Великденски яйца ще боядисват ЮЛСКИТЕ деца!

  • 17 467
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
Тиция, хич не се оплаквай  hahaha
ЧЕСТИТ ТИ ПРАЗНИК, И МНОГО ПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ

Да ти кажа, при мен ако се разрешат нещата, както ме посъветва, ще си направя и аз едно такова излизане  Wink Пък и по професия, се водя вариететна артистка( и категория имам  Mr. Green), та ще си припомня лудите години. Ей, размечтах се, Явно има ефект от успокоителните, вчера изпих 6  Mr. Green

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 11:19 от amerie

# 16
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Айде и аз тука Hug

Дю  bouquet

Рони,ако знаеш колко се радвам за вас Heart Eyes Hug

Бетта,къде пак изчезна newsm78

# 17
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Рони, добре си ни дошла от френска земя Sunglasses Кажи как е там? На мен мечта ми е да посетя Франция... та в този ред на мисли, гости приемате ли Blush Heart Eyes

...И забравих какво щях да пиша Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 845
И аз да се запиша за бързо, че после да бягам до яслата да си прибера детенцето.
Рони-радвам се, че сте стигнали благополучно и че на Емка е понесла пътя без проблем  Hug
ей Ети не изпреварвай  smile3512 Naughty Crossing Arms
Ами добре Иси, следващият път ще се огледам  Crazy Снощи ме съм те видяла. Ето едно гуш от мен  hug
Тиция-Честит празник мила! Много успехи и късмет в работата!

Амери-всичко ще се нареди и намали малко успокоителните, че не е на добре такова количество.  Hug
Ели-голям купон е паднало май  hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 309
Ау,че хубава темичка-Дю-благодаря!  bouquet
Тиция-толкова се смях на разказа ти Joy Joy Joyемоции големи,а?Честит ти празник и от мен!
Крис-леко ти бременеене-татито ви сигурно е много щастлив!
Рони-кога тръгнахте-кога пристигнахте!Не ни остави да ни полипсваш Grinning Hug!Чакаме разкази,като за начало-как е времето там?
Амери-съжалявам за неприятностите ти!А мислили ли сте за жилищен кредит?Наш познат си купи така апартамент и сега ще внася по 200лв. всеки месец,след 10год.апартамента ще е негов.И без това е решил,че ще живее в София,вместо наем,поне знае че ще си остане за него.Всеки случай-успех,винаги има варианти!
Ели-честити ви кофи! Joy Joy Joy

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Празник Тиция!Много успехи Hug
Честито и на всички други,които празнуват днес Heart Eyes


# 21
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Здравейте и от мен в новата тема!

Tizija, честит професионален празник!


РонкаHug! Много се радвам за вас! За пореден път да си кажа - бърза и безпроблемна адаптация във Франция! Най-добрата ми приятелка, Вероника, също е там от 3 години!


Наш познат си купи така апартамент и сега ще внася по 200лв. всеки месец,след 10год.апартамента ще е негов.]
Туй възможно ли е у наше време? Искам и аз така!!!

Бета наистина позачезна пак! Асеее, къде се губиш и ти?
То не че аз съм от най-редовните, ама...

Гушки и целувки на всички дечурлига!

# 22
  • Мнения: 2 481
Дидито,този ваш приятел дето изплаща  по 200 лв,това е нереално,тук най малката вноска по кредит е към 700 лв което за много семейства е недостижимо и си живеят на наем,а той можеби е  теглил да си доплати с някой и друг лев и по голямата сума си е внесъл сам,иначе ми се струва нереално по 200 лв за 10 години никъде го няма!

А друг е въпроса как са надути цените и как плащаме за 3стаен панел 50000 евро ,а в центъра на Флорида за 30000 долара можеш къща да си купиш,къде живеем незнам! newsm78 newsm78

Ние вчера сме направили 1,9 годинки чак вечерта се сетих! #Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 512
Ети, как е с яслата дребко, разкажи, спи ли там, яде ли, вечер как е, дали вече свикна, а  newsm78 Hug
Диди, аз също смятам, че малък кредит е изтеглил познатия ти. Ние взехме 50 000лв. само и плащаме 450лв. за 15год. Та в този ред на мисли, Ели, може и по-малка вноска от 700лв., ама за по-дълъг период от време. Ние го мислихме, дали да е за по кратко, по-голяма вноска, но решихме да не си даваме зор  Whistling
Ронка, хайде разказвай  Hug
Ей, Нанче, къде ти е ъкъла  Party Да ви разкажа една случка по този повод- сестра ми живееше на квартира в Пловдив, като студентка с хазяйка и дъщеря и. Когато излизала някъде дъщерята, майка и все и казвала- ....и ъкъла в главата! Те често си пишели бележки, когато не се засекът и дъщерята на края на бележката пишела "Мамо, ъкъла ми е в главата"  hahaha
Лек ден

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро на всички Hug

За вноските по кредити не ми се говори Naughtyнаистина 200лв е нереална,а и тук във Варна е абсурд с цените на апартаментите от 50000евро в най-крайните квартали ooooh!
Ние теглихме преди време 10 000лв и  190лв  ни е вноската на месец  Confused

Ели вебно бе,то и ние след два дена Crazy

Как лети времето.........

Лек и топъл ден на всички   bouquet

# 25
  • Мнения: 708
момичета освен лайка какво друго може да се слага в оченцето ,вчера Валери ми направи страшен конюктивит.баща му чака да се събуди и да го води на лекар ,но все пак.

# 26
  • Мнения: 359
Иси най-безобидното лекарство е Офталмо септонекс това са капки струват около 2лв., иначе освен чай от лайка знам само преварена вода.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Иси най-безобидното лекарство е Офталмо септонекс това са капки струват около 2лв., иначе освен чай от лайка знам само преварена вода.
И аз тези трите знам само Peace
Да кажеш после какво е станало при лекаря Дано не е сериозно Praynig Praynig Praynig Hug

# 28
  • Мнения: 1 240
Иси, когато Гергана имаше проблеми с оченцето калекото на приятеля ми (очен хирург) препоръча Oftaquix. Иначе освен изброеното знам за Tobrex. Дано се оправи бързо оченцето на Валери.  Praynig

Тиция, с малко закъснение, но от сърце - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК. С пожелния за големи професионални успехи!

# 29
  • Мнения: 433
Благодаря много за милите пожелания Hug
Дидка,прави са момичетата,че наистина тази вноска е нереална.За пример да ти дам себе си...Преди две години имах за кратко ипотечен кредит върху нашия апартамент и при оценка 200 000 лв. плащахме 1300 лв мсечна вноска.Просто го погасихме вече,защото след две години плащане се оказва,че дължиш пак толкова,колкото в началото.А при сегашното вдигане на лихвенице проценти ще стане мамааааааа мия,както казва Алекс JoyКато направи някоя беля майка ми казва мамаааааа мия и той се е научил вече и е много смешен.
В тая ветровита Варна пак е ужасноооооо и май не става много,много за разходки:bad-words:

Общи условия

Активация на акаунт