Много мина, мъничко остана-МАЙче да се гушка с мама!(27)

  • 10 941
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 84
Е какво сега с 2 теми ли сме?
Явно тук сме по-активни.
Тук пишеме нали?
Да не проверявам другата

Аз днес пак в Джъмбо и пак отупах някой и друг лев

А бебка определено започна да рита по-малко,тясно му е на детето

Снощи я сънувах,аз вече 3 пъти я сънувам по един и същи начин,като външност.
И я целувах и мачках,и много доволна бях на сутринта
 Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 910
И аз днес пазарувах за бебчо. Още миналата седмица дадох възможност на мъжа ми да си избере ден от седмицата за покупки и да ви кажа честно 1ч.и 30мин. как отлетяха в магазина не разбрах. Купихме всичко -одеяло, спален комплект, бодита, хавлийка, стерилизатор, шишета, биберон-залъгалка, комплект за изписване, козметика, памперси, мокри кърпички и т.н. За козметиката и този път ще заложа на Бюбхен, взех кремче за подсичане, олио и сапунче. Не мисля, че в началото млякото ще свърши работа, тъй като след 1-вия месец започват масажите, а с олиото по- лесно ще се правят, тъй като ръката ще се пързаля по тялото на бебчо. Шишета купихме на Авент, едно малко и едно голямо. Остава ми само ританки да купя, защото в магазина бяха свършили малките и по още един спален комплект и хавлийка, но това вече ще закупят някои от бабите. Сега чакам Марти да се прибере от баба си и да разглеждаме заедно покупките Hug
По- принцип наистина първескините не раждат толкова бързо, но има и изключения и аз съм едно от тях. В 3.30ч. през нощта ми изтекоха водите, 30мин. минаха докато се  почудя какво става Simple Smile, след което реших все пак да си взема душ и да събудя мъжа ми и да се запътим към болницата. Към 5.30ч. отидохме в болницата, отначало контракциите ми бяха на 20-30 мин.и изведнъж зачестиха. Качиха ме направо в родилна зала и в 7.30ч. вече родих дъщеря си Hug За сметка на това пък раждането ми беше тежко, но сега много се надявам на слуховете, че второто било по- лесно, само дано не бъда пак изключение Praynig
За кг. бях 48 и току-що се измерих 78  Rolling Eyes, та много се надявам още в началото на 9м. да родя, че трудно ходя вече, краката ми едва издържат това надмормено за моето тяло тегло Blush

# 47
  • Мнения: 84
Пу трета

АБЕ КОЙТО СИ ГО МОЖЕ СИ ГО МОЖЕ евала МУШМУРОЧЕ!!!
А аз се боря като свиня с тиква с "моята" тема

ЕЕЕ недей така,добра е и твоята тема.Важното е да има къде да пишеме

 Heart Eyes
  bouquet

# 48
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
е, разбира се, dessyaja, не на всеки му е лесно да носи повечко килограми! ама каквото-такова, няма как да се върнем назад! като родим ще ги смъкваме!  Sunglasses

# 49
  • Мнения: 389
Хайде и аз да драсна няколко реда,колкото да не е без хич.
За козметиката-и двете щерки първо ги мажех със зехтин,около 2 седмици,след което продължих с бебешка козметика.За къпане съм много доволна от Клоран-хипоалергичен и не изсушава кожата.За мазане-ще използвам продукти на себамед.

plampetq,наистина ти си на ред......и май имаше още една мама с двенки(може и да греша).А след вас вече почваме ние. newsm78интересно кой ли ще поведе хорото?


По- принцип наистина първескините не раждат толкова бързо, но има и изключения и аз съм едно от тях. В 3.30ч. през нощта ми изтекоха водите, 30мин. минаха докато се  почудя какво става Simple Smile, след което реших все пак да си взема душ и да събудя мъжа ми и да се запътим към болницата. Към 5.30ч. отидохме в болницата, отначало контракциите ми бяха на 20-30 мин.и изведнъж зачестиха. Качиха ме направо в родилна зала и в 7.30ч. вече родих дъщеря си Hug :

Ти си от малкото късметлийки-първескини.Според мен по-лесно ще родиш сега,защото вече знаеш как да напъваш,а и първото бебе вече е направило път за второто.Аз второто го изкарах буквално на втория напън-при мен продължителността на контракцийте до разкритието ме мори Cry

# 50
  • Мнения: 112
Привет и от мен, момичета!
Днес си взех и аз болничния за майчинство, но нищо друго не ми дадоха Rolling Eyes А дали трябваше? Този картон  (обменна карта) кога ти го дават по принцип?
Искам да попитам мамитата от София, в кой магазин да отида да накупя всичко необходимо за бебо, че нищо не съм купувала още  и се притеснявам, а и искам да е на едно място всичко, че не ми е много позволено ходенето заради контракциите?

# 51
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет и от мен, момичета!
Днес си взех и аз болничния за майчинство, но нищо друго не ми дадоха Rolling Eyes А дали трябваше? Този картон  (обменна карта) кога ти го дават по принцип?
Искам да попитам мамитата от София, в кой магазин да отида да накупя всичко необходимо за бебо, че нищо не съм купувала още  и се притеснявам, а и искам да е на едно място всичко, че не ми е много позволено ходенето заради контракциите?

Отиди в Piggy's House! Там има всичко каквото ти душа иска! Много добре зареден. Естествено, ако някоя мама знае друг такъв голям магазин, от където накуп можеш всичко да си вземеш да казва.

# 52
  • Перник
  • Мнения: 211
Запис и от мен! Simple Smile
mu6muro4e, пак много готина темичка!  bouquet
За козметиката съм се ориентирала към SEBAMED.
А за килограмите - ужас! И аз от 53 сега съм 68, но не смятам това за проблем изообщо Wink Всичко да е наред с бебовците, пък ние ще се стегнем покрай тях!
На всички желая хубава вечер, а ние с любимия ще се качим до Витоша да подишаме чист въздух!  Hug

# 53
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
На всички желая хубава вечер, а ние с любимия ще се качим до Витоша да подишаме чист въздух!  Hug

Ох, завиждам!  ooooh! Аз пък пиша курсова работа и само подсмърчам, че не мога да мръднанавън!

# 54
# 55
  • Мнения: 50

Alabala и аз винаги с ток съм ходила/единствено маратонките ми бяха ниски/  ама сега немога обуя нищо такова че много ми са подути краката и ме болят.
А за килограмите дано съм като сестра ми за 1 седмица се възстанови. А и аз немога да се възприема такава обемна. Гледам си велоергометъра и му се каня да го яхна /аз между другото си покарвах - умерено  до преди месец и като спрях бууум за 2 седмици 3 кг/

# 56
  • Мнения: 16
Здравейте


ами на мен като ми порастна кракът с един номер. Crazy
от 3 седмици нося на мъжа ми маратонките /той е един номер по голям от мен по принцип/.
и то не са ми подути а  в моите обувки съм направо със свити пръсти
дано да ми се върнат към старата си мярка после защото четох че на някои жени не им се смаляват след раждането.

приятна вечер ви желая

# 57
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Хайде и аз да се запиша в новата тема.   bouquet 

И аз отначало мисля да мажа с преварен зехтин. Предната бременност си мазах даже със зехтин и корема и гърдите, ама сега с крем ги мажа.

Да напомня на бургаските мами - утре в 13,00 часа в Борисовата градинка (в центъра й).

ох, пише ми се още, ама ме хвана разтройство и отивам да си легна  Hug Hug

# 58
Да се запиша и аз в новата тема  Mr. Green. Ама много бързо свърши старата аз докато се усетя ииииии край. #Crazy
Сега нямам много време че трябва да се вечеря  chef,по - късно ще се отчета след вчерашната консултация.  bouquet

# 59
  • Мнения: 7
Prizmo, да не те отчайвам ама на моята кръстница така и станаха краката с първото дете. Второто го роди 3 години по-късно и чак миналата година си възвърна нейния номер. Ама тя от 38, че на 41 скочи. И така кара 6 години близо.
Момичета аз дето съм най-слаботелесната от майските мами (направо като сомалийче съм) - че да се оплача. Вчера педикюристката ми обърна внимание че отдолу на двете стъпала са ми станали големи сини петна. Като кръвоизливи. Не ме болят ама като ми показа и... Ужас. Такова нещо за сефте виждам.

Общи условия

Активация на акаунт