Първокласници /16/

  • 38 857
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100
Ако може и нас да включите в списъка на първокласниците.Дъщеря ми се казва Гергана-1а клас 79-то СОУ ''Индира Ганди''-София.При нас правиха писмен преразказ.Но за съжаление всички дечица са се затруднили.Сега наблягат на устния преразказ.Ще имат празник на буквите на 23-ти май.

# 16
  • Мнения: 7
ние правихме преразказ на"В гнездото".За домашна -устен,а в училище-писмен в учебната тетрадка.

# 17
# 18
# 19
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Здравейте. Някой да знае какви са задачите за първи клас от Великденското математическо състезание, което се проведе днес? Sisko,  вие ходихте ли?
Саши каза, че тези "на втората страница" били много трудни, но само толкова можах да изкопча от него.

# 20
  • Мнения: 184
Здравейте. Някой да знае какви са задачите за първи клас от Великденското математическо състезание, което се проведе днес? Sisko,  вие ходихте ли?
Саши каза, че тези "на втората страница" били много трудни, но само толкова можах да изкопча от него.

Ами ,че не си си ли излязохте с листа със задачите   newsm78 .Нашите деца във Варна със задачите си излязоха .На втората страница само едната беше малко по трудна ,че имаше и някакви гатанки дето трябваше да ги отгатват и да им броят буквите ,нещо такова . Миналата година са били много по трудни ,аз съм много доволна от моето , решило е 8 задачи  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 225
Здравейте. Някой да знае какви са задачите за първи клас от Великденското математическо състезание, което се проведе днес? Sisko,  вие ходихте ли?
Саши каза, че тези "на втората страница" били много трудни, но само толкова можах да изкопча от него.

Ходихме  Peace
Имам и задачите и отговорите.  Peace
Моето не е решило задачата със слоновете. Разбрах че всички са се затруднили на нея.  Rolling Eyes
В интерес на истината аз го подготвях и очаквах по-трудни задачи. Confused

# 22
  • Мнения: 111
ние правихме преразказ на"В гнездото".За домашна -устен,а в училище-писмен в учебната тетрадка.







И при нас същото PeaceНа 24май ще е празника на буквите ще има и програма !

# 23
  • Мнения: 1 312
запис и от нас   love001

# 24
  • Мнения: 56
Задачите наистина бяха много по лесни от миналогодишните. Когато излезе моят син каза, че само една не е решил Wink/тази с гатанките/, но се оказа съвсем друго положението.
Когато го накарах да ми напише отговорите на листа се оказа че се е издънил на най-лесните, а по трудните ги е решил. Но здраве да е Laughing

sisko2, ще те зтрудни ли да пуснеш задачите и отговорите тук  bouquet

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 2 439
Моята госпожица в петък вместо да решава задачи си извадила всички летни дрехи и си избирала тоалет за състезанието. Вечерта бях доста ядосана - хем си пропиляла времето, хем стаята разхвърляна. Но пък се представи изненадващо добре.

# 28
  • Мнения: 2 556
Изпринтих си ги и ще тествам моя първокласник как ще се справи довечера без помощ. Той си пада много по математиката, но често бърза и пропуска някоя уловка от условието на задачата.

# 29
  • Мнения: 1 608
Моята госпожица в петък вместо да решава задачи си извадила всички летни дрехи и си избирала тоалет за състезанието. Вечерта бях доста ядосана - хем си пропиляла времето, хем стаята разхвърляна. Но пък се представи изненадващо добре.
Резултати има ли вече?

Общи условия

Активация на акаунт