Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№8

  • 39 782
  • 316
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 908
Изложих се значи  Embarassed Сега погледнах в речника, така е... Wink
А щом е ечемик нали със златен пръстен трябва да се търка  Rolling Eyes

# 241
  • Мнения: 3 914
А щом е ечемик нали със златен пръстен трябва да се търка  Rolling Eyes
Ами Теди да ,но ечемиците са много видове ,причинени от различни причинители,бактериални или не ,така че златния пръстен често не помага.Аз самата имам периодично,вероятно имам в организма си някакъв вид херпес,но като не съм се изследвала ,само си предполагам Mr. Green.Естествено си се лекувам сама,но при децата е друго,понякога не става без хирургическа намеса Sad Peace

п.п. Иначе харесвам бабините деветини,незнам защо и аз ги пробвам,поне не вреди Peace
Едно обаче ще напиша и то с тъмни букви:Никога не слагайте вътре в окото разни неща,като например кърма,НИКОГА

# 242
  • Мнения: 908
Защо да не се слага кърма?  Rolling Eyes На ен са ми слагали. Като бях малка очите ми се замърсиха и почервеняха... и така... Според мен не би трябвало да е вредна  Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 3 914
Защо да не се слага кърма?  Rolling Eyes На ен са ми слагали. Като бях малка очите ми се замърсиха и почервеняха... и така... Според мен не би трябвало да е вредна  Rolling Eyes
Ами представи си ,че замърсителя е бактерия,кърмата от своя страна е биологичен продукт,какво излиза:Храним си микроскопичните животинки и проблема става от миниатюрен ,огромен.Мога да опиша и пораженията ,които би могла да нанесе,иначе полезната кърма,но не искам,щото е стряскащо Wink

# 244
Крис пис,на моята племенница също й излезе ечемик,когато сложи очилата,намазахме я с Биолек-едно мазилце от серията Царски билки,съдържа само билки и пчелен клей,до вечерта ечемика се проби и изчезна.Опитайте,ако искаш това,аз лично без това мазилце не оставам в къщи-ползвам го за изгорено,нахапано,порязано и всичко,което се сетите-невероятно е Hug

# 245
# 246
Да точно това е ,има невероятен изсмукващ ефект,говорила съм със специалист фармацев дали е безоопасно за очичките,тя също каза да го ползваме без притеснения,може би при вас ще се наложи 2--3 дена мазане,защото е по-отдавна,надявам се да ви помогне Praynig

# 247
  • Мнения: 3 914
Егати.....минали сме на пета страница и въпреки, че нашата тема се радва на особен интерес от страна на модовете,пишете де,не са толкова страшни Mr. Green,най -много да ни изтрият някой друг пост....голяма работа Whistling

Та ще започна с хубавите вести.....Ще покажа една снимка,хората снимат себе си,децата си и се опитват да махнат ефекта червени очи,нали знаете,когато ретината е здрава тя отразява светкавицата и на снимка излизаме зловещо Mr. GreenДа обаче когато няма здрава ретина,този ефект липсва,естествено...няма какво да отрази светкавицата.В този смисъл,хората се опитват да се отърват от този ефект,а аз от шест години се опитвам да го получа.Е.....получих го Party


Доста отдавна лекарите са доволни от окото на Вики,ама аз все не вярвам,просто защото искам аз да видя,въпреки че си имам и офталмоскоп/много е допотопен обаче,та ако някой офталмолог чете,да вземе да ми подари един по-нов ааааа Mr. Green/,та видях червения ефект,искам и вие да го видите Peace

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 13:16 от Viki i mama

# 248
  • Мнения: 908
 Grinning Определено от теб човек може да научи много ценни неща  Hug Отиват й много червени очи на Викушка  Peace А за очилата да не говорим  Heart Eyes Много целувки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 249
  • Мнения: 3 914
Благодаря,старая се Wink Hug
Иначе това,което обясних горе си е чиста физика Peace
Не помня точно в кой клас го учихме,ама нали бях от добрите ученици.......до едно време де,после пубертета....,лоша работа Mr. Green

# 250
  • Мнения: 779
..та видях червения ефект,искам и вие да го видите Peace

невроятно!!поздравленияяяяяяяя!!
 Hug Hug Hug
Най-красивата бе..много да я нацелуваш от мен!

# 251
  • Мнения: 2 116
На Вики майка и крайно време е да повярваш!!!  Hug Hug Hug

# 252
  • Мнения: 3 914
На Вики майка и крайно време е да повярваш!!!  Hug Hug Hug
Ми добре,ама искам да го видя с по-нов офталмоскоп,не съвсем де,ще преживея и по-стар модел,ама моя е от балканската война Joy
Та чакам някой офталмолог да ми подари от тези дето вече не им трябват и ще повярвам,обещавам Joy

# 253
  • Мнения: 662
БРАВО НА ВИКИ  bouquet  bouquet  bouquet
А майка и наистина е крайно време да повярва,че детето и е по-силно и от нея Hug
И ако може всички утре и в неделя да посетите базара в Мола,още повече ще ви обичам,кви красоти има не е истина,а Здравчето какви е направила......  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 5 074
Това, което виждаме в окото на Вики е поредното чудо. А чудесата не падат ей така върху нас.
Трябва да си много упорит и да вярваш в това, което правиш и търсиш, за да се случи.
Това е най-красивото око, което съм виждала в живота си   love001

Общи условия

Активация на акаунт