ОКТОМВРИЙСКА мама хапва таратор, а месото й мирише на обор

  • 12 346
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте, аз съм за номер 4 Peace

 И аз бях на мнение, че бебето трябва да е до мен, когато се роди, поне първите три, четири месеца. Дъщеря ми беше толкова проклета, че ако трябваше да ставам и да ходя до другата стая щеше да е свършено с мен, и така ми се събираха 2-3 часа сън на денонощие. #Cussing out Сега все още съм на същото мнение, не мога да си представя аз да си спя спокойно и да не знам какво става с бебето. Обаче мисля че закъснях с отделянето, сега е на почти 3 и половина и е залепена за мен като малко кърлежче  Laughing
Може би ще спя с по едно дете от всяка страна Grinning Grinning Grinning
Лек ден и успешна седмица на всички  Heart Eyes

# 286
  • София
  • Мнения: 368
sunny_77, мила, не се тревожи, аз също не знам защо така реших, че си, но карай стана майтап! Ти нали си добре вече  Hug
На другата среща като дойдеш, ще се запознаеме и няма повече да се припознавам!
Аз да се оплача, че се ядосах днес за пореден път на шефа ми, прилоша ми и пак повръщах  Sick

# 287
  • Мнения: 697
Най-после си стигнах до офиса. Да докладвам от срещата с доктора. Вече сме 7см Simple Smile, расте малкото не се шегува. Иследванията според доктора са ок, даже каза че ставам за кръводарител Simple Smile. Иначе бебо се движеше презю цялото време. Много беше забавно. След празниците съм на БХС, много се надявам да е ок, че да се размина с амниоцентезата.

# 288
  • Мнения: 718
На мен номер 2 ми се струва най-забавно. А за спането в отделна стая аз мисля живот и здраве няколко годинки да си е при нас, а пък после ще ремонтираме детската стая. Но децата доста трудно се отучват, на сестра ми 4-годишното момченце го отделиха в самостоятелна стая , но през нощта става и си притичва при тях на спалнята  Laughing

# 289
  • София
  • Мнения: 183
Мими, радвам се, че изследванията са ти ок. Дано вече си се поуспокоила. Не че на мен ми е много спокойно да чакам тези от БХС... Confused явно притесненията тепърва започват. Сега бременност, после раждане, че после цял живот и върху бебчето ще треперим.

sisilia, благодаря ти за загрижеността Hug То кървенето , да чукам на дърво, отмина отдавна, но риска от ново такова приключение не е минал. И сега като ми се изцепиха, че плацентата ми е ниска, т.е. залепила се е на границата с незнам какъв канал на шийката на матката, та ще чакам още докато се вдигне. Щом двама доктори продължават да ми казват да лежа...ще слушам. Другата седмица съм пак на преглед при моята си докторка и се надявам на добри новини. Praynig

# 290
  • Мнения: 817
Хайде, момичета, вече си имаме НОВА ТЕМА

Имеме ново, празнично оформление на темата!

Общи условия

Активация на акаунт