Някой има ли такова легло?

  • 4 242
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 714
Като гледам лентичката ти нямате нужда от второ ниво и плот за повиване.
Това за мен ли се отнася  Embarassed Не мога да разбера.
Аз искам да си купя отделно плот за кошарката , защото май няма в комплекта , но не знам дали се продават.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
разбира се,че се продават отделно,но повечето модели имат в комплекта

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 714
Супер,мерси! Виждала бях само за дървените легълца!

# 18
  • Мнения: 161
Мишката
Имат си в комплекта, бях ги огледала обстойно и мен ми предстои купуване  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 1 715
Имаме на Хаук. Като гледам, е такова като с Мечо Пух: . Много съм доволна, макар че го ползваме само за гости. Не се усещат неравности или твърдо със сгъваемото матраче, но е ниско за постоянно спане, поне според мен. Нашето е без повивалник. Има горно ниво и играчки.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 19:07 от Мила-мама

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 714
malevolent , за кой модел от тези  казваш , че има повивалник?

# 21
  • Мнения: 161
На Бертони освен плот имаше и играчки за кошарата

# 22
  • Мнения: 33
имаме bertoni i hauck. По 1 при всяка баба Simple Smile Моите впечатления са, че Бертони е по добро (поне на мен ми харесва повече). Hauck е по- ниско и самото дюшече е неравно(но това  е възможно да е дефект на нашето си). Неудобно беше всъщност само на горното ниво.

# 23
  • Мнения: 1 763
Имаме на bertoni като това на първата снимка с играчка и повивалник. На горното ниво може да люлееш бебето. Купихме и матраче, но така и не съм го сложила, защото с него люлеенето е по-трудно, а синът ми обикновено така заспива. Ще го ползваме като слезем на долното ниво. Аз съм изключително доволна. Детето отказва да заспива на друго място, освен в него. Моят съвет е, каквото и да решиш, да избереш креватче с нива, иначе ще останеш без кръст от навеждане.

# 24
  • Мнения: 127
И ние имаме такава сгъваема кошара. Една от най-добрите покупки , които направих за Ивайла. Вече е почти на 3 г. и още спи там , не дава и дума да се каже да спи някъде другаде. Нашата кошара е на Чиполино, много съм доволна, супер здрава излезе. Носим я навсякъде с нас,обиколила е не малко държави. С две нива е, с джоб отстрани и играчки отгоре, имаше и рамка за поставяне на балдахин, заедно с балдахина,но тази опция не я използвахме. Отделно купихме матрак, който като се сгъне на 3 става много компактен. Леглото струваше 120 лева, матрака 26 лева  bouquet

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 714
Благодаря много за отговорите! Heart Eyes Ще погледна и тези на Чиполино , щом има доволни.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Ние имаме на Бертони модела доволна съм, вече една година се ползва не е мръднало  Peace
Когато свалих нивото взех едно матраче 60/120 и си реших проблема.

# 27
  • Мнения: 353
Като гледам лентичката ти нямате нужда от второ ниво и плот за повиване.
Това за мен ли се отнася  Embarassed Не мога да разбера.
Аз искам да си купя отделно плот за кошарката , защото май няма в комплекта , но не знам дали се продават.

 Embarassed Embarassed Embarassed Дааам, някой нещо не е довидял. Няма да го споменавам поименно, щото сигурно му е от ЕГН-то  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed. Сори.

# 28
  • Мнения: 353
Мише, сега се сетих, че скоро видях една много хубава кошарка на Cangaroo. Освен второ ниво и стойка за повиване има и два грифа със сладурски играчки, страничен джоб за разни неща и не е скъпа. Ето ти линк с трите вида животни http://mal4o.com/product_info.php/manufacturers_id/48/products_i … d9c49c4979b7072fd.
Дано съм се отсрамила  Simple Smile!

# 29
  • Асеновград
  • Мнения: 45
И ние сме с такова легло , просто нямаме място за друго , на детето му е удобно и си го чувства като своето легло , ако трябва да спи някъде другаде носим и леглото и си спи в него.Аз дори не съм купувала матрак за долното ниво , защото ако тръгнем на почивка например не можем да носим и матрака , сложих едно одеяло под чаршафа и стана достатъчно меко и удобно , мен не ме притеснява , че е ниско.Мисля да изкараме с него до към 3 години и после да купуваме направо голямо легло.

Общи условия

Активация на акаунт