АПРИЛ преполови - АПРИЛЧЕТА сладки не спира да брои!

  • 14 902
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 97
Искам да раждам вече. По баирите ли да ходя, да подскачам ли Simple Smile
Някой да даде съвет Simple Smile

Виж на мен какво ми помогна: вечерта ананас + "кекс". На другия ден - голяма разходка. Успех

И аз ще пробвам утре вечер  Laughing

Честито на именниците и честит рожден ден на Ася !

# 256
  • Русе
  • Мнения: 154
doly_dog да те питам ти с какво АМ дохранваш и по колко мл му даваш на ядене?С кърмата и аз съм същата като теб за съжаление  Cry .Аз взех АМ НАН1 ма нещо май не уцелвам дозите.Не мога да разбера тези дози дето са дадени за едно ядене ли са или за 5-те,който дават за един ден  newsm78 .Ако е за едно ядене  ми се срува много 120 мл,а пък за 5 на ден ми се сруват малко(те идват по по-малко от 30 мл на ядене) .За това моля те кажи Ради по колко хапва на ядене

# 257
  • Мнения: 534
И ние днес много обикаляхме и си викам айде дано ,пък малко го размърдам това бебе ,че вече да излиза ама на ..... нямам никакви симптоми  Sad

# 258
  • Мнения: 209
И ние днес много обикаляхме и си викам айде дано ,пък малко го размърдам това бебе ,че вече да излиза ама на ..... нямам никакви симптоми  Sad
И аз така....ама ефект никакъв  Crazy По термина ми тук в нета преносвам вече 2 дни, но до днес се успокоявах, че в ЖК ми го водят 20-ти....та се чудя от утре с какво ще се оправдавам, ама здраве да е. Хем много ми се иска вече да раждам, хем изобщо не мога да си се представя с бебе на ръце  Joy Не знам какво ми става, май нещо почвам да се сдухвам  newsm78 Предполагам, че от утре още повече ще го мисля, защото се налага всеки ден да ходя на тонове и чакането и пътуването ще ме изнерви до дупка, но дано поне времето се запази така слънчево, че да става за разходки.

Хайде честит имен ден на всички именици! Да сте живи и здрави!   bouquet
Честито на новообебилите се мами, на които не съм честитила!   bouquet
ЧРД Ася20! Много щастие и любов ти пожелавам!   bouquet

# 259
Здравейте и от мен!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВООБЕБИЛИ СЕ МАМИ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИТЕ, ДА СА МНОГО ЩАСТЛИВИ И УСМИХНАТИ!   bouquet

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!   bouquet
Tiffany, миличка, влизам специално, за да видя дали вече не си на първа страница...  Flutter Пожелавам ти много късмет и мнооооооооого леко, както и на всички, на които все още им предстои!  Hug
Vanyivan, порадвай се още малко на последните си дни 2 в 1, нека да си постои бебчо вътре, докато реши, така е по-добре и за него. А аз това, че не знаеш какво е контракция или болка, трябва много да се радваш. Повярвай ми, ще ти е много по-лесно да разбереш, когато дойде моментът - поне при мене беше така - първите болки се оказаха истинските  Grinning
ВаняМ - направо ти се възхищавам - не стига че 3 деца гледаш, ами намираш време да се включиш винаги компетентно... аз с едно бебе едвам се справям.
Aquariel, дано да не се повтаря повече това, и всичко да е наред. Аз също знам, че повръщането (дори и като фонтан, ако не е често), е съвсем нормално. Между другото, снимката ви е страхотна!!!

Имам едно питане към кърмещите мами - ние напоследък нещо имаме проблеми с кърменето - понякога (не на всяко хранене) не може изобщо да засуче, не захапва. Така се мъчим по 1,5 - 2 ч., и е ужасно и за него и за мене, а и пропускаме много хранения. Пробвам всички пози, за които съм чувала, слагам го да легне, разсънвам го, и пак нищо... Реве, бута, опитва се да засуче и не се получава. Сутринта след 2,5ч. се изцедих и му дадох от шише, ама не искам да го правя! На следващото хранене обаче може всичко да си е наред и да засуче още от втори-трети опит. Просто не знам какво да правя, на някой случвало ли му се е? Дайте съвети  Praynig

Хайде, на всички, които скоро ще си гушнат бебоците, дано да е леко, бързо и безпроблемно!

# 260
  • Мнения: 534
Тiffany  то на теб не ти останало време ,айде днес или утре вече да се обебваш  Grinning стискам ти палци за леко раждане Успех   Simple Smile

# 261
  • Мнения: 100
АСЯ 20,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!! happy bd hbdtuПожелавам ти много любов и семейно щастие!!!
Честит Имен Ден,ДОЛИ!!!
И на съпружето ти също!!!Със здраве си носете цветните имена!!!  bigdance2
ЧЕСТИТО  и на ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИМЕНИЦИ!!!!  ura dazzler1
Ценителке,Честит Рожден ДЕН и на твоето синче(на патерица) smile3525!!!!Много да ви радва и да е най-добрия батко на света!!

Прави сте,че поупостя форума напоследък,но  при това супер време на вън,как да се забие човек пред компютъра?!?!(пък и нали още малкото човече не се е пръкнало Rolling Eyes..)Днес си направихме една дъъъъъъълга разходка преди обед с моето синче, а сега смятам да реанимирам за малко,че все още сме 2в1 Mr. Green и бебко си тежи яко отвътре(а на майка му д...то отвън Crazy.....) ,и се сещате какво охкащо и пъхкащо същество може да съм ooooh!..........
Мерси на всички за пожеланията за скорошно и леко раждане---дано се сбъднат newsm20

# 262
  • Popovo
  • Мнения: 571
Здравейте мами с бебенца и мами с коремчета  Hug
Ние вече сме си в къщи и сме добре. Гого засега е кротко бебе , спи и яде.
Раждането ми беше бързо, приеха ме с контракции на 5 мин. и разкритие 1 см в 23:30 часа и в 3:30 през нощта Георги изплака. Сега сме много щастливи.
Сложих малко снимки в албума.

# 263
  • Мнения: 242
Здравейте момичета да ви почерпя ,заото и ние имаме имен ден,моето мило детенце прзнува първият си имен ден

и за въздаржателите
 На всички празнуващи весел празник!

# 264
  • Мнения: 8
Tiffany, и аз съм така! Вчера се сдухах от чистене.Прозорци ли не мих,пердета ли не свалях и слагах,лъсках,чистих,вечерта бях като изтискан лимон!И тази сутрин като станах,ами все едно не съм бременна!Нищо ми няма!Само че,аз това с нервите го минах.От вчера вече ми е все едно кога ще се появи бебето,само да е живо и здраво! Praynig

Ася20, Честит Рожден Ден!  bouquet Да си здрава и много щастлива!

Честит Имен Ден на всички Цветя!   bouquet

# 265
  • Мнения: 2 022
Честито на всички именници!

Честит рожден ден на Ася20!

Момичета, малко остана - април отива към края си. Скоро всички ще бъдем с бебчета в ръцете!

# 266
  • Мнения: 134
Първо да благодаря на всички ви за хубавите пожелания за малкия !!! Да ви се връща !!!   bouquet  bouquet  bouquet
Честит рожден ден на Ася!!!
Честити именни дни на всички празнуващи !!!
Ние днес бяхме почти целия ден навън  Peace голям кеф

# 267
  • Мнения: 319
Аз малко се позагубих,но покрай Дани не ми остава никакво време Confusedслед като се наяде не заспива сам.......иска на ръце!от вчера му давам Инфакол....засега все същата,но имам надежди все още Mr. Green

за разходките.... вече имаме 3 Grinning виждам,че обсъждате как ги обличате малките навън....аз му слагам боди,гащеризон и одеалце Peaceда,обаче така му е топло Thinking това дете ме учудва.....колкото по леко е облечен по добре се чувства ooooh! утре излизаме без това одеало и с по тънки дрешки Peace

Честит рожден ден Ася!Бъди жива и здрава и много щастлива!!!

Честит имен ден на всички празнуващи днес!!!

# 268
  • Мнения: 134
Сиси Дани ти е одрал кожата !!! Mr. Green
Хубавец като мама  Grinning

# 269
  • Мнения: 319
Сиси Дани ти е одрал кожата !!! Mr. Green
Хубавец като мама  Grinning

какво пиеш да те почерпя..... Grinning ти си първият човек,който казва,че Даниел прилича на мен Wink мъжа ми е толкова горд,че е одрал неговата кожа,но явно е взел и нещо от мен (ината) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт