Трихомони-има ли излекували се?

  • 341 572
  • 1 174
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 140
Здравейте, тъй като имам тежка ендометриоза и три операции, яйчниковият ми резерв намалява драстично. Сега тъкмо са ми изчистили кистите и трябва спешно да подновя опитите, днес тестът за овулация показа положителен ресултат, но вчера от НЦЗПБ ме изненадаха с пол.резултат за трихомони. Чудя се да пропусна ли и тази овулация...

# 466
  • Мнения: 7
    Здравейте скъпи дами Simple Smile

    Искам да споделя опита си в борбата с трихомоназата.
    След безкрайни опити с метронидазол и производни в продължение на вече 2 години, със течност в малкия таз - тазово възпалителна болест и възпаление на дясна маточна тръба, благодарение на трихомоните - успях да ги преборя.  Hug

    Тиберал от Швейцария, комбиниран с Тиберал от Франция ( най добрия Тиберал се произвежда в тези 2 държави) 3х1 на 24 ч. за 15 дни трихомоните за първ път измряха.  #2gunfire
    Сигурна съм, че щях да успея и със Секнол 1саше на 48ч. за 10 дни - 2-3 курса, но не можах да се снабдя.Секнола има най добра проникваемост в клетките, за това и д-р Чалашканов силно го препоръчва.

    През времето ми на ходене по мъките и разговори с други лекуващи и излекували се намерих и още 2 лекартсва, които помагат на резистентните към метронидазол при лечение на трихомони, това са :
    Атрикан 250 (има го в Румъния на цена от 11-12 лей)
Фуразолидон( ПАК В Пумъния  на цена от 14-16 лей)
И двете ги дават и със и без рецпта..
И двете са антипротозойни и дават много добър ефект!

Успех на всички Simple Smile  bouquet[/list]

# 467
  • Мнения: 1
Здравейте,  пиша за онези които сега се сблъскват с трихомоните. Днес изследванията ми показаха че съм се изчистил от тях след двумесечно лечение. Наистина са доста упорити, но не се отчайвате. Първо ми предписаха Арилин 500мг. след безрезултатно лечение с него минах на Тинидазол 500 мг. отново неуспешно, и накрая пих Флажил 250 мг. 5 дни. С радост мога да кажа че точно той ми помогна да ги изчистя. Според мен най-важното е да се лекува навреме за да не хронифицира  след всяко пиене на лекарства ходех да видя дали са изчезнали. Не се отчайвате в България има достатъчно добри лекари за да помогнат. Поздрави.

# 468
  • Мнения: 165
Здравейте,  пиша за онези които сега се сблъскват с трихомоните. Днес изследванията ми показаха че съм се изчистил от тях след двумесечно лечение. Наистина са доста упорити, но не се отчайвате. Първо ми предписаха Арилин 500мг. след безрезултатно лечение с него минах на Тинидазол 500 мг. отново неуспешно, и накрая пих Флажил 250 мг. 5 дни. С радост мога да кажа че точно той ми помогна да ги изчистя. Според мен най-важното е да се лекува навреме за да не хронифицира  след всяко пиене на лекарства ходех да видя дали са изчезнали. Не се отчайвате в България има достатъчно добри лекари за да помогнат. Поздрави.

Интересно е това което казваш:
Арилин и Флажил имат една и съща съставка - метронидазол. Реално си пил едно и също, само Тинидазола е бил различен.

Все пак бих искал да споделиш при кой лекар беше? Мъж или жена си?

Относно по-горния коментар - супер браво, че си ги оправила. Ако не се лъжа си писахме с теб в медицинския форум. Аз също търся тиберал и секнол в момента, да видим ще стане ли работата.

# 469
  • Мнения: 23
И на мен ми стана интересно , как с едно и също лекарство /с различни търговски наименования / си се излекувал. В България е пълно с некомпетентни доктори. Те си знаят едно и също, могат да те отровят и да не оздравееш.

# 470
  • Мнения: 375
    Здравейте скъпи дами Simple Smile

    Искам да споделя опита си в борбата с трихомоназата.
    След безкрайни опити с метронидазол и производни в продължение на вече 2 години, със течност в малкия таз - тазово възпалителна болест и възпаление на дясна маточна тръба, благодарение на трихомоните - успях да ги преборя.  Hug

    Тиберал от Швейцария, комбиниран с Тиберал от Франция ( най добрия Тиберал се произвежда в тези 2 държави) 3х1 на 24 ч. за 15 дни трихомоните за първ път измряха.  #2gunfire
    Сигурна съм, че щях да успея и със Секнол 1саше на 48ч. за 10 дни - 2-3 курса, но не можах да се снабдя.Секнола има най добра проникваемост в клетките, за това и д-р Чалашканов силно го препоръчва.

    През времето ми на ходене по мъките и разговори с други лекуващи и излекували се намерих и още 2 лекартсва, които помагат на резистентните към метронидазол при лечение на трихомони, това са :
    Атрикан 250 (има го в Румъния на цена от 11-12 лей)
Фуразолидон( ПАК В Пумъния  на цена от 14-16 лей)
И двете ги дават и със и без рецпта..
И двете са антипротозойни и дават много добър ефект!

Успех на всички Simple Smile  bouquet[/list]
КАТЕ, изчисти си пощата!

# 471
  • Мнения: 4
Здравейте:)
Аз не мога да разбера вече ,лабораторията ли не е наред или аз.Вече 3пъти показва ,че имам трихомони .За изследването ми взеха влагалищен секрет и след 1час бяха готови резултатите.Едно от лекарствата който ми предписаха беше Арилин и след него на изследването показа че нямам изобщо.Последният път ,когато пак дадох изследване показа,че имам умерено ,а аз не бях водила полов живот.Та се чудях дали изобщо са верни изследванията.А и другото интересно е ,че винаги съм правила секс с презерватив.
Много моля за съвет Simple Smile

# 472
  • Мнения: 23
Съжалявам за резултатите ти, но и при мен бяха така нещата. Много пъти пих в убийствени дози типичните за България фасижин и флажил, без резултат. И след поредният курс на лечение отново излизаха наличие на трихомони. Трябва да пробваш друг вид лечение с чужди медикаменти аз се изчистих с Орнизид форте от Турция. А относно презарватива, не се знае от кога са трихомоните, те обикновенно си живеят спокойно и в един момент се активират. А при мъжете въобще са без симптоми, може и с години. Успех!

# 473
  • Мнения: 4
Аз вече се съмнявам и в резултатите.Днес 2дни след флажила -масово ,а преди поне бяха умерено.Няма как да е от мен ,аз съм била само с въпросния човек,освен ако не са от операция.

# 474
  • Мнения: 37
Ако са  станали хрончини, пробвайте  с Секнола, моят мъж пи орнизид форте от Турция, без никакъв ефект.

# 475
  • Мнения: 4
На някой предписвали ли са му Гинексид?Как действа и за какво е?Има ли парене при употреба?

# 476
  • Мнения: 23
Относно лечението при мъжете, при тях е много по-трудно. Необходимо е правене на директни вливания в простата. Това важи за хроничните, нелекувани с години трихомони. При мъжете трихомоните нямат никакви симптоми с години.
При жените съвсем не е така защото по време на цикъл влагалището се самоизчиства и затова е необходимо лечението да започне от първият ден на цикъла. Така след провеждане на лечението се изчаква да дойде още веднъж цикъл. След това може да се направи изследване. Някъде бях чела , че поне десет дни трябва да минат преди да се направи изследване след лечение. Вероятността тогава да даде някакъв фалшив резултата е минимален. Успех на всички.

# 477
  • Мнения: 4
Мерси много за съветите:)
А след колко време може да се развие тазова възпалителна болест и при нея болката постоянна ли е ?

# 478
  • Мнения: 375
Здравейте! Имам нужда от 20 прахчета секнол. Имам и рецепта за тях. Бихте ли ми казали, тези, които са успели да го набавят само във Франция ли го има и как мога да се снабдя с него . Може ли да се поръча чрез интернет?  bouquet

# 479
  • Мнения: 37
Ние ги поръчахме чрез познати от Германия, които го поръчаха в тамошна аптека но от Франция.Има ги само там мисля, но явно немските аптеки могат да поръчват от други страни.Мисля че не се предлага онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт