Тук сме се събрали да слабеем, все Дюканки сме и хубавеем - 97 тема

  • 33 298
  • 998
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте и от мен,записвем се да следя темата Wink
Аз не пиша,но редовно ви шпионирам Mr. Green


Лека вечер и много минуси на всички  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 502
Привет и от мен, еееха, да се включа и аз по-раничко. Peace

Вещи, опасна си, поредната нова темичка. Благодаря!  bouquet
Аз нали вече съм в 3-та фазичка, както вече се похвалих, реших да ползвам схемичката на Сънчето, така че тази вечер имам гала вечеря, еха как звучи.  Mr. Green Но за моя изненада ми беше доста трудно да си избера какво ми се яде, че да похапна, на вас 3-тофазнички случвало ли ви се е? В крайна сметка пак ще съм на режимна храна, но този път ще сме цялото семейство. Grinning

Ох, аз искам да попитам пак, че малко умната ми главица недоумява.  newsm78
Пише, че
Цитат
2. Плодовете са без грозде, банан и череши, както и без сушени плодове (орехи, лешници, кашу, шам фъстък, бадем, фъстък). По 1 плод на ден за по-големите като портокал, ябълка, грейпфрут и т.н. За мандарини, киви и др. от рода по 2 бр. За дребните, като ягоди, малини - по една шепа.

Сушените плодове, това ядките които са в скобите ли им казват сушени плодове или въобще сушени плодове, като например стафиди, фурми?  newsm78 Глупав въпрос сигурно, но то от толкова много четене, блокирам.  Embarassed
Момичета, знам колко е приятно да спамим и да си пишем, но обикновено го правим в петък или като е края на темата. Тази е пусната днес след обяд, хайде да не я изпълваме за една вечер с приятни картинки.

Между другото идеята за чат канал не е лоша, ако имате мирк.а може да си го направим там.


Аз съм ЗА  Peace, че и на мен доста трудно ми идва това четене на многобройните страници.

Хайде лека вечер от мен! Hug

# 77
  • Мнения: 1 193
 Правих и кекс и стана много пухкав ,когато е с български бакпулвер.Правих и с бакпулвера на д-р Йоткер,но изобщо не се надигна. Важно е и яйцата да са със стайна температура,а не студени.
Благодаря, че сподели  Hug разбрах къде ми е грешката - правя го със студени яйца, кис. мляко - също. Пък и бакпулверчето - на Йоткер  Mr. Green Ори, утре ще пробвам с цял  Mr. Green, че мойте вече го излапаха   chef  Crossing Arms
Играчка-плачка, тоя много прилича на мъжО ми, сега го хванах, къде ми кръшка  hahaha

# 78
  • Мнения: 2 495
Добър вечер и от мен мацки  Wink
Аз тази вечер съм малко по-добре, имайки впредвид това че сутринта бях леко поотпаднала, а и факта че кантара не мръдна стрелка надолу, също ми оказа влияние newsm78.Но пък интересното беше, че след като вечерях, реших да се кача пак(знам че не е правилно,ама карай... Mr. Green) и той показа 63 Laughing.Чудя се това дали е възможно newsm78.Преди малко четох някои постинги и бих искала да ми препоръчате как да карам втората фаза-2/2, 5/5, като имам най-много за сваляне в областта на корема
А също така-ако стигна до 62 кг.преди втората фаза и целта ми е 56, според вас колко време ще продължи смесения режим....честно казано, тези двата етапа ще са ми най-трудните, ама връщане назад няма Laughing

# 79
  • Мнения: 513
  Thinking  Имам следния въпрос: Относно тлъстинкити между бюста и корема - ще се махнат ли сами или да вземам мерки с гимнастика да ги премахвам?
    newsm78 Навсякъде ми  падат тлъстинките, даже и корема вече ми се прибра, а те почти/да не кажа въобще/  ooooh! не мърдат и даже стърчат  над прибрания вече корем.
     Какво бихте ми препоръчали да направя за да се справя с тях- ooooh! гимнастика или промяна на комбинацията 5/5. 

# 80
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Изчезнахааааааааааа....   
                                                   WANTED       WANTED

# 81
  • Мнения: 2 495
 newsm09
Лелеееее, ама мойте и те ли

# 82
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 И аз с въпрос, като сме почнали.Аз имам да свалям най-много в талията (дето ич я нямам в момента, 80см, само ще спомена че талията ми е колкото подгръдната  Embarassed) следват я дупето (102) и бюста (102, обаче от него нищо не ща да свалям, е 2 до 3 см ще ги преживея  Mr. Green). Какъв режим да си избера, ъ?  newsm78 2П/5ПЗ дали е подходящо?
 

# 83
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Изчезнахааааааааааа....   
                                                   WANTED    

Ето това не ща да става, да понамалеят малко, може, но да се спаружат, изчезнат и тн., не! Naughty Казвайте тези дето сте по-напред с материала каква е цаката?

# 84
  • Мнения: 876
Neli VB и аз имам същия проблем....... Тази част на тялото ми е ГОЛЯМ проблем....И сега,слад като свалих почти 8кг,които май са от крака и дупе най-вече ,пак не забелязвам разлика в този гаден над-корем!  #Cussing out
Лени за мен винаги малките гърди са били по-сексапилни.... Така се моля моите да изчезнаааааатттттт!  Praynig Praynig Praynig Че иначе се чувствам като тежката Берта !  Embarassed Embarassed

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Момичета, задавате въпроси, на който никой не може да отговори. На всеки режимът му действа по различен начин и е невъзможно да се даде акъл. Просто явно всеки организъм си реагира по своему - на някои им спадат, на други им се увеличава  Mr. Green  Така че всеки пробва и преценява кое е най-добре за него.

# 86
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Елена82,поздравявам те за страхотната ти визия.Не мога да си представя ако отслабнеш още 8кг,как ще изглеждаш newsm81
FEN,много се радвам и а твоето намаление:)
Лека нощ  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 875
Neli VB, трябва гимнастика. И кардио. Дори да се скъсаш от коремни преси - без кардио няма да се махнат тлъстините по корема. Или поне не съвсем.
И на мен там ми е проблема. И мажа, и коремни правя, и вело карам - и лека-полека намалява обиколката. Търпение и постоянство - едното не ми е силна страна, но от другото имам солидна телешка доза.

За гърдите - Вещи много точно го е казала. Почти няма диета, която да не се отразява на бюста. Не можем да отслабваме навсякъде и да очакваме, че гърдите ни ще си останат същите. На мен лично ми е все тая. Нека нямам цици, ама и корем да нямам Twisted Evil
Но има и изключения. На някои мацки не им мърда бюста, че даже се и увеличава. Което ми е хиперстранно и необяснимо, ама е факт. Всичко е индивидуално.

Лео, стискам палци за детенце! А ти  не се отказвай - ще дръпнеш, ако си режимна Hug

# 88
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Каква ти проба, бе, Вещи Cry - до минус 8 кг си имах същия бюст /даже го коментирахме с теб  Wink/
Днес съм минус 9 кг - и сутиенът ми е празен /от С на В, като гледам Confused/
 Не съм, опазил ме Господ Praynig, все още не са се спаружили  Peace

За въпросите, зададени по-долу Neli VB,mariaid,Не съм - привеждам само един цитат от книгата:

Вариант на 2/7 е 2/0, тоест два дни чисти протеини седмично и пет дни нормално хранене, но без прекаляване. Този режим и този ритъм подхождат най-добре на жени с целулит, които често са слаби в горната част на тялото - бюст, лице, и са много закръглени в ханша и бедрата. Ритъмът 2/0 позволява, особено ако се съчетае с локални манипулации (мезотерапия), да се получат най-добри локални резултати, като се щади горната част на тялото.
За неголямо наднормено тегло - ритъмът 2 П/7 ПЗ или 1П/1 ПЗ

Ако нямате книгата под ръка в момента, ето линка - http://zvetip.multiply.com/journal/item/1

И аз мисля, че всеки трябва да си намери собствения стил в режима, познавайки собствения си организъм, преминавайки през проба и грешка /дай, Боже, да са по-малко/, четейки съдържателните постове на дюкесите в темата и особено на тези в ІV фаза и със задържани кг.
И колкото да ни се иска, мисля, че не можем да изваем форми без включване на спорт - особено от ІІІ фаза нататък.

Лео, да оздравявате  bouquet



 

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 22:23 от lenny_pld

# 89
  • Мнения: 1 408
Да няма някакъв лимит на съобщенията за деня?  Rolling Eyes Сега не ми дава да изпратя повече съобщения #Cussing out
Затова пиша тук:
Катяджин, в такъв случай записвам бейби дол на твое място и те моля да й препратиш съобщението. Peace 17лв. е за двама души, 8,50 за един. Сигурно ли е, че тя ще дойде?

Останаха без съобщения фоли, скорпи д, славе, дорчестър и Бубето.   smile3514 smile3511

франтс, за вас с ривела ще питам утре и ще ти пиша.

Боби, за теб също ще питам утре и ще ти пиша  Peace

Крикри и Кукуки, на вас пропуснах да кажа да ми напишете имената си, за да знам, че са от вас записите  Peace Hug

Ако някой се отказва или иска да се включи, сега е момента да го направи, да не трябва после пък да връщам на всички парите...Очаквам потвърждение от бейби дол, защото иначе падаме под критичния минимум.  ooooh!


Съжалявам, че се обяснявам тук, но нямах друг избор  Confused

Общи условия

Активация на акаунт