Сърби ме!!!

  • 7 301
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 133
и двата пъти ми махнаха конците на 6ден след раждането. не ме е сърбяло, само болеше.

# 46
  • София
  • Мнения: 114
Възможно е сърбежа да е от падането на конците. Възможно е да е гъбична инфекция. Със сигурност лекарят ще каже най добре. Смрадликата облекчава донякъде.

# 47
  • Мнения: 208
Да сърбеше ми ,и всичко си бе наред.Аз лично съм правила бани с бледорозов разтвор на калиев перманганат.

# 48
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не не ме е сърбяло.
На лекар ходи ли?

# 49
  • Мнения: 136
И аз бях с много шевове , но не ме е сърбяло , мене направо си ме болеше адски , имах някакво усложнение и в болницата ми даваха компреси  напоени с риванол.Помагаха и промивки с тетра , или калиев перманганат .Мина ми чак на 15 ден , но почти непрекъснато бях с компреси.
Непременно на лекар!

# 50
  • Мнения: 411
Спря да ме сърби два дни след като писах темата.Бивацин не ползвам.Слагам си вечер след промиване със студена вода Витасин крем (една мама ми беше препоръчала за което много й благодаря) и ми действа много добре.Вече си чувствам всички мускули отдолу  Laughing.Обаче напипвам конците - два края,които са твърдички,а съм чувала,че трябва първо да омекнат.Някой да ми каже нещо по въпроса,че започвам да с чудя защо още не са паднали,а са минали 25 дни  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт