Влязохме във втория триместър - за СЕПТЕМВРИ викайте оркестър!!!

  • 10 989
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 45
благодаря за поздравите и милите думи Simple Smile
Sheila, и снимици мога да кача, само ми кажете къде, че понякога съм като индианец  Blush

мами, аз отказах на докито БХС и тя ми каза да си помисля дали искам да отида на амнио. И сега мн се колебая/таткото също/. Имам време до събота да си помисля, когато ще ходя да си занеса резултатите от изследванията. Някоя от вас може ли да ме посъветва нещо или поне да ме насочи, че голямо мислене му хвърлих и се обърках съвсем

# 61
  • Мнения: 57
novi4ka не знам защо държи твоята лекарка да те прати на амнио newsm78 гледам че си на 23 амниото се препоръчва на жени след 30 чак според мен май много искат тия лекари да ни вземат паричките и това си е имам чувството че тая амниоцинтеза я препоръчавт като топъл хляб а то не е никак леко изследване,това си е моето мнение де ти ще си вземеш решението Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 413
Момичета само набързичко да се отчета от вчера изследванията:
БХС: възрастов риск 1 : 1389, моят риск 1:6002  Peace . ПКК е наред, урината също, само от микробиологията имам повишени левкоцити, но това беше преди лечението и накрая на месец ще пуснем контролен секрет да видим какво се случва. Сега ще тръгвам към Токуда за ЖК и после пак отчет!

А да, да ви покажа какво се случва с надуваемата топка, за която говорихме в миналата тема. http://www.youtube.com/watch?v=yDKsdbdbpS4  hahaha Няма дореждане до нея!

# 63
  • Мнения: 93
novi4ka, честито и от мен! Много семейно щастие и пълна къща със деца Simple Smile
Аз също отказах БХС, но докторката и без това каза, че риска при мен е много малък и няма смисъл от него. А за амниото също си мисля, че е тежичко и ако има съмнения, тогава се прави. Но пък, ако ще си по-спокойна от него ..   Thinking

# 64
  • Мнения: 55
Ехееее, честито на младоженците!  bouquet
Новичка, желая ви много любов и разбирателство, за да може малкото ви съкровище да расте в най-хубавата семейна среда!!!
Не мога да смогна с темите, които изписвате за часове, затова ще чета, когато ми остане повечко време!
Аз започнах да ходя на курс за бременни вчера към ДКЦ 1 - Пловдив. Някоя от вас да е на този курс? Обаждайте сееее!
Айде, отивам да работя   comp03

# 65
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Хайде сега всички, които не си виждат сложено щъркелче, пък се похвалиха - да си го напишат в болд, че да ги сложа по местата им Hug
И още нещо по темата за дрехите - има дрехи и дрехи за бременни Peace ПРосто трябва да случиш на добри. А туниките стоят много добре, стига да са подбрани правилно Peace Аз този път съм заложила на избор на дълги и еластични тениски с разнообразни надписи и деколтета. Всъщност харесала съм си две и мисля да се ориентирам да си ги взема тези дни Grinning

Здравейте!
Честито на всички, които си знаят пола на отрочетата. Уви, на нас лекарят ни каза, че чак в 20та седмица ще ни гледа, но дано сме розови - а и на всички калкулатори, които давате, излиза мома да е.
Асенце, моля те да ме включиш в списъка, с термин 17.09, за първо детенце. Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

Приятно бременеене на всички засега  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 363
пеят нашите сърца - през СЕПТЕМВРИ ще сме с бебета

nelinacheva
, добре дошла, честито и леко бременеене! и пу дано са ви розови гащитее Simple Smile

novi4ka, за мен сватбата е двама луди и двеста гладни, но моето мнение не е меродавно Simple Smile
та честито! желая ви много здраве, щастие, любов, късмет и пари - всичко останало е в магазините!!!

emi4kaa, книга не мога да ти препоръчам, но наверих това - http://www.myfelicitas.com/ мисля, че ще свърши работа!!!

# 67
  • Мнения: 21

мами, омъжих се  Heart Eyes Party 

Честито Новичка - не е страшно, нали? Аз тая работа ще я свърша на 4-ти май. Сега ти пожелавам много щастливи години, изпълнени с любов и разбиране. Другото само ще се нареди.
 smile3525
И да ми се връща ей  newsm44

# 68
  • Мнения: 49
Шейла, значи ли това, че мислиш да си раждаш вкъщи в това басейнче, което ще си купиш ?  Оффф, ако е така, звучи прекрасно! Искам и аз!!  Момичета, в България никакъв шанс ли няма да се случи нещо такова?

# 69
  • Мнения: 0
Ей, чета ви и не мога да ви се начудя - всичките искате девойки. Добре де, почти всичките. Някакво разумно обяснение за това или ви се купуват шнолки и ластици  Grinning дето като сме били малки не ги е имало например Wink Laughing Я обяснете защо така понеже наистина не разбирам защо почти всички искате девойки newsm78
А съм любопитна гана и ме гложди ooooh!
Сега да споделя нещо друго - абе това мойто като че ли нон стоп прави салто мортале в корема ми. Вие колко често на ден го усещате дребното да се движи?
Рени, каква е тази група А1? Мойта е А положителна. Това същото ли е?

# 70
  • Мнения: 21
Аз пак да питам нещо. Има ли някоя мама, която смята да ражда в Шейново и разузнали ли сте каква е процедурата там. Една приятелка ще ражда в края на месеца, ходи през цялата бременост на консултации при една докторка там и сега като идва важнкия ден и обясняват, че ако иска да ражда при същата докторка трябва да плати 800 лева - 650 за раждането + 150 за избор на лекар. С направление не можело да избираш док. Направо изнудване си е това, мен ако питате. smile3511 smile3512

# 71
  • Мнения: 11 327
Ей, чета ви и не мога да ви се начудя - всичките искате девойки. Добре де, почти всичките. Някакво разумно обяснение за това или ви се купуват шнолки и ластици  Grinning дето като сме били малки не ги е имало например Wink Laughing Я обяснете защо така понеже наистина не разбирам защо почти всички искате девойки newsm78
А съм любопитна гана и ме гложди ooooh!
Сега да споделя нещо друго - абе това мойто като че ли нон стоп прави салто мортале в корема ми. Вие колко често на ден го усещате дребното да се движи?
Рени, каква е тази група А1? Мойта е А положителна. Това същото ли е?

А като кръвна група е най-често срещаната и затова има подгрупи - А1 и А2. Аз съм А2 например. На мен са ми казвали преди години като бях кръводарител, че имам много висок титър от разни глобулини и било прекрасно ако мога да продължа да давам, защото кръв като моята ползвали за реактиви някакви.
Аз специално искам момиченце просто така. Не че има някаква основателна причина, щото другите две са момче и момиче.

# 72
  • Мнения: 45
Ей, чета ви и не мога да ви се начудя - всичките искате девойки. Добре де, почти всичките. Някакво разумно обяснение за това или ви се купуват шнолки и ластици  Grinning дето като сме били малки не ги е имало например Wink Laughing Я обяснете защо така понеже наистина не разбирам защо почти всички искате девойки newsm78
А съм любопитна гана и ме гложди ooooh!
Сега да споделя нещо друго - абе това мойто като че ли нон стоп прави салто мортале в корема ми. Вие колко често на ден го усещате дребното да се движи?
Рени, каква е тази група А1? Мойта е А положителна. Това същото ли е?



аз пък искам момченце  Mr. Green и изобщо не съм го усетила още.
и аз съм А1 положителна - това било нещо като подгрупа на А-то. Имало А1 и А2. Аз си знаех кръвната група, но не било определено дали е 1 или 2 и пак ме  боцкаха  ooooh!

# 73
  • Мнения: 363
Ей, чета ви и не мога да ви се начудя - всичките искате девойки. Добре де, почти всичките. Някакво разумно обяснение за това или ви се купуват шнолки и ластици  Grinning дето като сме били малки не ги е имало например Wink Laughing Я обяснете защо така понеже наистина не разбирам защо почти всички искате девойки newsm78
А съм любопитна гана и ме гложди ooooh!
Сега да споделя нещо друго - абе това мойто като че ли нон стоп прави салто мортале в корема ми. Вие колко често на ден го усещате дребното да се движи?
Рени, каква е тази група А1? Мойта е А положителна. Това същото ли е?


аз още от малка си искам мома, не мога да ти обясня защо, но искам да си имам една малка принцеса  baby_neutral
и не заради шнолките и ластиците
аз мойто още не съм го усетила
мойта кр.група е А1 отрицателна, на таткото А1 положителна

# 74
  • Мнения: 571
Здравейте и от мен!
Моята група е А2 положителна явно тези единици и двойки различават различните Агрупи защото е масова предполагам Thinking
Аз бебето някой път го усещам за час около 7-8 пъти след това няколко часа не го усещам!Ето днес станах в 12.30 и до сега съм го усетила 2 пъти само!!!Нощем не го усещам,нито сутрин или вечер newsm78
Всеки ден е различен от предишния!И моето защо не прави салта и не се върти и подскача само побутва от време на време!!! newsm78
Аз съм на ЖК в ТК и там за абонамента дадохме 400лв за да може лекаря който аз искам да ми следи бременността!Ако искам той да ме изражда е 500лв за избор на лекар-те му викат екип ама реално си избираш само лекаря!Ако таткото да присъства е още 100лв това за нормално раждане!Самото раждане е отделно мисля от тея пари!А ако искам секцио по желание има един пакет който е най-подходящ!За сега е 1100лв и включва избор на лекар+операцията+вип отделение!за престоя си е 30 и нагоре май пари на ден ако си в двоен вип и 70 ако не се лъжа ако си в единичен!!!Но това са цени за сега защото Януари абонамента беше 200лв и февруари скочи на 400 двойно!Ако искаш както се казва!предполагам че до септември ще има промени в цените със знак положителен и само нагоре!Все пак ще е нов сезон с нови цени!! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт