СЕПТЕМВРИйските мъници здраво раздават ритници!

  • 8 954
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен Simple Smile Аз искам да се похваля че моето бебче ще е момченце и много се радвам Simple Smile
А относно морето аз сигурно ще го прпусна или ще ида към края на май месец Simple Smile

# 16
  • Мнения: 451
Ехо мацки   Hug

За плажа и морето не се притеснявайте да ходите колкото си искате, но ...само по хладните часове ( до 10,30 -11,00ч и след 17ч), защото в другите чакове може да ви прилошее и да припаднете! ОСвен това плувайте на воля - плуването е най-полезният спорт за бременните  Heart Eyes ще видите , че като влезнете във водата няма да усещате излишните килограми, ще се чувствате като перце Laughing

 

# 17
  • Мнения: 400
zajka-аз и небременна си ходя в ранните часове на плаж   grinning039Добре,че и приятелката ми елуда и ранобудна,та двете "отваряме"плажа LaughingТака,че това не е проблем за мен.Само се притеснявам какъв слон ще стана до тогава,че суетата яко ме тресе ooooh!
sweetkids-Къде живееш?Не си ли от София newsm78
Sheila-ще чакаме да разказваш в сряда Peace

# 18
  • Мнения: 571
Здравейте и от мен  Peace
Аз преядох и мисля малко да си поспинкам че както ме е ударила музата за сън тези дни  Whistling
исках да питам дали на вас са ви казвали да си мерите кръвното всеки ден  newsm78Моят доки сутринта казал на милото да го меря и да си записвам така по-лесно се следяло нещо сииии newsm78
А ако ви кажа като отивахме да поръчваме кухнята и спалнята каква хубава поличка си харесах  PartyТури му пепел страшнааа е!Останаха ми очите в нея ама да ме пита човек защо не си я купих  ooooh!ее ще се върна утре няма как  hahaha

# 19
  • Мнения: 4
Аз съм с две ръце ЗА морето. Планувам Юни месец да е, но зависи дали докторите ще ми разрешат, че за момента ми е забранено пътуването извън града... но ако кажат, че може направо хуквам  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 11 316
BAE, не съм сигурна, че ще те качат на самолета. Доколкото знам приемат пътнички до 28 г.с. Може и да те върнат. Особено за обратния полет. Добре си прецени, дали искаш да поемеш този риск.
Аз например няма да мога да се прибера за годишнината на майка ми на края на юли.

# 21
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Хайде и аз да се запиша,че в предната тема не успях. Много съм изморена. Това чистене,готвене,пране и тичане след малки батко направо ще ме довърши. На всичкото отгоре като се измори навън иска и да го нося. Това бебе в мен е голям ГЕРОЙ щом издържа цялото това напрежение. Simple Smile Но...няма начин ЛЕСНО МАЙКА НЕ СЕ СТАВА!!!   Heart Eyes

Иначе нищо ново покрай нас. Бебето от известно време се беше спотаило и никак не го усещах,но от снощи си ме сритква и съм по-спокойна сега. В интерес на истината с тази бременност съм много по-спокойна и не се  шашкам чак толкова ,колкото първия път. В понеделник съм на ЖК и дано тогава да успеят да видят пола на бебето.
За морето...абсолютно съм ЗА и с двете ръце,но с този голям корем и това лудо детенце /да ми е живо и здраво/ няма как да се насладя на почивката. Всъщност то няма и да е почивка де...Та за това ще пропусна тази година.
Честито на всички,които са видели цвета на гащите!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Муци,добре завърнала се! Присъединявай се вече,че е интересно е да те чете човек!   Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 926
Аз май вече се похвалих, че още преди месец резервирахме почивка. Така че - ние сме морски в краяна юни и началото на юли.
И тъй като ходенето в Бургас на мен не ми е почивка (с цялата рода, която иска да види СИяната), затова ходим на истинска почивка на хотел. Тази година решихме, че заслужаваме 4-звезден гъдел. И отпуснахме душичка за 7 дни в МАгнолиите на Приморско. Миналата година патихме с кофти храна и ентеровирус, та тази реших да си го спестя Wink и да заложа на прясно приготвена храна Peace
Елсче сигурно ме е чела в темата за Приморско, но като бях малка винаги се подигравахме на софиянци, че като дойдат по морето редовно се одрискват и одрайфват, а ние сме си здравички по цяло лято Mr. Green Е, дойде време да разбера, че храната по заведенията не е като да ти готви баба вкъщи... и не хората са кекави, а условията, които се предлагат за почивка Confused
Но това си е то - нашата родна и мила действителност Heart Eyes
Днес ходих да видя Бъгабуто на живо - още повече ми хареса... лоша, много лоша работа...
Веч, намери ми го на половин ценааааа newsm45 Направо съм като децата... И Перего, и Хане съм си харесала, ама... пуста лакомийка...

# 23
  • Мнения: 30
Здравейте мили мами!Въпреки че следя темите,не съм се включвала активно.Може би, защото ми трябваше малко време- да свикна с мисълта,че ще ставам маминка.Чакам първото си бебче- определиха ни за 15 септември и се надявам всичко да е добре.

# 24
  • Мнения: 571
Още една мама на моя термин  HugДобре додала в нашна приказлива компания!!
Ехх Асенцее как се размечтах и аз за такъв гъдел JoyАма нъцки октомври си позволихме 4звезден в Малта и сега сме стегнали гащите че и ремонт ни предстои!Ние ходим в Созопол всяка година-на квартира при приятели ходим и сме доволни но за тази година ще го помислим как и кога ще стане!ИИи като казах Созопол трябва да го натиря тоя моя за билети че на 24 пътуваме да се чукаме с яйца на плажа  hahaha

# 25
  • Мнения: 1 226
Асе на all inclusive ли ще ходите в Магнолриите.Четох в нета зая този хотел, но още не съм проверявала.Ако е на олл, колко ще  ви излезе.
Уанда за теб знаем, че не спиш, та да отидеш на плаж. Joy Joy
Муц, къде си бе?

# 26
  • Мнения: 57
Момичета моля ви някой да ми даде съвет.Извинявам се че се включвам с такъв въпрос,но ме хвана нещо рядкото щастие Embarassed
Някой знае ли какво може да се пие по време на бременност?

# 27
  • Мнения: 571
За пиене не  Naughty Нооо може да си разтвориш една лъжичка брашно в малко водичка!!И да го изпиеш!Може и да сдъвчеш кафенце малко!!Общо взето от тея методи ползвай не дей с хапчета!!То и не зная какво да е това хапче....

# 28
  • Мнения: 2
компот от дренки също ще ти свърши работа, ама от къде ще намериш Thinking

# 29
  • Мнения: 571
По големите магазини има ама то става малко като джибре така че най-много да не подейства Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт