Плочки или паркет в кухнята

  • 16 483
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 187
Гласувах с втора опция.За кухнята твърдо плочки. Peace

# 31
  • Мнения: 2 266
И при нас кухнята и трапезарията са заедно.Там,където е кухнята сме сложили плочки,а там,където е трапезарията е паркет.

# 32
  • Мнения: 10 681
И аз имах подобни колебания.
Сложихме ламинат и не съжалявам. Направих си експеримент - накиснах една дъска от паркета във вода за 48 часа - нищо не се случи.
Нямам проблем с мокренето, по-топло е от плочките и по-уютно. Освен това ако ми писне от него - за 4 часа ще бъде махнат и поставен нов.

# 33
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ние сложихме PVC настилка навсякъде.

# 34
  • Мнения: 2 591
аз съм твърдо за плочки в самата кухня, а в трапезарията можеш наистина да комбинираш с паркет - теракотът държи много студено и особено за малки деца не е мн. практично Peace

# 35
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
плочки  Peace

# 36
  • Мнения: 2 891
Ние сложихме PVC настилка навсякъде.

Каква е тази настилка?

# 37
  • Мнения: 7 201
И аз съм за плочки в кухнята
Peace И така сме си го направили.

# 38
  • софия
  • Мнения: 2 140
PVC е много практична настилка.Изглежда като дърво,но е от PVC материал с леко гумирано покритие.Много лесно се чисти,има я в доста разновидности и е много здрава.Цената й е като на дървен паркет.

# 39
  • Мнения: 2 803
Около кухнята с теракот, другото е паркет, а между тях лайсна. Теракот имам само в банята, стълбите и коридора.

# 40
  • София
  • Мнения: 462
Ние сложихме PVC настилка навсякъде.

Каква е тази настилка?

И на мен ще ми е интересно да я видя, за първи път чувам за такава newsm78.
Иначи по въпроса - ние сме както повечето от вас с хол и кухненски бокс към него. В хола наредихме ламинат, а за кухнята избахме плочки, които имитират донякъде ламината и са в подобен на него цвят и сложихме лайсна. Който ги види първо се взира известно време и тогава зацепва, че е теракот, а не ламинат. Стана много хубаво. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 183
PVC настилка не е ли другото име на балатум  Joy

# 42
  • Мнения: 183
опс, забравих да ви пусна линк за настилките - http://www.ral2002.com/pvc_nastilki_gerflor.html

# 43
  • Мнения: 2 891
PVC настилка не е ли другото име на балатум  Joy

Доколкото си спомних в последствие, в едно от работните ми места съм имала такава и трябва да ти кажа, че хич не бе балатум  Joy

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 140
Определено не е балатум. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт