Първа сладка тема за късмет, чак ДЕКЕМВРИ ни е ред!

  • 13 526
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 541
 Peace
Благодаря, миличка! Почвам фрешчетата още от довечера  Hug

# 226
  • Мнения: 2 961
Аз тъкмо се похвалих,че при мен минава леко и ето ...
От вчера следобяд не мога да се вдигна от леглото.До вечерта ми се повдигаше ужасно,вечерта повръщане,а днес явно ми падна кръвното и само дето не припаднах на връщане от тоалетната.Не ми се яде нищо-само при мисълта за ядене ми се повдига.Като болна съм.Нямам сили да стана.Добре,че детенцето ми е добричко и се занимава само.Сега обаче събирам сили и смелост, за да го нахраня.
Само кофти неща написах, за което се извинявам  Sad

# 227
  • Мнения: 196
Хайде аз вече официално да се похваля. Идвам от първи преглед за установяване на бременността.  Видях си мъничката точка, която се е закачила от дясната страна /аз там си я и усещах де/. Лекарката каза, че след 2 седмици вече може и пулс да се чуе , но засега още е рано. Утре влизам в 5г.с. Hug

# 228
  • Мнения: 14
Здравейте момичета Simple Smile
Хайде и аз да се присъединя към декемврийчетата Simple Smile Някъде между 5ти и 10ти декември!... Колко ми се вижда далече!?!! 

Пожелавам на всички лека и спокойна бременност!! 

И Весели великденски празници!

# 229
  • Мнения: 616
Амбърче ще мине може да е само моментно  Hug

Захира честито мила всичко да върви гладко до края Hug  bouquet

Добре дошла San4es   bouquet

аз сега се връщам от док, днешното изследване е с малко по ниски показатели от това в сряда което направих и съм малко притеснена  Sad тя каза че незнае от какво и че щом нямам оплаквания да не се пиртеснявам ама пък защо пада нивото на хормона  Thinkingдано всичко е наред до следващия преглед ще полудея

# 230
  • Мнения: 1 541
Invisible, само положителни мисли, миличка  Heart Eyes Силно те гушкам и съм сигурна, че всичко е наред с бебчо  Hug
Захира, честита точица   bouquet
Санчес, добре дошла
Амбър, дано не е някоя настинка  Praynig и скоро да ти премине  Hug

# 231
  • Мнения: 1 152
Всичко ще е наред, само спокойно Invisible Hug

Е добре, а на мен защо не ми направи никакви изследвания Евтимова или по нататък, дори не ми каза термин - нищоооо. Само, че има вътрематочна бременност и средни размери на сакчето 6-10 мм.

# 232
  • Мнения: 616
Сасано на мен ми пусна хормона заради второто сакче да види нивото ако са две трябваше да е много по-високо, за едно е нормално това което ми излезна на изследването.

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 16:31 от Invisible

# 233
  • София
  • Мнения: 357
здравейте,милички!
мерси за пожеланията, ще кача снимки веднага щом имам Simple Smile
Амбър-насили се да хапнеш нещо, защото като си гладна още повече ти се гади - препечена филийка, плодове, зеленчуци такива неща. Стискам палци, дано премине скоро!
Инвизибъл - ти кога си пак на преглед? И какво сега не се знае дали е 1 или 2 бебчета?
Фрешчета и на мен много ми се пият, явно организмът си има нужда...

# 234
  • Мнения: 616
вече се знае със сигурност, че е 1 бебе ...но вероятно е имало още едно което в момента на ехографа се вижда само като едно празно балонче и тя за това поиска изследване да види дали другото се развива ..но не само едното. Дано всичко е нормално че с това спадане на нивото доста се изплаших  Praynig

# 235
  • Мнения: 1
здравейте,мами!и аз като амбър,до сега си бях добре,но от няколко дни много ми се гади и то по цял ден.да се надяваме,че скоро всичко ще премине и дано всички да се. насладим на лека бременност.на всички болнички - скорошно оздравяване!сега предстоят хубави празници,за това да ги посрещнем усмихнати и само позитивно настроени!прегръдки и целувки на всички!

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 326
BIBI_SZ, нищо не са ми изписвали за пътуването. Моето ще е с автобус на 800 км и цяла седмица обиколки. Лекарката ми каза, че при нормална бременност няма проблеми да се пътува. За щастие рядко ми се гади и дано да е така и по пътя. Радвай се на пътуването.
Invizible, не се тревожи, всичко ще е наред  Heart Eyes. Вчера като зарязах работата и офиса и се прибрах да си лежа и поспа, установих, че нищо по-важно в момента няма от това да ми е добре и да се чувствам добре, че така се бях депресирала от тази настинка, че реших, че всичко е загубено.
Между другото Биопарокс-а ме вдигна на крака. То е един инхалатор, който се впръсква в гърлото и носа. Мъжът ми сега е болен, явно наистина е вирусно и е плъзнало навсякъде.
Относно булките, ако ви трябва съвет - съм насреща. Ние се женихме на 01.03 и още ми е прясно всичко. Доста нерви изпотрошихме по организацията, но за месец и нещо всичко беше готово.
Весела и цветна почивка на всички мами !   bouquet

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 326
Сладурки, май трябва да правим нова тема, ама незнам как. Нали може до 15 стр. да се пишат. Grinning

# 238
  • Мнения: 65
Зравейте милички! Вчера прегледа мина добре,порасналото оризче си има пусл и си отговаря по размери на седмиците.За сега термина ми си остава същия.Само като го видях вчера как е пораснало ми мина и лошото и всичко.
За носа може да си направите капки от лайка и малко сода и с едно капкомерче си слагате действат добре и е приятно не е като лука и чесъна.
amber пий  айрянче  студено с  повечко сол мен ми олекваше.И на мен по принцип до 6 г.с ми нямаше нищо и после взе да ми прилошава и нищо не ми се хапваше.Но сега си хапвам по малко но на често и само сутин ми се гади по малко.
Захира, честита точица !
Доре дошли и на всички нови мамчета.
Invisible  ,бубабо  всичко ще е наред бъдете сигорни  Hug

# 239
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте  Hug
Аз още не мога да чуя пулс и лекарката каза да отида след 2 седмици - не можа да види и зародшчето в сака, било рано.
Гледам да карам по-спокойно и да не се шашкам де.. Поне тази лекарка ми допадна - компетентна е и обяснява всичко а не само да отсече "ами то всичко ти е наред - айде ела към средата на юни"  Confused
Предните дни имах кафяво зацапване, ходих на лекаря, който потвърди бремеността, защото много се притесних - нямало ми нищо... / а- и да дойда пак юни:)/
Обаче мен си ми беше свит корема - хайде на друга лекарка - този път позната. Жената се втрещи че не ми е предписал нищо и че ме е гледал смао с коремен видеозон - каза че толкова рано няма как да се види нещо. Гледа ме с вагинален и каза, че въпреки че тези симптоми са рискови аз съм добре - изписа ми Утрогестан. Някой пие ли го?? май е подобно на Дуфастон..
След 2 седмици съм пак при нея - дано види бебчо и всичко да е наред.

И аз като bubabo съм в Турция по празниците - но ако се изморя ще попропусна някои забележителности.
Целувки на всички и болните бързо да оздравяват - това с капките лук е много ефикасно, макар и да е гадно

Общи условия

Активация на акаунт