ЮЛСКИ бебешори '08(тема 37)

  • 10 734
  • 282
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 693
Стига момичета, явно не можем да се разберем правилно, а и сега много лесно се обиждаме  Hug Hug Hug

Въпросът е там, че супер слабички и добре изглеждащи момичета разправят какви слонове са станали (а очебийно не е така), което за мене граничи с лицемерието и с желанието да чуват колко добре изглеждат, а някак не ми се стува коректно (поне по този начин поднесено) и реших да си го кажа, за което вече съжелявам   Praynig

Ама и ние сме едни кокошкииииииии   Joy  Joy Joy

# 181
  • Sofia
  • Мнения: 9 762
Katinche, да ти кажа не съм се депресирала, знам че ще ги сваля после, а и не съм качила кой знае колко. Мъжът ми също постоянно ми повтаря, че нося нашето бебче и да не се притеснявам, тъй че голяма трагедия не е.

Обаче все пак ми е шок някак, цял живот съм била 46кила и даже съм опитвала да кача и не става. А сега се гледам в огледалото и не мога да повярвам какво е това нещо дето стърчи отпред, все едно някакъв фотоколаж гледам и  си мисля 'абе не може да бъде тая работа, кво е туй нещо отпред" Joy

Та затова днес така се включих Sunglasses

# 182
  • Мнения: 4 371
Чета една тема тука - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283070.0 еми хора, дорева ми се заради тази жена Confused И после близо до бебето, ай сега да ми каже някой кое е правилно Rolling Eyes

# 183
  • Мнения: 30
Спокойно мами!
Не се дразнете и ядосвайте!Вярно,хормоните ни бушуват здраво!
Каквито и форми да сме придобили сега,няма значение,като си помислим само каква радост носим в себе си.........аз вече нямам търпение да видя бебчо ...............всичко друго губи смисъл.Който държи да изглежда добре,ще го постигне след това.А сега спокойствие,хапвайте си каквото ви душа сака,а и нали до нас си имаме едни сладки мъжлета,които ни обичат и обожават, и..............знаете!
Хайде ,лека нощ!

# 184
  • Мнения: 690
Олеле, горката жена. Тя от добро е започнала, ама на...

# 185
  • Мнения: 30
Чета една тема тука - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283070.0 еми хора, дорева ми се заради тази жена Confused И после близо до бебето, ай сега да ми каже някой кое е правилно Rolling Eyes

Това е ужасно! ooooh!Просто нямам думи!Само да споделя с две изречения аз как процедирах с първото си дете.Може да ме упрекнете,но за мен това беше и остава начина,който е правилен.Първия път съм спазвала режим и за хранене , и за спане.Не съм изпадала в крайности,като събуждане на бебето,но ви казвам, че бях доста упорита в това отношение.И съм благодарна на себе си!

# 186
  • Мнения: 4 371
Ми моя пикльо беше на поискване, по него съм се водила, засебник си беше и все още е, но това, което прочетох ме разстрои. Стана ми кофти, честно ви казвам Confused

# 187
  • Мнения: 690
Хей, Алиса, ти вече си имаш едно раче, а сега и второ чакаш. Извинявай много, но не си спомням голямото ти дете дали е момченце или момиченце. Мислиш ли, че зодията влия на характера? И какъв е характерът на първото ти детенце.. Съжалявам, че любопитствам, но си мама с опит при рачетата, а пък нали жз и мен такава съдба ме очаква  Laughing

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Моя мъж твърди, че съм бременна отпред и отзад. Любимо му е да ме потупва по дупет и да пита: Как е? Мърда ли?

МНооооооого е мил!!!

# 189
  • Мнения: 4 371
Хахах, Джолити, аз съм рак, горките ми родители Laughing Малко лудо, но иначе добро дете. И послушно. По-лошо е лъв според мен Mr. Green
Ето нещо весело за четене: http://www.bg-mamma.com/site/content/view/370/58/

# 190
  • Мнения: 690
Май е излязъл новият брой "На моята бременност" http://life.dir.bg/2008/04/10/gallery2876971_6.html

# 191
  • Варна
  • Мнения: 1 107
И аз съм зодия Рак. Много лудо дете бях като малка, и сега не съм по-малко май  Joy Онзи ден си говорихме с майка ми и тя ми пожела същото дете като мен, не по-лошо, просто същото. На мен ми се накъдри косата като си представих. После ще му мислим.
Но като съвсем малка съм била много послушна.

# 192
  • Мнения: 9 907
Дуци, уби ме с тази тема. А съветите ме довършиха. На човек просто да му се прииска да изтича до аптеката още сега и да си купи малко АМ  Mr. Green

# 193
  • Мнения: 30
Хей, Алиса, ти вече си имаш едно раче, а сега и второ чакаш. Извинявай много, но не си спомням голямото ти дете дали е момченце или момиченце. Мислиш ли, че зодията влия на характера? И какъв е характерът на първото ти детенце.. Съжалявам, че любопитствам, но си мама с опит при рачетата, а пък нали жз и мен такава съдба ме очаква  Laughing
,
Първото ми дете е момче и мисля ,че за него ,зодията влияе.Кзваш му не така,то точно обратното прави и  е едно такова с характер и мнение,абе опасна работа.Иначе,когато реши да е добър,цена няма .И е много чувствителен,много.Но всичко пак опира до самото дете,средата в която расте и много др.неща.Калоян е роден на 10.07 и сега термина ми е за 10.07 и както се очертава момче......дупе да ми е яко!Ама да са ни живи и здрави,пък че са рачета,голяма работа!Всеки си има трески за дялане!

# 194
  • Мнения: 66
Инка,ама аз не съм казвала,че има неща,които не са ми интересни.Напротив това,че съм родила две деца не означава,че няма какво още да науча.Чета ви даже с голям интерес.За лекцията казах само,че много се забавлявах и съжалявах единствено,че не ви познавам,за да си побъбрим след това.За туй и предложих следващият път по-ясно да се уговорим,а ако можем да се съберем само тия дето влизаме тук,че на сбирките знаете много мами,много народ.

Общи условия

Активация на акаунт