Отговори
# 225
  • Мнения: 3
Мишле,честито сърчице!!!!!!! smile3501hana30 и на мен ми се искаха близнаци,но бебето е едно...Хахахха,да са ни живи и здрави!

# 226
  • Мнения: 51
За близнаците - могат да се видят още от самото начало, знам от личен опит. При това бяха три незнайно защо, но за съжаление нито едно не оцеля. Даже сега докторката ми каза:"По-добре е, че сега е едно". Повече са рисковете. Дори всички да сме само с по едно - да ни се роди живо и здраво бебче, това е най-важно. Радвайте се на това, което имате.

Честито, Мишле!
Всички ли вече си видяхте сърчицата?

# 227
  • София
  • Мнения: 3 789
За запека говорите, виждам Thinking
Аз този проблем го решавам сутрин на гладно - 20мм дуфалак, като го изпия в 7ч, до 10 е станала работата Peace
Тази сутрин обаче вместо Дуфалак изядох една студена активия с киви. Ефекта беше същия. Иначе знам, че кивито се прилага доста успешно при лечение на запек, но се ядеше по някаква схема.
Друг вариант е сини сливи, накиснати в топла вода или ленено семе към овесените трици

# 228
  • Мнения: 77
Мишле, честито малко сърчице Heart Вале, браво на сестра ти.
Аз сега ставам от леглото, много ми е лошо.Тази болка в стомаха продължава.Станах да  хапна нещо и пак легнах.Нямам сили, като изцеден лимон съм.Относно пола, аз нямам претенции, но таткото каза че ще е момиченце, свеки вече се била настроила и тя.А от няколко дни една приятелка ме разконсперира и взех накрая та й казах.Бяхме в една много яка битова кръчма по женски три приятелки и те като чуха голяма радост и вълнение, на едната чак кожата й настръхна.Специалистката каза, че според нея ще е момиченце.КАк ги познават, не знам.Иначе аз по формата на коремите до сега винаги улучвам.Имам си коремче, някои дънки едвам ги закопчавам.САмо едно панталонче ми става и отгоре изхвърча месце, сланинки са се оформили на талията много добре.Вече съм качила 3кг и последните 2-неусетно.Иначе аз имам по-голямо братче и така е супер.А за близнаците на мен в началото ми казаха синдром на изчезналия близнак, че май едното бебе се е разслоило и изчезнало, но после казаха само едничко и ние го видяхме.Такава хубава разходка му направих из боровата гора, зелено, птички пеят, цветенца, като в приказка, обаче много бързо се изморявам и пръхтя.Вчера до църквата и ми стана лошо.
А за секса-аз нямам желание, а и таткото хич не ме закача.Него го е страх.Един ден не издържах и му казах, а той да не би да сме навредили, опитахме и си беше като едно време.За запека пробвайте с овесени ядки, ако не ги обичате сварете ги и пийте само водата, дано помогне.
И това човъркане в стомаха не спира, все едно нещо от вътре ме яде, ужасно е.
Обрива мина, ако някой има проблем-нахткерцен върши чудесна работа.Никакви кортикостероиди, много са вредни, аз се намазах веднъж и ми се изгори кожичката, а сега е по-хубава и от преди.
Някой вече замислял ли се е да ходи на фетална морфология? Хайде хубав ден, че не мога повече, ще се връщам в леглото.

# 229
  • София
  • Мнения: 167
NELCHO, лягай и почивай. Бебчо иска да лежиш явно.
На мен също киселото млко ми действа много добре. Миналия месец докато ми беше лошо ядях само данет по 3,4 и още едно пак подсладено кисело мляко. А в момента имам страшен апетит за таратор. Не ми понасят тежките миризми. Вчера се въртях до 12 че някой около нас беше пържил дробчета и такава миризма се носеше не се издържа. Явно ще сме млечно бебче.

# 230
  • Мнения: 1 031
Мишле честито ви сърчице Hug айде сега искам инфо за списъка Grinning
Валя и аз първата бременност бях голям фен на таратора. До края на 3-тия месец ядях само таратор Rolling Eyes обаче сега нещо чесъна и лука ми действат зле и след като ям ми става Sick Валя хубаво да стискаш палци за мома, че вече съм се надъхала, че ще е момиче и ако е с дръжка ще се изненадам много Mr. Green
Нелчо почивай повече, друго спасение няма Hug на мен, след като няколко дена ми беше добре, сега пак започна да ми се гади и незнам кога ще отшуми тая гадория Confused
Хана, Утро и аз имам проблем със запека и успявам да го контролирам само с киви Peace

# 231
  • София
  • Мнения: 167
tonesska, стискам всички палци този път да е принцеса! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Аз по принцип не ям чесън много мразя миризмата, а лук само като готвя иначе в салата си го събирам на купче в ъгъла.
Момичета аз изчезвам нещо не ме свърта в офиса и не мога да работя, само поглеждам да видя какво става при вас. Така че изключвам и се заемам с работа.....как да работя като в главата ми са бебета, дрешки и други такива мисли.

До после

# 232
  • Мнения: 8 970
относно близнаците - моята докторка каза, че е още рано за категоричен отговор. Дъщеря ми не можа да реши дали иска братче или сестриче и затова си е поръчала две бебета.  Simple Smile Първата бременност аз много се надявах да са близнаци, че както се казва " с един куршум два заека"  Sunglasses Но сега, ако са близнаци ... ще трябва да сменяме жилището  Joy

# 233
  • Мнения: 7
NELCHO да не би да имаш гастрит,тази болка в стомаха е странна,отиди на лекар ако те мъчи още!
Пак ядох тестяно - пилешки бургер Embarassed
Няма как,ще наваксам после.
А това за близнаците и аз се поразмислих,ако са разнояйчни ще се видят от самото начало - ще има две сакчета,но ако са еднояйчни наистина има логика да се засекат по-нататък във времето. newsm78

# 234
  • Плевен
  • Мнения: 239
На мен взе да ми писва от тестени изделия вече. Иначе айран пия в несвяст. LaughingИ то с лед.
Дано си имаме близнаци в групата. Нашето ще е едно.
Мишле,честито ви сърчице. Hug

# 235
  • Мнения: 8 970
На мен пък продължава да не ми е вкусно нищо - ни зеленчук, ни плод. А ако не ям през два часа,  ми става зле....  Sick Егати омагьосания кръг!

# 236
  • Мнения: 7
и аз така Утро.

# 237
  • Мнения: 3 818
Нелчо, как те боли стомахът? Болка, не гадене ли е? Аз имах такъв проблем в началото на бременността, беше нечовешко - болки все едно някой ме стърже с лъжица, точно тип като гастритни. Гърчих се около една седмица, накрая мъжът ми ми каза да пия Но-шпа и ми мина за един ден. Така че ако искаш, опитай, може и да ти помогне.

Иначе за познаването на пола - стреляне в тъмното си е, да знаеш Laughing Миналият път чак започнах да се съмнявам в лекарката си - всички казват, че момче нося, само тя - момиче Joy Но си беше права жената Wink

# 238
  • Мнения: 158
 А да попитам как сте с биричката тези които пият де, на мен в началото неми се мислеше даже за бира но сега вече пак ми се пие и си пийвам по една две чаши на ден.
Иначе на мен не ми се яде месо изобщо но го компенсирам с разни зърнени храни от които ставам като  baloni но какво да се прави, но миризмите са нещо от което не мога да се отърва преследват ме на всякъде разни безобразни понякога не мога да си поема въздух а кученцето ми дето си го гледам напоследък ми мерише на клетката на слоновете в зоопарка едвам го търпя покрай мен  ooooh!

# 239
  • Монтана
  • Мнения: 1 011
На мен пък всичко възможно ми се яде постоянно и от нищо не ми става лошо. Засега съм 1,5 кг. отгоре. При предната бременност качих 32 кг, а относно пола ми се иска да е момиче но каквото си е направил таткото такова ще си имаме. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт