Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 10 645
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 092
Хайде и аз да се запиша в новата темичка  Grinning от днес отново първи ден  Embarassed

Лиде страхотно оформление  smile3501

на всички страхотни момичета благодаря за подкрепата  Hug дано по-бързо да сваляме  Peace

# 16
  • Мнения: 29
Честита ви нова темичка Hug Hug Hug
ЛИДЕ чудесни стимулчета Hug
Много сме упорити всички и това е прекрасно  bouquet
Аз отдавна не съм се включвала при вас ,но като гледам сте си все същата страхотна компания Laughing Laughing Laughing
искам и аз да пожелая на всички успешно и ЗДРАВОСЛОВНО сваляне на килца Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Да споделя бърз и лесен начин за приготвяне на диетични картофи. Миете ги необелени, пъхате в "пазарско" пликче, завръзвате здраво и слагате в микровълновата (без вода). 1кг картофи за 20 мин. АКо са 4-5 картофа, за 10, дори може и за по-малко да станат. Белите с ръце, може да се сложи сол, копър, пресен лук или чесън, черен пипер или шарена сол, малко масълце-кой както ги обича.  Със сирене е чудно, но не  е по нашата диета. А ако бързам да излизам ги пускам и после като се върна имам "сготвенко". От тези картофи става страхотна картофена салата, защото се сваряват цели и си запазват формата.
  Днес вечерта промених диетата, защото бях зверски гладна-вместо мляко-пържола с домат. Пак е диетично. Не трябва да правя спорт май в млечните дни, огладнявам повече.
Лека нощ и утре дано кантарите ви ви изненадат приятно.

# 18
  • Мнения: 3 425
Добро утро банда;)
От мен капучино днес  Crazy


Вчерашната панорамна разходка из София мина супер,а след 3 часа ходене бях мръсна и прашна бррррррр отдавна не ми се беше случвало  #Crazy
Все ме питат дали София ми липсва,но да ви кажа честно не ми липсва особено,а даже се радвам,че живеем в по-малък град и не е много прашно  Peace е, липсват ми някои събития,защото естествено не се случват в малкия град,но пък поне не дишам прашоляци  Crazy
От Произведено в Бг дечко се обзаведе с някои дрешки!Имаше и приятни неща,но на определено не ми се пазарува много  Confused
Не,че съм станала претенциозна,но нямах никаква идея какво да си купя,а и нямаше нещо кой знае колко различно от нашия базар например!

Довечера съм на среща с класа, окото ми е червено и съм като бушонирана  Joy Joy Joy добро представяне ще направя  Joy Joy Joy

Наоколо съм май  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 11 710
Добро утро и от мен!

Хайде на кафето,аз вече съм на второ и няма събуждане  Blush.
Кала да не ти е излезнал ечемик на окото?
За Произведено в БГ и моето мнение е че няма нищо интересно,аз май писах по-нагоре.
Отидох с голямото желание да си купя нещо за новата ми снага  Joy.Ами нищо не ми хареса,а и избора е беден според мен.
На всикчото отгоре се продават откровено китайски стоки.А някои стоки имаха вид на такива от магазин 2-ра употреба.
Единствено бельо и пижама си купих и на децата блузки ишлемета.
За прашната и мръсна София...ти нали от тук си заминала?Не се учудвай,ще става все по-зле.
Весело изкарване на срещата!
До кога си в София?
И да се отчета...вчера много малко бях яла.Късно вечерта ми стана зле и поредното прегрешение 2 филийки бонус,добре че поне са малки.
Хайде наокоо съм и аз....

# 20
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, Страхотни момичета!

Кала,  Hug мерси за капучиното   bouquet Дано ти се оправи окото до довечера  Peace , но при всички случаи ти пожелавам суперско изкарване!  newsm44

Мечтателка  Hug бонуса не го броя за прегрешение  Peace - само дето късно вечерта си го яла  Thinking
Аз тази година въобще и не съм се интересувала да ходя на произведено в България - миналата година ходихме и както казваш половината стоки не бяха български, нищо не ми хареса особено, накрая за да не съм с празни ръце си взех една блузка на промоция и като си платихме отвън за 2 часа паркинг се оказа , че същата блузка на Витошка да я бях взела пак толкава щеше дза ми струва  Mr. Green А блузката си я нося само в къщи  ooooh!

МаргиHugтази рецепта с картофите ми е доста интересна,   Peace но това пликче в микровълновата не се ли стопява или надува като балон и " бум" ? Веднъж подтоплях сандвич с найлонче и тръгна да се стопява лекичко - но нали го пускам за по-малко от минута нищо страшно не се получи  newsm78

anna.veli   Hug  радвам се да те видя! Ти диетуваш ли или вече стигна целта си?  Grinning

ПипиHug поздравления за режимния ден  smile3501 и продължавай все така ще успееш!  newsm10

Сати,  Hug рецептите ти са Страхотни!   bouquet Ще се пробват непременно  Peace

МиленскиHug радвам се , че диетата не ти вреди на здравето!   newsm10

mimi_msm   Hug и аз така мисля че и спорт трябва, но съм голям мързел , и все пак трябва да се подбутнеме , а започнем ли веднъж после е лесно!  smile3521

И аз разчитам на гимнастики в домашни условия и съм си изтеглила 3 диска, но почти не съм ги ползвала  Mr. Green Вчера направих около 20 мин Pump it up с малки почивки, защото изведнъж според мен не е нужно и 3 серии от по 15 коремни преси и може да се каже, че съм доволна от себе си + това бях много стриктна и в храненето. Но днес резултат никакав - на вчерашното ниво съм си и реших няколко дни да не се меря, защото това зъдържане не ми действа много стимулиращо. Така че поне до средата на другата седмица кантара го пращам в немилост  Mr. Green

_Rossy_   Hug

Ако съм пропуснала някое страхотно момиче  newsm51


Страхотен ден на всички!

# 21
  • Мнения: 3 425
Мечта, аз съм родена и израстнала в София  Peace ,но от 4год не съм тук и се радвам,че си спестявам,а и на дечко, големия град  Peace
Аз отидох малко предубедена на изложението,защото бях прочела,че и ти не си очарована  Rolling Eyes ,но видях някои интересни неща и разбрах къде им е магазина  Peace едно потниче си купих в свежи разцветки за 5лв,защото съм все в тъмните гами,което трябва да се поправи  Peace

Лиде,а с класа се виждаме когато си дойда....а и си джиткаме в скайп с повечето(вечното присъствие),но е весело;)а довечера ще дойде и класната ...абе весело ще бъде  Crazy

Отивам на фризьор и на док;)
До после  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте , Страхотни!  Hug

....А какво количество топено сирене или на око  Rolling Eyes?
На око.  Wink

Марги, Мими, Лиде , браво, че сте решили да включите и спорт! От това съчетание, диета+спорт, няма по-хубаво за фигурата и настроението. Спорта мен страшно ме ободрява и зарежда. Peace

Milenski76 , много се радвам! Една приятелка, която пие някакви хормонални таблетки е показала диетата на лекарката си и тя я е окуражила. Казала е, че е напълно подходяща за нея. Изключително се радвам , че попаднах на този вид хранене!
Успех ! Hug
pipy  Peace

...Аз отдавна не съм се включвала при вас ,но като гледам сте си все същата страхотна компания Laughing Laughing Laughing
...
Добре дошла отново! Hug
Ами тук сме си, къде да ходим... hahaha Аз пообиколих и други теми, но тук ми е най-добре.  Heart Eyes
И като погледна диетите , все се въртят около едно и също, подобни са. Затова съм си избрала този вид хранене, макар и да го видоизменям понякога.

Kaлa , мила ,така е. За съжаление е много прашно. Аз съм с алергия през пролетта и прахоляка допълнително допринася да се чувствам зле. Confused София се пренасели , не я чистят като "едно време"....
Хубаво е, че живееш в малък град.  Когато бях  в Неапол, обаче, гледах ето така  Shocked По-голяма мърсотия в живота си не бях виждала. Буквално газех в хартии и боклуци по улиците. Може би само около пристанището да е така...не знам...
А за Произведено в БГ...нямам думи. Има доста по-хубави БГ магазини. Посети, ако искаш ДАФНЕ в МОЛ София. Имат и намаления. В Скай Сити МОЛ в кв. Гео Милев има много БГ магазини , с БГ дрехи. Качествени. Peace

Стана дълго Crazy
До скоро писане и хубав ден! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 12:53 от Сати

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
....
Сати, Мими,  Hug пуснах рецептите ви в блога,   bouquet не съм цитирала имена от кого са дадени и махнах имената на предните рецепти. Ако искате ще напиша имената при рецептите, за да се знае от кого са дадени?
...

Лиде, въобще не държа за авторски права. Grinning Peace Така е по-добре, даже. А и не съм ги измисляла аз. Laughing
Много се радвам, че са ви харесали рецептите. Не са нещо особено, но е вкусно. Wink

Кала, да си изкарате много весело и незабравимо, а ти да си неотразима! Flutter Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 950
СатиHug И аз така мисля - този начин на хранене най-много ми хареса, а резултати има  smile3521 макар и да не са светкавични/но такива и в другите диети не са много разпространени/ .
Самия принцип на който е направена диетата е страхотен - хем е разнообразна, хем не е пълен глад . Аз също някой път променям, но се старая да се придържам в общи линии към схемата на хранене и да не смесвам храните.
А пролет като дойде и аз с едни алергии не е за приказване, а не искам да пия противоалергични, защото много ми се спи от тях.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 339
Здравейте прекрасни. мерси за кафето- аз още го пия...
мен нещо ми стана зле от сутринта можеби защото вчера бях изключително стриктна. днес съм на краставица и ще си измисля някакво месо.Мисля и да прескоча тренировка денс на велоаргометъра- през ден май ще карам, а днес може да се разходя край морето, че то моите разходки не са кратки....
Кала и аз ти пожелавам приятно прекарване със много усмивки и хубави спомени  Peace
lideto70 Сати, Кала аз понеже не съм от софия но веднъж ходих миналата година на изложението и единственото което харесах бе едно потниче и едни бижута с камъни на фирма "Габи" - страхотни са, но не знам дали сега ги е имало.
Сати права си за диетата, аз даже я наричам моята  дието защото наистина тя ми отговаря като режим, храни, разнообразие и т.н макар че почти никога не спазвам часовете а ям когато огладнея това е Диетата с главно Д  Hug
Упсехи на всички днес и много усмивки.Радвайте се на пролетния ден  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте, страхотни момичета! Hug

Най-после мръднах надолу - 1 кг!   nuts  Май ще е така - свалям за 1 ден 1 кг и после 5 дена-ту нагоре, ту надолу грамчетата и т.н...Общо станаха 4 кг за 12 дена!Доволна съм!Можеше и повече, но пък няма да е здравословно.

Ох, от събуждането ми днес, страшно ми се вие свят и ме цепи главата...Пролетно време и друг път ми се е случвало - гадост! #Cussing out

# 27
  • София
  • Мнения: 1 950
Milenski76   Hug браво 4 кг за 12 дни си е страхотен резултат откъдето и да го погледнеш!  newsm68 newsm44 smile3501

# 28
  • София
  • Мнения: 385
lideto70 , Мерси!  Hug 
 Аз мислех, че ще са повечко, защото първите 3 кг ги свалих в началото много бързо, но после се закучи... smile3511
 Нищо, пак съм доволна!Пък и предстоят още 2 дена и отделно още 2 диети.От тях разбирам, че не трябва да очаквам чудеса, но пък няма и да гладувам.Каквото отслабна, си е бонус.

Гледам - за дрешки сте се разприказвали.Като заслабна повече от 5-6 кг, винаги първата ми работа е да си купя нещо ново.Голям стимул е!Преди години бях доста заслабнала и си купих ластични джинси.Мъжът ми като ги видя, ме попита дали съм купила нов панталон за голямата ни дъщеря...А това от неговите уста е страхотен комплимент...(пък и дъщеря ми е мнооого по-слаба.)

# 29
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен пак  Crazy


Благодаря виWink

Май всички сме на горе долу едно мнение за базара!МдамммWink
Ще се занеса и до моловетеWink

Аз съм пак с конюктивит  Crazy но ще се оправя  Crazy

С права коса съмWink

Трябва да взема да ви се покажа,но с очила,че това око е страшничко  Whistling

Бъдете дисциплинирани да не се налага да идвам пак  Stop

Нямаме  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт