АПРИЛ преполови - АПРИЛЧЕТА сладки не спира да брои!

  • 14 916
  • 310
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 165
и ние днес бяхме почти целия ден по разходки .това май е единственото предимство на адаптираното мляко,че не се налага да се прибираме през три часа.
момичета вашите бебчета прехъркват ли от време на време? когато сме спокойни дишаме нормално,но като се напъне нещо и почва да прехърква ,а нослето му е чисто newsm78
честит празник на всички именници и честит рожден ден на ася20  bouquet

# 271
  • Мнения: 134
Сиси Дани ти е одрал кожата !!! Mr. Green
Хубавец като мама  Grinning

какво пиеш да те почерпя..... Grinning ти си първият човек,който казва,че Даниел прилича на мен Wink мъжа ми е толкова горд,че е одрал неговата кожа,но явно е взел и нещо от мен (ината) Mr. Green
Ами Сиска .......разглеждам ви снимките за 10-ти път сигурно и на мен на теб ми прилича а да кажеш да ви познавам примерно за да съм пристрастна не съм колкото знам теб толкова и мъжът ти .... Thinking и колкото и да гледам .........Дани си ми прилича на тебе  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 134
и ние днес бяхме почти целия ден по разходки .това май е единственото предимство на адаптираното мляко,че не се налага да се прибираме през три часа.
момичета вашите бебчета прехъркват ли от време на време? когато сме спокойни дишаме нормално,но като се напъне нещо и почва да прехърква ,а нослето му е чисто newsm78
честит празник на всички именници и честит рожден ден на ася20  bouquet
Педито каза че до 6 месец може да хърка така нослето ,че и аз нещо се бях притеснила ,колко неща съм забравила от предишното раждане  ooooh!

# 273
  • Мнения: 139
Здравейте и от нас с Милена! Ние си откарахме цял ден навън-беше страхотно! Притесних се от слънцето и купих кремче на Мустела-30 кинта ужас! Ние първо сменяме памперса,обличаме дрехите за навън,папкаме,оригваме се и тогава излизаме! bowuu
 Ние обличаме боди и гащеризонче и с одеалце,е и шапка и ръкавички-но те са главно от хигиенна гледна точка!
 Съни 22 -естествено,че това,което пише на кутията на млякото е за едно хранене-пише 90-120-това не означава да даваш 120,аз например давам 100 Peace

# 274
  • Варна
  • Мнения: 435
Здравейте, мамчета!

Днес се прибрахме с бебка в къщи, имам много да наваксвам да ви прочета, ако изобщо успея. Така че честито на новите мами.
Да дам повече инфо за нас:

Родихме се на 16 април в 8.50, 3100 гр, 50 см - казваме се МАЛВИНА!

Бебка нещо плаче, и почва да ме притеснява, в болницата беше много кротка, пък сега, като сме в къщи  Cry Иначе аз се чувствам добре, по-късно ще разказвам, отивам...

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 21:12 от Alokazia

# 275
  • Мнения: 2 022
това дете ме учудва.....колкото по леко е облечен по добре се чувства ooooh! утре излизаме без това одеало и с по тънки дрешки Peace

Сиси, това е напълно нормално за момчетата. Те не обичат да им е много топло. С първия ми син, който е роден в края на октомври, през зимата на три пъти хващах хрема, за да се чувства той добре и да не се обрива от горещина! ooooh!

Ние днес бяхме на ресторант и се наложи да храня Поли навън. Досега не бях кърмила "на открито", но добре се справих - завих я с една пелена и никой нищо не разбра. Вече имам вариант за по-дълги разходки.

# 276
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте, мамчета!

Днес се прибрахме с бебка в къщи, имам много да наваксвам да ви прочета, ако изобщо успея. Така че честито на новите мами.
Да дам повече инфо за нас:

Родихме се на 16 април, 3100 гр, 50 см - казваме се МАЛВИНА!

Бебка нещо плаче, и почва да ме притеснява, в болницата беше много кротка, пък сега, като сме в къщи  Cry Иначе аз се чувствам добре, по-късно ще разказвам, отивам...

Най-накрая се прибрахте  bouquet Честито! Да ви е жива и здрава малката и да си хапва и да слушка  Flutter  Аз във вторник отивам за изследванията и в сряда е секциото......колкото наближава, толкова повече започва да ме хваща шубето Embarassed Очаквам да се включиш и разбира се да разкажеш с подробности! Peace

# 277
  • Мнения: 139
Алоказия добре дошла!  bouquet
 Халиотис спокойно-секциото не е толкова страшно! Успех и скоро да се върнеш при нас,но вече с бебче smile3504

# 278
  • Мнения: 354
Добре дошли на Вени-б и Алоказия!  bouquet

Сисе, на по-пресните снимки и на мен на теб ми прилича, не че няма и на татито  Party

Днес бяхме на дълга разходка, после на рожден ден на един мъник и мноого му хареса на бебео това хайманосване. На центъра се засякохме с asja и много с радвам, че се запознахме (по-скоро, че тя ме заговри, че аз си се бях забляла в бебето). Милата още чака бебка, но отново си спомних колко хубаво е да си бременна и колко сладко изглеждат бъдещите мами!

ЗА излизането - аз доста тънко го обличам, че наистина му е топло на човека - боди, гащеризон и някакво горнище (тънко), което да съблеча като е топло. Взимам и едно памучно одеало, ако задуха. Иначе с това АМ, зареждам чантата с вълшебната смес, взимам малко пампита, резервни дрехи и цял ден мога да обикалям.

Честито на именниците и рожденничката!

# 279
  • Мнения: 319
Цитат
Притесних се от слънцето и купих кремче на Мустела-30 кинта ужас
Grinning

И аз вчера купих крем(Слънчезащитен-фактор 50) на Бюбхен.....за 28 лв  Peace Мажа го преди да излезем!

Цитат
Сиси, това е напълно нормално за момчетата
Значи да не се притеснявам ,че мога да го простудя Peace

Цитат
Досега не бях кърмила "на открито", но добре се справих
Ох и аз не съм! нашите разходки засега са с продължителност 1-1,5 и не ми се е налагало да кърмя навън! Мислила съм варианта до колата да ходя и там PeaceКак ми се иска и на мен по-дълго да сме навън,че поне да спи малкия!

Сега да използвам времето докато спи и да отида да се изкъпя набързо Wink

Добре дошла Alokazia !!! Като имаш повече време се включвай Wink 



# 280
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ - МАЙКИ, ТАТКОВЦИ И ДЕЦА!
АСЯ - ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН - ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!


Момичета, благодаря на всички за окуражителните думи  Hug
А на всички, които са все още в моето положение fingerscrossed

Аз днес бях на 3 разходки - сутринта рано, рано в 8 часа отидохме на църква, после в ранния следобед на разходка в центъра, а надвечер излязохме  в квартала с мъжа ми. Но явно, като и Ася е разбрала - не става само с ходене  Grinning А относно приликите на бебчетата с майките - може и да съм пристрастна, но както вече казах - на мен всички ми приличат на майките си, което е нормално  - защото обикновенно децата носят черти и от двамата родители, но явно аз като познавам част от майките лично, а други като съм гледала на снимки и откривам повече прилика с техните лица.

Галиво, тъкмо се чудех защо не си писала от толкова време и ти се включи  Grinning Да ти споделя, че ходих в събота до Пигис хаус за въглавничка и пак нямаха - да му се невиди, да си бях вела първия път като ги видях.....

Хеленблонди, ти така си отслабнала, че все едно не си била бременна - браво на тебе  Hug

На вече родилите мами - момичета, честно да ви кажа разказите за бебчетата дето спират да дишат ми звучат доста страшно - представям си какъв шок е  Sick

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 21:56 от Vanyivan

# 281
  • Варна
  • Мнения: 289
Алоказия добре дошла!  bouquet
 Халиотис спокойно-секциото не е толкова страшно! Успех и скоро да се върнеш при нас,но вече с бебче smile3504

 Simple Smile Благодаря ти, миличка, за куража, но това ми е второ...има други фактори, които ме притесняват и за това съм по-напрегната.....моля се и вярвам, че всичко ще бъде наред Praynig

# 282
  • Мнения: 23
Галиво, тъкмо се чудех защо не си писала от толкова време и ти се включи  Grinning Да ти споделя, че ходих в събота до Пигис хаус за въглавничка и пак нямаха - да му се невиди, да си бях вела първия път като ги видях.....
Тук съм мила, ама повече чета и по-малко пиша, че то няма какво... Ще ми се да се видим тия дни ако не друго поне да си помрънкаме заедно  Wink А за възглавничките, аз се светнах и вече им звъня по тел-а да ги питам дали са получили това или онова и чак тогава отивам, че вече ми е кофти да карам - дребния се побърква, а и много ме боли корема от сгъването зад волана. От скука си мисля във Вторник пак да ходя до Плиска на лекцията полека-лека с рейса, пък да видим... Tiffany ти ще се присъединиш ли ако решим да спретнем някоя и друга срещичка? Някоя друга напрегната, нетърпелива, бъдеща, софийска мама??!!  Crazy
baby artois, alokazia, кокетка добре дошли отново при нас!  Hug Чакаме разкази и мноооого снимки на бебчовците!  Peace
milenag все се каня да те питам, понеже беше писала, че си много доволна от твоето педи... ти в крайна сметка на кой доктор се спря, питам защото нали и ти си в мойта губерния??!  newsm78 Аз с мойта още не съм се виждала, но ми се ще да имам поне един резервен вариант ако нещо вземем, че не се харесаме? Благодаря ти предварително  Hug

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 22:19 от galivo

# 283
  • Мнения: 194
Ясмина, благодаря за съвета!  Днес изкачвах стълби в близкият парк, сега трябва и другото да ми се доправи, в интерес на истината него го пропускаме и може би последният месец да е било само веднъж.

Утре пак голяма разходка, пък и с бебо си говорим, че нямам търпение  вече да се видим.

Много ви се радвам на бебенцата. Много слънчеви разходки в това пролетно време ви желая.

Имаше един момент като се сещах, че боли все пак, не бързах с раждането, но вече не. Боли, не боли, ражда ми се вече.
Аз си мисля, че бебо просто не иска да се роди овне, та затова поизчакваме малко. Но от утре сме вече в телец, така че...

На всички мами, които вече са минали термина пожелавам в най-скоро време да гушнат най-усмихнатите бебета и да са много щастливи заедно.

# 284
  • Русе
  • Мнения: 154
Преди малко пуснах една снимка в албума на Сашко,която направих преди 2 дена.Много се смях като видях каква е станала.Реших да го снимам голичък след банята,а той точно по време на снимката реши да си свие крачетата и си скри пишлето.Дори и след раждането продължава да се крие както през цялата ми бременност  Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт