Плочки или паркет в кухнята

  • 16 462
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 686
В кухнята - по-добре плочки, били те гранитогрес или теракот, за трапезарията - паркет.

# 16
  • Мнения: 282
Комбинирано - теракот около шкафовете, останалото - паркет.

# 17
  • Мнения: 3 971
В кухненския бокс плочки , в трапезарията - паркет и между тях преходна лайсна! Laughing Така имаш и от двете !  Laughing

Така е в къщи .Но ние имаме бар-плот и рязка граница няма Peace

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Ние сме само с паркет. Като се разлее нещо по теракога много се пързаля. Незнам и аз се чудих отначало дали съм направила добър избор. Но сега вече знам. А и паркета държи по-топло, може да ходи босо детето. Peace

# 19
  • Мнения: 389
Вкъщи в кухнята има само плочки! Но когато е едно помещение - кухня и всекидневна, според мен най-удачният вариант е комбинирано - плочки и паркет! За новия апартамент и ние така сме го замислили, защото кухнята ще е в едно голямо помещение с всекидневната!

# 20
  • Мнения: 5 393
При мен е комбинация от гранитогрес  и дюшеме.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 390
Твърдо съм за плочки.
При нас също комбинацията е гранитогрес и дюшеме за останалата част от стаята.

# 22
  • Мнения: 863
Ей тази дилема стои и пред нас: купили сме си много хубав естествен паркет -бразилски дъб- доколкото знам , е доста устойчив.Аз искам да сложим в целия апартамент такъв паркет- в стаите,коридора и кухнята , която всъщност е кухня,трапезария и хол.Цялата рода се стреми всячески да ме убеди,че трябва да сложа в кухнята и коридора плочки.Еми като не ми харесва , какво да направя  Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
С плочки е по-практично, иначе ми харесва ламинат за кухня.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ламинат за кухня не е лошо.

# 25
# 26
  • Мнения: 8 999
Бих сложила навсякъде паркет, по-скоро дюшеме. Но за момента съм го заместила с ламинат. Коридори, стаи, хол, кухня. Плочки имам само в баните и на стълбите.

# 27
  • Мнения: 3 459
В кухненския бокс плочки , в трапезарията - паркет и между тях преходна лайсна!
Най-удачното решение според мен  Peace

# 28
  • Мнения: 741
И аз съм за плочки в кухнята

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В кухненския бокс плочки , в трапезарията - паркет и между тях преходна лайсна!
Най-удачното решение според мен  Peace

И аз съм за комбинирано. Най-практично, удобно и красиво ми се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт