouquet

За Стефинка - чакат я сама да получи разкритие , не са й включили система, но защо не знам newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 749
Ей, сигурна бях, че щом ася20 не се е мярнала днес във форума това значи нещо Joy Тя нямаше пропуск...па макар и с едно изречение Simple Smile

Честита дъщеричка, Ася20!  newsm51

Честито и на всички други нови мами, които до момента не съм поздравила - Пролетна Фея и BBub  newsm51

Леле...скоро съвсем ще започнем да се оплитаме кого сме поздравили и кого не  newsm78

Не съм си пускала палците за Стефинка и Aquarielfingerscrossed С нетърпение очакваме щастливата развръзка Simple Smile
Сега прочетох поста на Ardoet2 и се чудя защо мъчат момичето  newsm78

Верчо, нямаш поводи за притеснение. Нито за момент не изневерявай на позитивизма си, с който дори успяваш да заразиш останалите !

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 21:17 от ВаняМ

# 22
  • Мнения: 97
Честито на BBUB и ася20 !  Grinning

# 23
  • Мнения: 6 713
Честито на мама Ася 20!!! Да й е жива и здрава Оливия!!! Hug Hug Hug

Аквариел и Стефинка дано скоро се включат с добри новини! baby_neutral

Верчо, какво е това "индуциране"? newsm78 Embarassed Embarassed

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 52
Честито на мама Ася 20!

 ЛУРДЕС ,идуцирано означава предизвикано PeaceРеших да ти отговоря,че да не се  чудиш докато Верчо разясни Wink

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМЧЕТА  bouquet  bouquet  bouquet
Момичета, влизам набързо да кажа, че с Дима вече сме си вкъщи и сме добре. Раждането беше много тежко, бебка имаше проблеми, понеже се беше усукала здраво с пъпната връв, но слава Богу всичко завърши добре. Сега се опитваме да се нагодим към новите обстоятелства. Стискам палци на всички, на които тези дни им предстои среща с тяхното мъничко чудо. Успех, момичета Hug
Когато успея да открадна повечко време, ще пиша повече Hug

# 26
  • Мнения: 6 713
ЛУРДЕС ,идуцирано означава предизвикано PeaceРеших да ти отговоря,че да не се  чудиш докато Верчо разясни Wink

Мерси, naana! Hug

Голди, добре дошла отново! Hug

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 21:47 от ЛУРДЕС

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Честита дъщеричка на ася20! Да е жива и здрава малката Оливия!

Добре дошла отново при нас Goldie! Всичко е добре, когато завършва добре! Радвам се, че всичко е минало благополучно при вас! Чакам снимки на момата с дънките.  Laughing

# 28
  • Мнения: 200
Здравейте мами.Не съм писала скоро,но съм добре и още не съм родила.Честито на всички мами,които имат вече бебенца-да са им много здрави и послушни.  Преди седмица док каза че сме около 3 кг и очаква скоро да родя. Иначе се разхождам доста и се чувствам прекрасно,нямам никакво неразположение,освен леко надутите крака след разходката.

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте, априлски мами. Четейки Ви, досега не събрах смелост и аз да се включа, но искрено вярвам че влизането във вашия отбор, макар и в края ще ми спомогне да споделя и аз искрено вашата радост. Благородно завиждам на всички, които вече прегърнаха своите бебчета, да са им живи и здрави. Пожелавам на мамите все още 2 в 1 безпроблемно раждане.

Определено се чувствам леко притеснена от предстоящото раждане и форума ми дава много от отговорите, които търся и споделям много от вашите мисли и състояния в очакването да прегърна силно моето момченце.

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт