Детски градини в Пловдив?

  • 192 221
  • 1 568
  •   1
Отговори
# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Ммм, все пак за ДГ "Славей" инфо има ли?

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Бу, синът ми ходеше там и аз съм много доволна. Бях чувала много противоречиви мнения, но то винаги е така- същото е и за лекарите - мнения различни.
Той беше "мамино детенце" и аз меко казано изпитвах ужас как ще се адаптира, но нямаше никакви проблеми. Изобщо не е плакал, много обичаше да ходи, занимаваха ги много добре учителките и леличките. Имаха и добра подготовка после за училище. Но може да зависи и от учителките, не знам.
Аз лично съм доволна.

# 62
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
В коя група е бил?

# 63
  • Мнения: 1 102
Здравейте, искам да питам дали някой има мнение за частната детска градина "Дъга от мечти"?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Здравейте, момичета!
Пиша само, за да ви светна, че в някои градини се подават молби не 1 година предварително, а 2. Shocked Както е в няколкото градини около нас. За 2006г. всичко е препълнено, а в някои дори и за 2007г. /ние ще тръгваме тогава/.
Така че колкото по-рано, толкова по-добре.
Успех на всички с избора! Simple Smile

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 292
в някои градини се подават молби не 1 година предварително, а 2. Shocked Както е в няколкото градини около нас.

Кои са тези градини?

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Чайка, Детелина и Каменица
В Чайка има още няколко /5-6/ места, в Детелина няма. Това за 2007 г. За Каменица - в момента са в ремонт. Чакам да я отворят всеки момент и отивам и там. Ако искате после ще пиша със сигурност и за нея.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Забравих да питам: ако някой знае нещо за горните, да пише, моля. Praynig

# 68
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Здравейте, искам да питам дали някой има мнение за частната детска градина "Дъга от мечти"?
Мюрвет, звънях им по телефона. Такса (годишна) - 1800 лв (т.е. 150 на месец, ако приемем, че ходят 12 месеца на градина). Какво включва това, питам - ми всичко. Транспорт? А, не! Нямаме транспорт, защото смятаме, че контактът на родителя сутрин и вечер като взима и води детето, е много важен... (все едно не си контактува с детето през останалото време, а само, като го взима и води, ама нейсе). Ами това е. Във в.'Марица' онзи ден пишеше за тях, но нищо особено - хубава градина...персонала...бла-бла...Като за платена реклама.

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
МамаГери, зависи от яслата - всяка ясла взима свое решение откога да се подават молби за следващата година. В Кършака например ДГ 'Марица' приема молби за 2006 от септември, а ДГ 'Славей' и ДГ 'Дъга' - от януари 2006.

# 70
  • Мнения: 1 102
i az im se obadih, kazaha 4e u4ebnata godina im e 9 mesetsa. Nqma zakuska, v tsenata e vkl'4ena obeda i sledobednata zakuska. Ta na mesets izliza na 200lv. I az ne znam, 6te otida da vidq.
Bu, di6terq ti svikna li s qslata, moq go vzeh, kazva 4e lelite sa go udrqli?

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Мюрвет, Мая свикна, даже ходи с голямо желание. И ние имахме инцидент с лелите и разправия с директорката по повода, даже тема пусках тук. Сега не вярвам да се повтори, а и дебна. Доволна съм сега - спи, яде, ходи с ентусиазъм.

Как така само 9 месеца? А другите 3? Нещо не е читава тази детска градина...

# 72
  • Мнения: 285
А пък ние ходим от два дни в ЦДГ"Росица".Още е рано да изкажа впечатление,но ми се струва,че всичко е прекрасно.Там са по програмата "Стъпка по стъпка",имат страхотна база!

# 73
  • Мнения: 590
А пък ние ходим от два дни в ЦДГ"Росица".Още е рано да изкажа впечатление,но ми се струва,че всичко е прекрасно.Там са по програмата "Стъпка по стъпка",имат страхотна база!
Къде се намира?

# 74
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Ето тук са изброени всички детски заведения в Пловдив с адрес и телефон по райони Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт