Колко деца имате?

  • 10 114
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 636
Преди 10 месеца родих първото си дете. Живея с ясната мисъл за още едно, а защо не и още две деца...Никога желанието ми за дете не е било обвързано с финансовото ни състояние. Реших да имам дете когато бях сигурна, че съм готова да му дам най-доброто от себе си и да го обичам безрезервно.

# 16
  • Мнения: 5 393
За сега имаме 1, но планираме 2-ро, а живот и здраве и 3то(ако имаме сили).

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И ни е засега сме с едно. Той още няма 6 месеца, но аз отсега знам, че ще искам още деца. Дай Боже, бих искала трички  Flutter

# 18
# 19
  • Мнения: 257
имам 1 ,но въпреки лошия спомен от раждането мисълта за 2ро много ме блазни.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
1 детенце.До скоро исках второ, сега вече не съм съвсем сигурна, имам времееее да му мисля  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 614
засега 1! Peace

# 22
# 23
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Имам две деца !!!

# 24
  • Мнения: 3 695
Засега едно, но искаме и още едно след време.  Peace

# 25
# 26
  • Мнения: 748
засега 2. пиши ме и мен при лудите, ама при по-лудите, защото искаме още. мъжа ми от началото си казва, че иска 5. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 331
В момента имам 1 дете, но това не значи, че един ден няма да имам второ, или трето... Не мисля, че си луда за това, че си решила да имаш второ дете - едно време луди ли са били като са имали по 8 - 9 Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 091
Значи и мен ме пишете в списъка с лудите!!!! PeaceАз имам 2 деца и двете са момчета. LaughingНо честно казано иска ми се още едно. JoyТака,че ако е лудост да имаш повече от едно дете,то тогава нека лудите да са повече.  bouquet  bouquet  bouquet Laughing

# 29
  • Мнения: 3 929
Аз имам едно дете. Майка ми също е на мнение, че едно дете ми стига, въпреки че брат ми има две породени. Свекърва ми пък смята, че е хубаво да имам второ, за да си бъдат близки и да има на кого да разчитат. какво да ти кажа, не смятам, че такива като теб са луди. Възхищавам се на такива хора, които искат и раждат повече от едно дете, но ги отглеждат с любов, спокойствие и радост, а не с гадното чувство, че второто дете е объркало живота им и то да се чувства виновно за това.

Общи условия

Активация на акаунт