Чакаме СЕПТЕМВРИ вече да гушнем малкото човече

  • 9 271
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21
Добро утро мами Simple Smile
Mariam777, много са ти сладички децата.
Значи тукашното Джъмбо е също с добри цени?! Аз мислех, че ще е побългарено, защото знам че в Гърция е много търсен и от българите магазин и с добри цени. Та...явно ще го посетим Simple Smile
Момичета аз тази сутрин се събудих много добре докато не мръднах...ужасна болка...от врата в лявата част до средата на гърба и съм като робокоп. едва станах до вц-то. сега се опитвам да се раздвижа и ще взема едно топло душче, да видим
Поне навън днес изглежда малко по приятно Simple Smile
хайде до после пак  Hug

# 76
  • Мнения: 288
Добро утро и от мен Hug

# 77
  • Мнения: 57
Момичета аз вече си харесах креватче сложих адреса да го видите,на мен много ми харесва Flutter

# 78
  • Мнения: 2 123
Момичета, хубав ден!

стискам палци за изследващите се днес!  Praynig Praynig Praynig

И пак питам - имаме ли някакви координати или новини от Шоколад, че много метреможи отсъствието й след неоптимистичната прогноза от Марков.

# 79
  • Мнения: 3 926
Пееща, по принцип Пигис-а е добър. Но пък време имаме доста и е добре да пообиколиш. Това не пречи всичко да вземеш от един магазин, он поне за твое спокойствие да си се разходила Hug Само дрешките са им скъпички. иначе пък предлагат голям избор марки колички и е лесно да сравниш на място Peace Да ви кажа - ако ще взимате модулна система - от тези, които се закрепят кош, кошница и т.н. на шасито - не забравяйте да изпробвате собственоръчно в магазина механизмите - на поставяне, на сваляне, на сгъване и разгъване. Все пак трябва да ви е удобно Peace
И аз се чудя къде ли е Шоколадчето... Дано всичко й е ОК Simple Smile

# 80
  • Мнения: 343
Асе, мерси  bouquet Да знаеш, ще те тормозя, защото много искам това бебе да го кърмя повече. Ако знаете като спрях да кърмя Хриси няколко дена ревах като побъркана Crazy

Дано всичко с Шоколад е ок Praynig

Да ви кажа, ние най-накрая се престрашихме и казахме на Хриси, че ще става кака. Тя много се зарадва и още на другия ден вече цялата градина знаеше Laughing

# 81
  • Мнения: 3 926
Ама вие сега ли й казахте чак? Браво за търпението. аз изобщо не мога да си представя да издържа толкова. Казах на детето преди да кажа на мъжа ми Embarassed Кокоши крак съм яла като малка Embarassed Направо не мога да ис държа езика зад зъбите Laughing

# 82
  • Мнения: 79
Добро утро мами!
Решително излизам днес из под юргана за да започна голямото пролетно почистване Wink
Приготвям се за уикенда, да ми е чиста къщата, да ми е спокойно сърцето па да организирам един як пикник из нашия мини Ямболски балкан (Бакаджика).
А вие момичета имате ли си планове за уикенда?
Ееех как ми се иска и на мен една среща на жив лаф по любимите темички, но Ямболийки септемврийки са рядкост... Whistling
По темата за стрии и мазила, верно си е до ген защото при първата бременност още млада, свежа и не нацепена си купих хубава френска козметика за луди пари и се нацепих като презряла диня...
Но от дългото ми ползване при децата и за мен при нужда ви препоръчвам нещо много просто и ефикасно:Vaseline Pure Petroleum Jelly.
ето линк: http://www.amazon.com/Vaseline-100%25-Pure-Petroleum-Jelly/dp/B0 … 2-3623395-7663215
Купувам една кутия от 480 ml  и пада едно мацане, едни масажи, направо децата се размазват от удоволствие  Laughing
Никакви обриви, никакви проблеми.
Относно щурави изказвания на доктори и персонал, верно са уникални тези хора... последният път когато попаднах в болницата лекарката, която ме приемаше ми заяви като за добре дошла"това бебе не ми харесва, няма да го бъде"... добре, че не съм съвсем вчерашна или някоя чувствителна мама първескиня та като я разпитах защо не и се хареса мойто прекрасно бебе хън мън нищо конкретно не можа да ми обясни, но това не им пречи да ръсят глупости, а понякога направо проклятия и лоши съвети, с които често объркват мамите.
Тук избора на болници е не много голям както се досещате и трябва да се води война за това да ти дадат бебето да си го захраниш с кърма особено в моя случай когато раждането ще е с планово секцио.
Лекичко ви завиждам за комфорта да можете да виждате децата си веднага след раждането, аз ще трябва да водя преговори и ще си платя за тази огромна екстра и пак може да попадна на някой непоклатим дето ми обяснява, че и на третия ден да се закърми пак нищо лошо няма...
 mari_p и аз преди няколко дни се събудих така крива и много добре ми се отрази един масаж по раменете Peace
singing_girl, това креватче е и мой фаворит-много ми харесва!
Хайде мами хубав ден!

# 83
  • Мнения: 133
Хубав ден и от мен   bouquet
singing_girl , къде си го сложила този адрес  newsm78 Като пак заговорихме за креватчета да питам в кошарка 1.30м до каква възраст може да нанка бебчето? Защото се чудя дали да взимам такова креватче, което после си става легло  Thinking
На мен ми се струва, че онзи ден Шоколад се беше логнала   newsm78 Надявам се, че не ви подлъгвам и вас, но си мисля че беше online. Дано наистина всичко е наред  Praynig
Момичета на всички ли ви пораснаха гърдите? Защото моите си ме болят от началото, но не са мръднали на големина smile3518 Май няма и през бременността да стана от пищните мацки  smile3516
p.s. singing_girl, sorry  Embarassed, видях го Wink

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 11:19 от red_sonya_

# 84
  • Мнения: 571
Добро утро  HugМакар че е вече добър ден!Ние с мъж ми след малко тръгваме за МД да вземем резултатите от БХС Praynig Praynigдано всичко е наред!Аз да ви кажа цяла нощ не съм спала това бебе ме побърка!То не бяха боцкания то не бяха риткания  Laughing Laughingи на всичкото отгоре като ме стегна едни мускул по едно време та се уплаших чак..ама мина де!Айде това е за сега от мен после ще пиша за резултата  bouquet

# 85
  • Мнения: 343
Ама вие сега ли й казахте чак? Браво за търпението. аз изобщо не мога да си представя да издържа толкова. Казах на детето преди да кажа на мъжа ми Embarassed Кокоши крак съм яла като малка Embarassed Направо не мога да ис държа езика зад зъбите Laughing

Беше ме страх, че ако пак го загубим, много ще се разочарова и по-трудно ще ми е да й обясня какво се е случило. Иначе предните пъти веднага й казвах, и не само на нея, но пусти страх сега Sad

Нашето креватче 120/60 го ползвахме докато Хриси стана на 3 г. Можеше още в него да спи, но й направихме стаята и така.

Мирка, дано резултатите ти са добри Praynig Само ние с Асето ли няма да правим БХС сега?

# 86
  • Мнения: 3 926
А, Мариам също няма да прави.
Разбирам те, мила, но аз мисля, че и в такъв случай трудно бих се удържала Embarassed
Снощи много плаках за едно детенце на форумска майка. Страхотна жена. Но... то и време минало, пъказ като не я засичам напоследък из форумите... и снощи като й видях подписа и като ревнах... Не мога да обясня на детето защо плача Cry
Да сме живи и здрави Praynig Много ви прегръщам всички Hug

# 87
  • Мнения: 125
Здравейте, мами!
Много хубаво временце навън - който може да издращи на разходка - да не се мае. Аз пък съм на работа и само мога да погледам слънчицето Sad
Бебо подритва чат-пат.....още не сме го усетили отвън. Като почне да рита си слагам ръката на корема да го усетя и то спира Simple Smile Имам чувството, че се гъбарка вече Simple Smile
Да ви се оплача - не мога да си наложа да съм спокойна и да не реагирам много-много на околните. Като ми каже някой нещо на въпреки така яхам метлата, че на сълзи от яд ме избива Sad .....милото вече го хваща страх за мене - много отскачам. Мен пък за бебето ме хваща страх - толкова отрицателни емоции му вливам.....  На всичкото отгоре се прибра в България много силен дразнител - майка ми. Вчера се опита да ми чете конско, че съм вечеряла  навън (при положение, че сме в ремонт и печка нямам), че кат ревнах аз - не мога въздух да си поема....SadВече се замислям за ония билковите хапчета - мента-глог-валерияна. Някой знае ли дали можем да ги пием?
И аз няма да правя БХС!

# 88
  • Мнения: 57
Аз също няма да правя БХС.Между другото това креватче на Дибо което съм харесала е 1.60 на 70 като стане на легло и аз мога да си лягам в него Joy

# 89
  • Мнения: 1 666
Само ние с Асето ли няма да правим БХС сега?

И аз също. Ама на фетална ще ида след около седмица, информативно така, таткото иска най-вече заради пола...

Общи условия

Активация на акаунт