НОЕМВРИйските ни слънчица, ще са най-красиви на света!

  • 9 705
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3
Ей много сте дейни днес момичета немога да ви изчета.
Честито на новите мамчета Hug
По темата за козунаците който има хубава и лесна рецепта да я дава насам

# 271
  • София
  • Мнения: 3 789
Маймунки, едно такова въпросче Embarassed
А как сте с газовете? Embarassed На мен постоянно ми се пръцка Embarassed, корема ми е пълен с въздух....ставам като плондир....затова през 10 мин съм в "00" EmbarassedЗапочвам да се чудя дали не е от това, че по цял ден съм седнала пред компа и нямам много движение? newsm78 Опитвам се да си наложа един режим да ставам на всеки 35-45 мин и да се разтъпча за малко, ама нещо май не ми се удава ooooh!
При вас как стои този въпрос? Thinking

# 272
  • Мнения: 827
Момичета на бързо се отбивам да ви кажа че бях на преглед и за сега всичко е наред.Имаме си сърчице ама докато доктора го види аз вече бях ни жива ни умряла.Премести ме на друг апарат с вагинален видеозон за да се види че не можа да види сърчицето с обикновенния, докато каже "Има сърдечна дейност" аз не знаех къде се намирам.Просто не мога да ви опиша стреса, дори не мога да се зарадвам още.Имах чувството че се повтаря случката от първия път ...уффф стига съм се оплаквала, важното е че си имаме сърчице Heart Eyes (макар че аз не си го видях щото апарата беше завъртян към док Crossing Arms)

# 273
  • София
  • Мнения: 167
Мишле, аз имах такъв проблем докато се тъпчех с ябълки и банани, когато ми беше лошо. Спрях и от една седмица съм по-добре.

# 274
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишле, аз имах такъв проблем докато се тъпчех с ябълки и банани, когато ми беше лошо. Спрях и от една седмица съм по-добре.

ооох, дали пък не е от това ooooh!
Аз сутринта за закуска омотках един банан, а тези дни това са ми плодовете.
Ще пробвам утре да измисля нещо по-различно Hug

# 275
  • Мнения: 24
Мишленце и аз съм така - мани мани - само се стискам по градския транспорт  Joy
Хот Лейди - не се притеснявай за сестра си - ако чуя нещо - ще ти пратя лично с майл и телефон
Нелчооо - много се радвам с теб сме на едни седмици - аз съм на док другата седмица - за да броим пръсти както той се изрази - иначе сърцето го чухме на първи април - оххх дано всичко да е наред, че колкото повече приближава прегледа, толкова повече се шубельосвам!
А колкото до колегите - ами много добре го приеха всички - в крайна сметка бяха свидетели на предишиня път, когато загубих първото бебе - и сега искренно се радват - пу пу!

# 276
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Нелчо, супер новини!
Мами, моето коремче е ужасно подуто и голямо. Вярно е, че имам проблеми с ходенето до едното място, дори и след това коремът пак ми е като плондир. Не пия газирано, но  ми е тежко все едно, че съм пила. И като ми се гади ми се иска да се оригна /ще ме извините, ама няма друга дума/, след което ми олеква. Нормално ли е това? Някоя от вас има ли този проблем?

# 277
  • Мнения: 24
Мисля си напоследък - ноември ще дойде и няма да го усетя - и кво - от шубельосване няма да съм се насладила на бременността си като хората - май трябва да го дам по спокойно - пък ако е писано всичко да е наред ще е наред - хайде целувки от мене Hug

# 278
  • Мнения: 344
Лейдибеби, честито мила  Heart Eyes  bouquet
Всички ни тресът лоши мисли  ooooh! преживелите загуба повече, сигурно  Hug но заради бебетата се налага да мислим положително и да се стараем да им предоставяме положителни емоции  Peace
Дядото ни подари бебешка книжка с плюшена корица, много сладка и нашия батко снощи чете приказка на бебето от първата му книжка  Heart Eyes Надписа и кутията с книжката: "за бебето" с различни цветове... щях да се разплача  Heart Eyes

Аз козунак не съм опитвала в живота си да правя, но си хапвам с кеф Wink Много ме е страх да не стана слон до края, така си хапвам.... все съм гладна  Rolling Eyes И корем имам и сланинки вече  ooooh! кое повече не знам  Sad

Цветя харесвам, но не гледам - гнус ме е да пипам пръста  hahaha да няма червеи, нещо  #Crazy


Мисля си напоследък - ноември ще дойде и няма да го усетя - и кво - от шубельосване няма да съм се насладила на бременността си като хората - май трябва да го дам по спокойно - пък ако е писано всичко да е наред ще е наред - хайде целувки от мене Hug
  thumbsup този път и аз съм решила само да се наслаждавам - не знам защо от предния път нямам много спомени вече  Thinking иначе имах супер лека бременност тогава

# 279
  • Мнения: 78
Ladybebi, честито сърчице.Голям кеф е, може да си спокойничка вече.Аз питах дали ще може и ние да чуем, пробва доки, но много тихо, чу се къркорене на черва и какво ли още не, тя каза щото е много мъничко.
Galisis,на мен ми се подува корема постоянно, изглеждам сякаш съм в пети-шести месец, ама здраве да е.
Козунаци никога не съм правила, но домашните си ги бива.Ееей и да ходите на църква на Цветница, да си вземете върбичка за здраве, да си запалите по една свещичка.Аз ще ходя при мама да празнуваме, че тя е именичка.
Мишленце, те баш наборчета наште ембриончета.Струва ми се, че наистина много се шашкаме, много четем и си пълним главите с прекалено инфо.Хайде че свеки идва с племеника

# 280
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишленце, те баш наборчета наште ембриончета.Струва ми се, че наистина много се шашкаме, много четем и си пълним главите с прекалено инфо.Хайде че свеки идва с племеника
Аааа, Нелчо, ти си по -напред от мен Hug
Аз от утре започвам 8 г.с. Praynig

# 281
  • Попово
  • Мнения: 687
Тонеса,моля те,кажи ми как става това с календара?Искам и аз да се включа ако е възможно..! Embarassed
пращаш вероятната дата на раждането на бебчо на Тонеса на лични, с малко данни за себе си и готово Simple Smile Peace

# 282
  • Мнения: 24
Мишленце, те баш наборчета наште ембриончета.Струва ми се, че наистина много се шашкаме, много четем и си пълним главите с прекалено инфо.Хайде че свеки идва с племеника
Аааа, Нелчо, ти си по -напред от мен Hug
Аз от утре започвам 8 г.с. Praynig


Нелчо май ни обърка Мишленце - ние с нея сме точно в едни и същи дни и седмици -  тя май ме сбърка с тебе Laughing
големи сладурки сте момичета - гледах албумчето току що - хайде и останалите качвайте снимки - да се запознаем и тялом не само духум - хи хихих Joy

# 283
  • Мнения: 78
Мишле,извинявай, обърках се.
Den4o, благодаря че ме поправи LaughingАми малко се разсеях май.А у нас започна да кипи ремонт-чупиха стъкла и едно по едно ще се започва.Само здраве да е!

# 284
  • Мнения: 916
Леле, какъв ден... В офиса направо ми разказаха играта и ми скъсаха нервите... Оба4е сега напук седнах и ви из4етох, да съм в 4ас, пък и вие писали, писали  Mr. Green Харесват ми великденските заглавия, тъкмо 6те ми създадат и малко пролетно настроение. Тук 4ак последните 2 дни взе да проблясва малко слън4ице, та и аз да мога да разходя корем4е навин  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт