Влязохме във втория триместър - за СЕПТЕМВРИ викайте оркестър!!!

  • 11 032
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 118
novi4ka,Честито!!!!Желая ви прекрасен семеен живот  и красиво и здраво детенце Hug Hug


Излязоха и мойте резултати от БХС, още миналата седмица, ама не остава време да пиша 1:10 000 и възрастов риск 1:1780
 Grinning
Lucicity, ivtoteva, честити сини щъркелчета Grinning Grinning
little_sweet_didka, стискам палци за утре,  аз също съм в Токуда, знаеш ли кога ще имат ден на "отворените врати" ? Whistling Whistling
Хубав ден , момичета Hug Hug Hug
 

# 76
  • Мнения: 79
sunshine3 на листа пише:клинична лаболатория - резултати и долу всичко е съкратено.
WBC  8.5
LYM   1.6
MON  0.5
GRA   6.4
LIM%  18.7
MON%  6.3
GRA% 75.0
RBC  4.09
HGB  127
HCT  0.357
MCV  87.3
MCH   31.1
MCHC 356
RDW  12.1
PLT   184
MPV  9.0
PCT   0.166
PDW  16.1
Благодаря за отделеното време и сори за скучният пост... Confused

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 27
Новичка, честито, мац! Много любов и щастие желая!
Шейли, юни ще съм тук на Враца, ще дойда до Сф да те видя обаче! Heart Eyes
Бръмбъзъче, гуш! Къде си?
Люскааа, много се радвам за тебе, мацко, за синчето и че си добре! Чета те, ще ти драсна бележка някой ден! Hug
Целувкии..пак бързааааааааам..

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 22:09 от Муциту

# 78
  • Мнения: 0
Taia, аз ще раждам в Шейново. Но както вече споменах е защото вуйчо ми е лекар там. Не съм се интересувала какво се плаща, но съм чувала че и на другите места ако имаш претенции за екип не го покривала касата. Моя приятелка, която роди в Шейново преди година беше при дежурен екип и каза, че освен упойката нищо друго не е плащала, защото си е ползвала осигуровките.
Муцитуууууууу, хайде кога ще кажеш твойто мъж ли е или мома? Домъчняло ми е да се юрнем някъде с коремите на една бременна седянка с бира и картофки и да се наприказваме хубаво. Че като гледам темите препускат... Joy
  bouquet  Peace Поздравления мила! Това, което изживяваш сега са едни от най-прекрасните неща в живота на човек.
Sheila, кога ще идваш през юни? Май нещо съм пропуснала  newsm78 И аз искам да те видя. Simple Smile
Ивелинке, честит син щъркел. Ще бутаме май камиончета  Laughing, няма да ни се размине и на двете hahaha

# 79
  • Мнения: 2 658
НОВИЧКА,честито,мила,непременно да бъдете много,много щастливи   ura married
Шейла,много се радвам,че си останала доволна от акушерката.Дано си допаднете още повече и всичко мине супер.
Аz днес спах до 12ч.,сина ми е болен в къщи  Sad ,та не сме ставали zа училище.Искаше ми се поне да иzлеzем до центъра,но още не може да свали температурата #Crazy ...

# 80
  • Мнения: 14
Новичка, честито!   bouquet Щастлив семеен живот ви пожелавам, много хубави емоции да споделяте заедно!

Мамчета, аз още не съм усетила бебо. Все си мисля, че досега трябваше да го усетя. Да не съм някоя дебелокожа?!  newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 170
Новичка,честито ви семейство.Много любов ви желая и много плодове от тази любов.  bouquet

Шейла,направо все едно си на друга планета с тези разкази за раждането,което ти предстои.Ние в България такова нещо няма скоро да видим.

Аз бебока не го усещам много често и това го дължа на сланинките по корема,които ми останаха от предишната бременност.Явно ще трябва дребното да стане по-силно и да раздава по здрави ритници,че да го усещам през тази изолация която си имам по шкембака.
 hahaha
Страшен вятър вее навън.Искам вече слънце и топлина.

# 82
  • Мнения: 133
Новичка, честито! Желая ти здраво семейство, съхранено с много любов family Покажи снимчици да те видим Wink Май само ние с моето съкровище си останахме неозаконени  Wink
Шейла, много се радвам за акушерката и благородно ти завиждам за увереността  Hug
В този ред на мисли, нали съм новак и искам максимално до съм подготвена за това което ми престои. Бяхте споменали за курсовете за бъдещи родители. Ефикасни ли си? Има ли мами, които ходят да разкажат как е Simple Smile Знам че има такъв курс в МД и в Центъра за съвременни родители. Люска, ти нали ходеше  на нещо, или се бъркам  newsm78
Аз пък, много странно, бебчето го усещам само до обяд  Joy После следва затишие. Сигурно като се напапкам хубаво и го преспивам  Sleeping

# 83
  • Мнения: 363
Домъчняло ми е да се юрнем някъде с коремите на една бременна седянка с бира и картофки и да се наприказваме хубаво. Че като гледам темите препускат... Joy
  bouquet  Peace

аз бира не обичам, но пък картофки не бих отказала

# 84
  • Мнения: 21
Здравейте мили другарчета, такива сладки бъбривки сте  Hug
един ден не успях да хвърлям по едно око през деня и не мога да смогна да ви изчета
Новичка, ЧЕСТИТО! Много щастлив семеен живот и както се казва да гледате винаги с една посока!  smile3525
Шейла, много се радвам за теб, че си доволна от акушерката, нали няколко пъти каза че се притесняваш. да ти кажа като чета какво си написала и аз бих била доволна от тази акушерка, направо ми се струва невероятно. толкова ми се иска поне нашите моми един ден живот и здраве да се радват на такова отношение  Praynig
Честито и на всички  stork-boy stork-girl, май повечко сини са се раздавали тези дни
Иначе, сори ако съм казвала и преди, аз винаги съм искала първото ми детенце да е момче, защото съм кака и винаги съм искала да имам батко  Embarassed
Бебката май и аз вече я усещам по редовно, през ден горе долу и е много приятно  preggo
 Hug  bouquet
хайде приятен следобед   food010 и по едно кафенце Wink

# 85
  • Мнения: 4
Здравейте!

Ох, незнам защо толкова ме е страх да пиша Embarassed

Накратко за мен - аз съм от София, молекулярен биолог по образование, но работя като мениджър продажби. На 27 години съм Grinning поне до юни Laughing
Бих се радвала да ме приемете в задружната ви групичка  Praynig

Прегръщам всички мамета - желая ви леко бременеене и раждане Hug
 

# 86
  • Мнения: 571
Ехх мамита как ми се излиза навън  CryМа няма да ме огрее скоро!Не съм излизала от 3 дни и ми е едно такова гаднооо!МЪж ми сега заминава на фитнес и като се върне се надявам да се смили и да ме изведе!Макар че времето е едно такова гадно!При нас ту вали ту слънце изгрява!Ама си е хладничко  Crossing Arms
Еха ама вярно повече сини щъркелчета си имаме  bouquetДа са ни живи и здрави пък какво значение дали с пишка или без  hahaha
Мишле добре дошла!Термина ти на 15 септември ли е??

# 87
  • Мнения: 391
novi4ka, снимките ги качи в албума ако искаш. Линка го има на всеки първи пост на темата, дъдето са датите на мамите.

Mona, да, живот и здраве вкъщи в това басейнче ще си родя Wink

Муцо, ти колко време ще стоиш във Врачанско?

Luci, ще си идвам през юни за 20-ина дни. Непременно искам срещичка и картофки със сирене!
А, аз исках момченцета, но явно не ни бива да ги правим. Но сега ми е все едно, но ако мога да избера, сигурно момче ще избера, пусто да видя какво е.

Деси, болни деца хич не е приятно. Дано да се оправи скоро.

Mari, Sonya, kris, благодаря ви. Камък ми падна от сърцето, защото ако трябваше да търся друга акушерка, хич не би ми се искало.

Добре, а какво ви учат по курсовете? Имате ли курсове за раждане например?







# 88
  • Мнения: 0
За курсоветемога да споделя малко, защото точно бях тръгнала и се разболях. Вчера поднових гимнастиката и курсовете. Гичнастиката ми харесва, защото е разнообразна. Момичета, което я води е симпатична и се съобразява с нас като гледа обаче да ни натоварва а не просто да движим кости като стари баби.
На лекция бях само вчера - за предвестници на раждането - какво се случва с тялото преди раждане - разтягане, туй онуй, за да не се стряскаме и при най-малкия проблем да тичаме в болницата щото си мислим, че ще раждаме веднага. Разбира се дават и съвети как да си помогнем при някои ставни болки и т.н. Освен това получаваме и карта за намаление от магазини за бебета и майки. Лекциите можете да ги видите на сайта също- според мен са достатъчни.
Аз се бях записала на спортната програма (защото има няколко варианта, които можете да видите от сайта), която включваше и йога. Но досега не съм ходила, защото ми е трудно да излизам от работа.
Ако имате въпроси ще се радвам да съм ви от полза.
Sheila, незнам защо не си и помислях, че няма да си паснете с акушерката, но след като и ти го потвърди съв сигурна, че ще можеш да се насладиш на момента пълноценно.
Аз все си мислех, че ще ми се падне момче да гледам първо. Просто така си се представях, защото по принцип нямам нагласата да си лигавя детето колкото и много да го обичам, а това като че по се връзва за момче.
Мишленце, здравей Grinning  bouquet и добре дошла в нашия бъбрив отбор.

# 89
  • София
  • Мнения: 7 673
 ooooh!
Момичета, смилете се Praynig
Сега, като ви чета веднъж на три дни, ами разногледа ставам  Shocked   Joy Joy Joy
И отказвам да пиша, докато не се върна на моето си П.С. Naughty Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт