мама или татко поиска пръв бебе?

  • 13 825
  • 231
  •   1
Отговори
# 165
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Може би и двамата винаги сме го искали (още преди да се срещнем), но той пръв отвори темата с "Искаш ли да си направим бебе?" (кооолко изтъркано Whistling)
А до тогава аз си мислех, че нещата между нас не са сериозни!  hahaha Joy

# 166
  • Мнения: 1 172
Аз мечтая за бебче от 2-3 години насам, но за момента приятелят ми не ще и да чуе... Naughty Или поне си дава такъв вид... Crossing Arms И затова моята мечта се полива с много сълзи... Cry

# 167
  • Мнения: 257
елена,спокойно!4 месеца са много кратко време..продължавайте така и стискам палци скоро да се похвалиш!!! Laughingи поздравления за хубавото решение,което сте взели-че е време за бебе Mr. Green
desinkata_85 ,благодаря за куража.Аз знам,че не е много време 4 месеца,но за него е много.Мислеше си,че ще стане от първия път.И сега като не става все ми повтаря-защо не те послушах и да започнем по-рано с опитите?!

# 168
  • Мнения: 268
Аз първа си казах, че искам бебче, а моят приятел направо настръхна като му казах. Не бил готов, нямало да ни стигат парите... дрън- дрън. Аз естествено не се отказах и дори и с цената на един-два скандала постигнах своето! Но вижте го сега, колко е щастлив , очакващ да види как с всеки ден ми расте коремчето и да си гушне накрая бебчо! Не се отказвайте момичета, мъжете са малко .... страхливи! Hug

# 169
  • София
  • Мнения: 124
И двамата си искаме бебче , но сякаш той пръв ми каза " Искаш ли да започнем да прави опити ???" Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 90
Събрахме се на семеен съвет и се реши че ще е прекрасно за семейството да се увеличи с още един човек  bouquet
Никой никого не навиваше Heart Eyes

# 171
  • Мнения: 2 153
Ми май и двамата по едно и също време! Просто бяхме готови!!!

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 839
Той винаги ме е питал колко деца искам и подобни, но същевременно казваше, че не е готов, докато аз не му споменах, че искам един мекичък и прекрасен подарък за следващия си рожден ден и той много добре разбра какво имам предвид. Каза, че и той го иска този подарък  Heart Eyes

# 173
  • Мнения: 1 740
Аз поисках първа,той се съгласи впоследствие.Сега сме щастливи мама и татко.



и при нас беше точно така.

# 174
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Аз бях тази която поиска първа.С доста уговорки се съгласи и половинката  и сега е най-щастливия човек на планетата  Mr. Green .Така,че и аз съм на мнението,че мъжете са малко по-страхливи но с женска упоритост всичко се постига  Flutter .

# 175
Pri nas parvo tatko Nick_cave poiska da imame bebe.

# 176
  • Мнения: 2 110
Той поиска първи , даже две. Мечтаеше за червенокосо момиченце и черно момченце.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 801
И двамата

# 178
  • Мнения: 1 586
Аз, аз...  261uu  261uu  261uu От три-четири години правя предложения за "изработка" на две-три копия  Laughing Моето момиче се нави преди година, но само за едно   smile3508 Преживяваме един неуспех, но се надяваме до месец-три да се справим и да продължим напред.
Сега вече и двамата сме на мнение, че трябва да са поне две  Praynig
А според мен ей тази идея е съвършена:
...червенокосо момиченце и черно момченце.
...е, ако може да не е черно, а чернокосо  Laughing

Не се отказвайте момичета, мъжете са малко .... страхливи! Hug
boo Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

Хе хе хе хе, добре де, всяко правило си има изключения!!!!

БЕЗНАДЕЖДЕН ИНАТ... smile3516

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 20:16 от ARGHT...

# 179
  • Мнения: 268
Хе хе хе хе, добре де, всяко правило си има изключения!!!!
Браво на теб, ARGHT!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт