ЮЛСКИ бебешори '08(тема 37)

  • 10 779
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 591
Здравейте и от мен Simple Smile...аз докато ви изчета, пък и докато се включа стана ракиино време Laughing
Да ви кажа аз все още успявам да се сгъвам и действам с епилатора колкото се може повече, а по интимните части до където изтъпря, защото сега ме боли повече, а останалото с бръснача.
За термометъра- аз смятам да си взема за под мишничката...
Хубав ден, мамита   bouquet

# 256
  • Мнения: 222
съжалявам тити няма да питам вече нищо.... Sad

# 257
  • Мнения: 9 914
няма нужда от сръдни. Попитах те нещо.

# 258
  • Мнения: 223
мойто доки като му споделих че имам увеличено влагалищно течение (ТОЕСТ повече секрет, не че ме боли, сърби или нещо такова, ектра съм) и без да ме преглежда ми изписа Клион Д. сега се порових из нета и видях че се използва при влагалищни инфекции, ама аз не съм убедена че имам гъби  #Crazy имала съм гъби преди години и знам какво е. та въпроса ми е да ги ползвам ли изобщо, много се колебая, той като че ли искаше да се застрахова, де да знам newsm78

Ами виж, понякога има наличие на гъбки, но те не проявяват симптомите, за които говориш. Не знам, след като лекарят е преценил, би трябвало да му се довериш, а микробиология прави ли, за да се види със сигурност дали е така?

# 259
  • Мнения: 152
Пак много сте изписали за 1 сутрин, браво на вас! Моите маймуни вече по- малко ритат, че им е тясно, но пък се протягат и се обръщат и ми разпъват корема в странни форми и много ме боли така като правят!  Confused
За епилирането- нямам проблем да си епилирам краката и подмишниците, но  пеперудата си вече не я виждам, до скоро карах на спомени и си поддържах "прическа" ,  но вече я обръснах изцяло.  Гадно ми е да карам мъжа ми да ми помага в тези процедури.  Embarassed И без това вече близо 15 дни не ме е "пожелал", че като ме гледа да се влача с големия тумбак и да се обръщам като буболечка в леглото и ... хич не съм секси вече!  Sad
А и вече влязох в 7-я месец и си е опасно. Ще има да си почака милия, поне не се оплаква!  Wink

# 260
  • Мнения: 222


Ами виж, понякога има наличие на гъбки, но те не проявяват симптомите, за които говориш. Не знам, след като лекарят е преценил, би трябвало да му се довериш, а микробиология прави ли, за да се види със сигурност дали е така?
[/quote]

благодаря за отговора Pearly, не не ми е правил микробиология, нито ме е преглеждал, затова се колебая, така наисуст, не знам, но ако няма да ми навредят нищо не ме бърка да ги ползвам.

# 261
  • Мнения: 782
mayakub , миналата седмица и аз се оплаках на Доки , че имам увеличен секрет .... но пуснахме микробиология и се оказа , че няма нищо  Wink как така твоя ще ти изписва нещо без да знае какво точно лекува  Naughty че то има различни видове гъбички, които се влияят от различни лекарства  ooooh! той на боб ли хвърля за да знае какво е положението при теб  Tired я му се скарай, ти да не си опитно зайче....

# 262
  • Мнения: 223
благодаря за отговора Pearly, не не ми е правил микробиология, нито ме е преглеждал, затова се колебая, така наисуст, не знам, но ако няма да ми навредят нищо не ме бърка да ги ползвам.

Ами в този случай, щом даже не те е преглеждал и аз не знам... Да ти кажа... Тук не знам какъв съвет да ти дам, защото не съм лекар, а става въпрос за лекарства.

Аз лично бих питала него защо ми изписва лекарство, без дори да ме е прегледал.

# 263
  • Мнения: 591
И аз мисля, че не е много редно просто ей така да ти изписва нещо без да знае какво е положението. Може пък да няма за какво да си слагаш тия химий и всичко да си е наред  Hug

# 264
  • София
  • Мнения: 18 679
Видяла съм вече темите, Дуцка, мерси, вече имам представа горе-долу какво искам, питах само дали продават такива неща в конкретния магазин, защото не знаех дали не е само бебешки Peace Обадих се, казаха, че имат - ще отида да разгледам Party
Деси, ако още не си купила седалка - недей. Това си е мижи да те лажем. Вярно - евтини са, но са почти напълно безполезни. На краш тестовете реагират почти все едно детето е необезопасено Confused Смятам, че засега са още за столчета и такова ще си взема Peace Цените не са болка за умиране - -средно 200 лв. Като имаш предвид, че за бебетата даваме двойно и петорно повече за нищо и никаква количка....столчето е много по-важно от гледна точна живота и здравето на децата, заслужава си инвестицията.

# 265
  • София
  • Мнения: 124
Момичета, аз искам да ви благодаря за проявеното съчувствие. За тези, които ме питаха какво са ни взели - всички пари, злато и парфюми. Парите бяха много (за мене), сумата за 2-3 дена предстоеше да бъде изхарчена, имахме планирани разходи, затова стояха вкъщи, абе 1300 лева си заминаха, включително току-що взетата заплата на мъжа ми. Имаше и около 200 лева събрани парички на детето от бабите и дядовците - от рожден ден, от сурвакане. За тези пари много ми е криво, защото й ги събирам като скот - по 5 лева, по 10 лева. Тя като си хареса нещо и иска да си го купи с нейните парички - дрехи, по-скъпи книги. Златото не знам колко е, примерно 30 грама, но всичко е много ценно за мен, защото са пак подаръци - на детето на първата годинка повечето гости й подариха по нещо златно; от сватбата ни разни висулки; подарените от мъжа ми пръстени по разни поводи - за "вричане", за раждането на детето, за 30 годишнина... Не ми е за стойността им, просто ми откраднаха спомените Tired
А иначе гледката беше просто потресаваща - нямаше бикини необърнати, чаршаф неразгънат, листче оставено в шкаф. Мебелите местени - спалнята ни беше в такъв вид, все едно нова подредба е имало - кревата по средата на стаята, раклата - на другата стена...
Сега, като го пиша, съзнавам на фона на други проблеми, които имат някои жени от форума, колко съм смешна и жалка - да седна да рева за златни дрънкулки - затова ви се извинявам, просто ми се ще да си го кажа. Чувствам се като изнасилена в собствения си дом. И несигурна дали няма пак да стане, за което, разбира се, гаранция никой не дава. Трябваше да излизам в болничен в края на месеца, а вече не искам да стоя вкъщи. Детето снощи пита дали сме заключили и може ли да влезе някой... Извинете ме още веднъж... Пишете за хубави неща - за зодии, за кърмене, за бебчета, а аз...

# 266
  • Мнения: 4 371
А иначе гледката беше просто потресаваща.....
Бахти нещастниците Stop
От сърце им пожелавам да им се случи нещо много гадно на тия нищожества Close

# 267
  • Мнения: 223
Сега, като го пиша, съзнавам на фона на други проблеми, които имат някои жени от форума, колко съм смешна и жалка - да седна да рева за златни дрънкулки - затова ви се извинявам, просто ми се ще да си го кажа. Чувствам се като изнасилена в собствения си дом. И несигурна дали няма пак да стане, за което, разбира се, гаранция никой не дава.

Изобщо недей да мислиш така. Случилото се е от гадно, по-гадно. Емоционалните щети и откраднатите спомени са достатъчен повод, за да се чувстваш зле и всяка от нас да ти съчувства!!! Изобщо няма нужда да се извиняваш.

Само се постарай по-бързо да го забравиш, за да не те тормози това занапред Hug

# 268
  • Мнения: 139

Значи, има различни периди в развитието на детето, когато то има различни потребности. До годинка - годинка и нещо трябва да се взима  игушка, трябва да се откликва на желанието му, няма опасност да се разглези като му се угажда. Разбира се тогава и желанията са по-елементарни - едва ли ще плаче за конкретна играчка, сбадолед или шоколад, ще е в кобичка и едва ли ще се тръша и т.н. След две и полвина години - три започва вече това "възпитание" с налагане на границите - тогава те се осъзнават като по-отделни личности и почват да те "пробват" докъде и колко и какво ще им позволиш. Тогава вече е добре сам да прецениш за какво и как ще им или няма да им угаждаш. Аз моята я оставям да реве и да се тръшка и наистина като види че не и минава номера - спира... И дори после не ми се сърди. Просто 3-4 годишна възраст е момента да се налагат тези граници, даже и след две годинки някъде.
Но да кажеш, че ще се разглези бебе като се гушка при плачене и т.н. - глупости...
Мога да ти го обясня и с психологически доводи, учила съм малко, но поста и без това стана много дълъг. Всяко нещо с възрастта си просто.

Не си ме разбрала правилно. Естествено, че като е бебе няма как да се тръшка, да плаче за сладолед и т.н. Писах, че реват когато не стане на тяхната /имах предвид конкретния случай, в който детето не реве, че е гладно, а просто защото използва майка си за залъгалка, която трябва да е постоянно в устата/. Щом като ти смяташ, че трябва да се откликва на желанията им до годинка и половина значи и ти би постъпила така, както постъпва и тази майка. Въпрос на разбиране е.
Не съм и казвала, че бебе ще се разглези като се гушка при плачене, но от плачене до плачене има голяма разлика, а и причината за това плачене също е важна /поне за мен/
Катигоризации от сорта кой колко е учил и дали някой говори глупости или не аз лично не бих си позволила да правя тук, но всеки го разбира по различен начин.

# 269
  • Мнения: 222
mayakub , миналата седмица и аз се оплаках на Доки , че имам увеличен секрет .... но пуснахме микробиология и се оказа , че няма нищо  Wink как така твоя ще ти изписва нещо без да знае какво точно лекува  Naughty че то има различни видове гъбички, които се влияят от различни лекарства  ooooh! той на боб ли хвърля за да знае какво е положението при теб  Tired я му се скарай, ти да не си опитно зайче....

10x момичета и аз смятам че не е редно така и затова не съм си ги взела още, следващия път ще го питам и ако трябва изследване да ми пусне...
Marigold много гадно ми стана като прочетох какво ти се е случило, гледай напред и мисли за бебче... Hug

Общи условия

Активация на акаунт