Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се празнува Великден в Кипър и какви са традициите за Великден там?
Какви са разликите в празнуването на Великден между Кипър и България?
Какви са цените на полетите от България до Кипър?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се празнува Великден в Кипър и какви са традициите за Великден там?
Великден се празнува по подобен начин като в България - боядисваме яйца, посещаваме църква и чакаме до полунощ, за да вземем огън със свещ у дома. Традиционните лакомства включват флаунни - сладко-солени питки с пълнеж от халуми и стафиди. В Кипър традициите за Великден включват посещение на църква, където се показват новите дрехи, и ходене на софрита в неделя с показване на втори комплект дрехи, ако са закупени. Също така е традиция да показвате новите си дрехи веднага.
-
Какви са разликите в празнуването на Великден между Кипър и България?
-
Какви са цените на полетите от България до Кипър?
-
Как да запиша дете в детска градина в Кипър?
-
Какви са цените на частните детски градини в Кипър?
Ама айде да не кажете, че кака ви

/, пожелавам ти здраве и нека светлината на този най-ярък християнски празник, на който си наречена, да озарява целия ти живот! 
си запазвам правото да дам приза за най-оригинална история... И мога да кажа, че с твоята версия, ти току що го измъкна изпод носа на

....аууу няма да спя днес от любопитство кога ще си кажеш всичко



Но най-важното е, че се чувстваш добре и ти пожелавам все така да си, та чак докато настъпи сюблимният момент 
не мога да отворя тоя втори албум....
поне кажи кой печели за правилна версия така де малко подсказване пък ти като си готова ще ни разкажеш 
Благодаря ти и за милите думи за Алекс. Едва я удържах да не потроши всичките яйца преди Денят. 
Аз само приза за "Най-оригинална версия" искам да си запазя /както и авторските права над автентичната история 
мерси систър.....
(те кипърците са много чувствителни...)