АПРИЛ преполови - АПРИЛЧЕТА сладки не спира да брои!

  • 14 898
  • 310
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 289
SUNI_22 ние се храним с Аптамил 1. Иначе ради на всяко ядене яде различно, но горе долу средно си хапва между 80 и 100 мл, затова първо пробвай със 100 и ще видиш. Ради примерно има хранения на който едвам изяжда 60 мл а на други пък 100 не му стигат.....ти ще го усетиш Сашко, по колко си хапва.

Да попитам мамите които давате АМ, знаете ли колко време може да издържи направено АМ, защото ми е много чудно как ще процедираме???????? Или трябва да носа млякото на прах и водата отделно и да го правя на място.... newsm78 Защото ми се иска да си правя разходки в парка пък не иска да прекосявам целия квартал само за да взема млякото, искам като тръгнем по разходки по-дълго време да се разхождаме а не да правя кръгчета около блока само Simple Smile

# 286
  • Мнения: 209
baby_artois, благодаря за пожеланията!  Дано наистина се сбъднат!  Hug
И аз вчера си мислих за теб и даже ми мина през главата, че дори и с еднакъв термин да бяхме може да стане така, че бебетата ни почти месец разлика да имат!  Joy Ужасссссс  Crazy А ти няма ли да пуснеш някоя снимка на твоя бебок?  Heart Eyes
m_a_g_i_vs, и аз много исках да е днес....ама бебо не ще!  Confused То се е видяло, че той ще си реши  Crossing Arms 
anabana, до преди няколко дни и аз се сдухвах от чистене, ама файда никаква....с тоя софийски прах пак всичко е  ooooh! та се отказах и си върша ежедневните неща, пък останалите в къщи да му мислят как ще ни посрещнат с бебо  Mr. Green Започвам да си пестя силите, въпреки че не ми тежи за сега Mr. Green
Аз всичко бих изпълнила от съветите на Ясмина, че даже двойно, но не и "кекса"  Naughty Вече съм забравила какво е това, пък и с тоя корем хич и не искам да си припомням  ooooh!

galivo, аз съм съгласна за среща, ама нещо не ме кефи лекцията във вторник, та ако искате някъде по центъра да се видим? Аз така или иначе всеки ден ще се дундуркам до ТК, така че може да се раберем някъде, където на вас с Vanyivan ви е по-удобно.
А за тези възглавнички, ако искате и смятате, че са същите утре мога да проверя в Щъркела и да ви кажа дали има  Peace

Гледам, че утре е секциото на Tikvichka - стискам палци всичко да е наред и да имаме добри новини!  fingerscrossed

Айдееее лека нощ, че съвсем се отплеснах  Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 794
Както tanzen вече ви е писала, днес се видяхме с нея на Главната в Пловдив! Много се зарадвах, че я видях и се запознахме! А пък ако знаете бебо колко й е хубав и оформен, пу-пу! Май вече с всички мами от Пловдив се познаваме, с изключение на Lara1. Ще можем да заформяме разходки!

При мен чистенете не помогна за раждане! Що домакинска работа свърших пред последната седмица, ама не! Сексът също не помага. Правя го всеки ден, ама... Но пък днес си направих много дълга разходка с малко почивки. Накрая едва се добрах до апартамента на майка ми, направо долазих и си мислех, че ще родя на улицата. Пък после и в Метро обикалях... Сега ми е много тежко ниско долу в таза и ме приболява от време на време... Дано бебка да слиза. Утре ми е терминът. Много се надявах с беба да сме една зодия, ама нейсе! Не че това е толкова важно, де...

Честит рожден ден на адашката! Много здраве и щастие й пожелавам!

# 288
  • Мнения: 13
Честито на наскоро обебилите се мами ,да са ви живи и здрави рожбичките и много да ви радват !!! newsm51



Още веднъж честито на всички празнуващи вчера (за да не изпусна някой) .Мнооогоооо щастие  ,късмет и успехи !!!  smile3525 Two Hearts



Честито и на мамите завърнали се от болницата...много да папкат и спинкат бебоците и да не ви тревожат ....  love001



Ние сме си още  2 в 1 и използвам всяка свободна минутка хубаво време да съм навън на разходка , та вече утре е денят трябва да излиза т'ва бебче да се видим и да го нагушкаме с татко му ... вече сякаш нямаме търпение (особено татито) !!! При вас така ли беше ? Моля ви споделете малко повече  МАМИТЕ С ОПИТ и другите кажете как се чувстват татковците в голямото чакане !!! Благодаря ви  newsm53 Нагушкайте бебчовцете от нас и     love001



Лек ден на всички и дано има повече разходки...



Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 06:34 от aleks_love

# 289
  • Мнения: 794
Добрютро!
Много спите-е-е! Няма никой... Бебовците не ви ли събудиха!?
След като си поспах, признаците за раждане отшумяха. Днес съм при дофтора, да видим какво е положението, че днес ми е термин! Rolling Eyes Както ще е топличко, смятам да се поразходя хубаво!

# 290
  • Варна
  • Мнения: 3 249
baby_artois И на мен ми се е случвало Невена да не захапе веднага както трябва. При мен се получава от прекалено пълна и твърда гърда, просто детето не може да захапе ареолата и му се плъзга устичката към зърното. Затова предварително изцеждам малко кърма колкото да омекне и тогава няма проблем. Другото, за което се сещам е, че когато бебето се лигави, ареолата става "хлъзгава" и пак му е трудно да захапе. Тогава я избърсвам с чиста кърпа и пак му давам да засуче. Ти нали му придържаш с пръсти гърдата, докато ми даваш да засуче?

aleks_love Нашия татко беше в постоянна бойна готовност последните две седмици. Чак жал ми ставаше за него - не смеех да му звънна през деня, горкия все си мислеше, че раждам. Сега след раждането той самия си призна, че бил много притеснен дали всичко ще мине добре и е почувствал голямо облекчение. Така че май татковците са по-притеснени от нас, за тях раждането е нещо съвсем непонятно и неконтролируемо.

Хайде почна вече зодия Телец! Да видим кои теленца ще се появят днес!

# 291
  • Мнения: 1 080
Момичета, ударете по едно за мое здраве - днес ставам на 22 !!!

# 292
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
stefinka, Честит Рожден Ден! Много здраве, късмет и красота в отношенията с близките ти хора!   bouquet


doly_dog, аз като излизам на разходка, нося термос с вода и млякото отделно в кутия - като стане време за хранене - разбърквам и готово!  Peace    Иначе мисля, че приготвеното мляко не може да трае повече от 30 мин. - трябва да се изконсумира.  Peace

# 293
  • Мнения: 165
добро утро и от нас .
честит рожден ден на stefinka  bouquet
тази сутрин се замислих как през бременноста с носталгия не честитяха априлки 2007г. сега и на мен ми е мъчно за трепетните мигове които споделяхме .
и днес ще сме яко по разходке ,че го дават да се разваля времето от сряда.
и аз си взимам отделно вода в термос с телесна температура , кутията с нан и две шишета .
голямата ми  дъщеря  е телец .не е лоша зодия.малко инат ,но иначе е умничка. Laughing

# 294
  • Мнения: 32
Добро утро и от нас. Имахме пак будна нощ, Аленка само се напъва нещо..все едно ще ака, и така цяла вечер, просто си измрънка малко и се унесе и после пак така. Единия път повърна както беше на гърдата ми...за първи път ми се случва. Второто нощно ядене пак повърна,но на блузата ми..За излизането, чудя се....ако имаше повече места за майки, където можеше да кърмим навън, щеше да е супер

# 295
  • Русе
  • Мнения: 154
stefinka Честити Рожден Ден !!!Бъди все така духовита и много,много щастлива с бебчо   bouquet !!!

Момичета,аз да ви споделя каква патка съм  Embarassed .Нали ви казах,че и аз нямам много кърма и трябва да дохранвам.Когато взехме АМ започнах да чета на кутията и незнам защо реших,че този грамаж,който е даден на нея е за броят хранения общо препоръчвани за деня.И така цяла седмица разделях еднократната доза на 5-6 ядения и така давах на Сашко.Вчера обаче това дете взе да ми се буди на по-малко от час и да плачка милия  Confused .Аз започнах да си мисля,че го хващат коликите и вчера цял ден го гушкам и плача с него,мислейки си колко съм безсилна.Накрая се обадих на една приятелка с бебче на 6 месеца да я питам какво да правя и от приказка на приказка тя разбра какви съм ги свършила и ми се накара хубаво  Embarassed ,и каза да нахраня детето както трябва.Като му дадох необходимата дозичка малкия заспа и 5 часа гък не каза.Като се събуди пак го нахраних и от вчера следобед спи по около 4 часа и е много спокоен.Снощи цяла вечер плаках докато Сашко спа ,защото се чувствах много тъпо.Слава Богу всичко мина без последствия и пак рано се усетихме  Confused .

Това е от нас за сега .Надявам се да нямам такива премеждия повече .Приятен ден на всички   bouquet

# 296
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
SUNI_22,    Hug

Нищо, мила - няма безгрешни хора - сега вече знаеш! Нали сега детенцето е спокойно и спинка!  Peace
И аз ви пожелавам да нямате такива премеждия повече!  Peace
Спокоен ден!  Hug

# 297
  • Мнения: 105
Честит рожден ден, Стефинка!   bouquet Пожелавам ти много щастие, здраве и любов! Бебо много да си те слушка.
Момичета, всеки път ли има ако на памперсите на вашите бебчета? Ние отначало във всеки памперс се отчитахме, но сега разредихме ходенията, но я виждам, че се напъва и чак почервенява. опитахме с термометър - горе-долу нещо стана, но тази рязка промяна ме озадачава. newsm78

# 298
  • Мнения: 23
Добро утро и от мен!  Hug

Stefinka ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА! БЪДИ ВСЕ ТАКА ЖИЗНЕРАДОСТНА, ДУХОВИТА И УПОРИТА! Joy  newsm51 newsm59

Vanyivan, Tiffany и всяка друга софийска мама 2 в 1, пък и тези дето са с бебчета вече, днес и утре ще е много готино времето, после пак ще се разваля, хайде да си спретнем срещичка в някой от парковете, хем ще се разходим хубаво, хем ще се видим и побъбрим - предлагам Борисовата градина или Южния парк, днес или утре, без значение... какво ще кажете? Да се чуем по телефоните да се разберем по-конкретно ако искате....
Чакам да свирнете по някакъв начин... Wink

# 299
  • Мнения: 319
Стефинка честит рожден ден!Да си жива и здрава........и ти кати мен младо мамче  Mr. Green

съни да се смея ли незнам  Wink няма какво да се притесняваш-сега нали ти е спокойно детето....нахранено(както трябва) Wink  пък и спинка по 4 часа!

ние след малко излизаме.......стискайте ми палци Даниел да е решил да е кротичък сега,че в това хубаво време ,не ми се прибира на 15-тата минута!Така ми се иска да спи в количката спокойно  Praynigще го облека по тънко,пък да видим  Crossing Arms ейййй.......голям инат ми е да знаете  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт