ОКТОМВРИЙСКА мама хапва таратор, а месото й мирише на обор

  • 12 350
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
Maми,
кои от вас ще ходят в неделя в ЦУМ  newsm78
Аз мисля да отида!

# 16
  • Мнения: 206
Запис в темата и от мен! Верно ще се прочуем във форума Laughingно е забавно  bouquet
Това време тъкмо се зарадвахме и пак дъжд Crossing Arms
Maми,
кои от вас ще ходят в неделя в ЦУМ  newsm78
Аз мисля да отида!

И аз Peace

# 17
  • Мнения: 10
Хайде и аз да се запиша в новата теми4ка докато спиме! Joy
elissa kv добре дошла!  bouquetАз също имам тая остра болка и с предишната ми бременност и сега пак.Не е постоянна ,но от време навреме ме срязва.Казват,че било от разширяване на матката,а най-силно ме прерязва когато кихам.Аз преди също ползвах това гелче на Джонсън и бях много доволна ,но сега за съжаление неможах да си го намеря newsm45 и се мажа с маслото на детето EmbarassedПродължавам да си го търся обаче ,защото аз искам точно с оранжевата капачка.
На мен чак днес ми пуснаха изследванията и сега си чакам резултатите дано да са добри,че не ми се гълтат много хапчета  Praynig

Момичета искам един съвет Praynig.сЕГА СЪМ 11 седмица на преглед съм чак 13 седмица,а след празниците ще съм 16 сед.Въпроса ми е няма ли да е късно тогава да ми вземат кръв за Даун и т.н.......?Моля,ако някой е по-запознат да ми обясни? Peace newsm78

Относно темичката   браво на автора   smile3525
При нас пък времето е чудесно даже ходят вече някои по къси ръкави и след обедния сън и ние излитаме хайде толкова за сега от нас.

# 18
  • София/Търново
  • Мнения: 813
И аз ще ходя към ЦУМ. Даже с таткото, ако пак не е на работа  #2gunfire

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
Mirena80, браво на твоя лекар за витамините  Hug, последните проучвания, отричат приема на витамини под формата на хапчета по време на бременноста!
 Супер !  Hug Аз нямам търпение да дойде май-юни да почнат любимите ми плодове (няма да казвам кои са  Whistling ) - по 3 кг на ден мога да изям без проблем.  Laughing Лятото пък обожавам домати и сиренце - ей така нарязани без олио и оцет.

# 20
  • Мнения: 80
  Вие момичета явно се познавате и сте се виждали,ама аз като дойда в неделя в ЦУМ няма как да ви се обадя защото незнам как изглеждате Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 183
Ето ме и мен Mr. Green Прегледа мина много добре. Гледаха ме с коремен, с вагинален и с 3Д ехограф. Всичко ни е в норма. Гънката, която ни мериха (онази със сложното име) е 0,07см, което било много добър резултат. Огледаха ни органите, пръстчетата..абе всичко. Направо й се чудя на докторката каква фантазия имаше за някои неща. Аз само най-общите неща видях, въпреки, че ми показваше всичко. Питах за кръвното изследване и ми казаха ако не ми се разхожда до МД мога и при тях да оставя пробата и след седмица да им се обадя за резултатите. За възрастта ми риска се определя на 1:690, а според измерванията риска ми е 1:4055. Единственото нещо, което ме притесни е, че плацентата е започнала да се образува на границата с канала на маточната шийка, май ниска плацента му викаха. Затова са ми казали да лежа, защото е рисково и може да се стигне до отлепване. Никакъв секс разбира се Sad Ами ще се пазим. В повечето случаи с нарастването на матката плацентата се вдигала, но до тогава умната. Някой от вас има ли такава плацента?
Sad Иначе мъника е голямо шило. Не се спря направо  Simple Smile
shareez, не разбрах много много кога смятат да ти взимат кръв, но между ехографското измерване на гънката и кръвното изследване май не може да има повече от два дни. Колкото е по-малка разликата въвъ времето е по-точно.

Сисанка, магнезий се пие против контракции.

Mirena80, защо чак след няколко дни ще са готови изследванията. Моите същия ден станаха newsm78

# 22
  • Мнения: 206
Ами не всички се познаваме, затова ако искате да си ударим срещичка някъде, където ще се познаем и няма да се слеем с тълпата PeaceОчаквам предложения Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 531
ЕЕЕ, мойта мечта за таратора се осъществи. Мерси на ФиилЮ и Сев.    bouquet

Shareez, 16 г.с. ще си точно навреме на БХС. Но не за ранния, а да този, който се прави м/у 16 -18 г.с.

Пак ще пропусна инпровизираната ни среща, защото тази събота и неделя ще се подготвяме за рождения ден на малката и имам да свърша куп неща.

Мирена, и на мен в понеделник ми източкиха 3 епруветки. По едно време се зачудих какво прави тази жена, но първите изследвания са повече.

Mylili, браво за хубавите новини.

# 24
  • Мнения: 217
Рени, това с таратора беше специално в твоя чест  Party
Ама благодарности и на теб за идеята!

Някой има ли идея защо не ни се виждат лентичките с бременносттаnewsm78 Това са всички, които са си правили лентички от www.liniiki.com /май така беше/

# 25
  • София
  • Мнения: 965
Лятото пък обожавам домати и сиренце - ей така нарязани без олио и оцет.

 eat eat eat
мнооооого обиииичаааммм

# 26
  • Мнения: 11
Здравейте от мен в тоз дъждовен ден  Laughing
Много ни е яко заглавието  Joy
Нямам търпение Трикси да се върне от прегледа и да разказва  Simple Smile
 

# 27
  • Мнения: 217
Тук в Добрич цял ден е слънчево! Ама нищо чудно да донесе дъжда насам...

# 28
  • Мнения: 80
  Искате ли в неделя да се срещнем някъде около 12.30 пред фонтана,който е при банята???

# 29
  • София/Търново
  • Мнения: 813
  Искате ли в неделя да се срещнем някъде около 12.30 пред фонтана,който е при банята???

Много добра идея. Аз бих казала 12:10, за да се съберем до и половина-опита учи  Peace
Може да се седне, докато се чакат останалите, а и е приятно.

Общи условия

Активация на акаунт