СНБМ - инициативи - 21 част

  • 14 873
  • 382
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 3 336
Доли, отчета ти е перфектен Heart Eyes

На момичетата, които се включиха в подготовката и реализацията на детския празник искам да кажа едно голямо БРАВО! Празника беше страхотен, но сумата от набраните средства наистина ме впечатли  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 388
Момичета, моля знаещи да ми пишат размер за банера на глаксо за сайта, за да го направят и да ми го пратят за качване. Аз идея нямам.

# 48
# 49
  • Мнения: 5 401
Отново ще си отправя поканата: желаещи да четат "Сега" и "Новинар"?...

Аз пък все още чакам някой да ми обясни какво точно да чета, къде да го съхранявам и т.н. Ако няма желаещи, мога да ги поема и тези, но след средата на май, защото се очертават тежки дни в офиса.

Mrs Jan, желая ти здраво бебче и леко раждане!  Heart Eyes  Hug

# 50
  • Мнения: 1 828
Момичета, моля знаещи да ми пишат размер за банера на глаксо за сайта, за да го направят и да ми го пратят за качване. Аз идея нямам.
Писах в темата за сайта

# 51
  • София
  • Мнения: 6 173
Благодаря за пожеланията  Hug

Става дума за материали, които по някакъв начин са свързани с целите, задачите и интересите на сдружението. При основния преглед в повечето статии след заглавието е и началото й. Ако нещо ти се види интересно отваряш цялото съдържание и ако прецениш, че отговаря на това, което написах по-горе или че просто е интересно пускаш линк към него тук в основната тема, а съдържанието запазваш на компютъра си. Влади искаше да се пазят в Notepad. По-късно този архив ще бъде качван и на нашия сайт.

# 52
  • Мнения: 1 828
Mrs Jan, желая ти здраво бебче и леко раждане!  Heart Eyes  Hug
Евче и аз се присъединявам към пожеланията за леко раждане. Ще чакаме с голямо нетърпение да ни съобщиш за появата на малката госпожица.  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 2 708
Mrs Jan, желая ти здраво бебче и леко раждане!  Heart Eyes  Hug
Евче и аз се присъединявам към пожеланията за леко раждане. Ще чакаме с голямо нетърпение да ни съобщиш за появата на малката госпожица.  Hug

И от мен най - добри пожелания, леко раждане и здраво бебче ти желая  Hug

И аз съм за изпращане на писмото, дори според мен трябваше вече да е разпратено, но Танчето беше против и затова спрях и изчаквах някакво развитие по темата. Сеага покрай празниците и новия министър на здравеопазването може би е малко неподходящо, но при първа възможност мисля че трябва да го разпратим

# 54
  • Мнения: 3 336
Евче, леко раждане и здраво бебче  bouquet Да изкарате хубаво празниците и бебчето да си дойде точно на датата!

Весели празници на всички  bouquet

За вестниците аз нямам възможност.

# 55
  • Мнения: 2 388
Танчето не беше против, а искаше да чете официални искания. Иначе бях "за". За справка - чети старите постове.

На всички искам да пожелая весело посрещане на Великден. Много здраве и усмихнати моменти пожелавам на всички.

Евче, с теб съм! Лекичко да ти мине всичко  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 5 401
Момичета, от след малко изпадам в информационно затъмнение чак до 7-ми май.  Simple Smile Ако мога с нещо да помогна, звънете на ГСМ-то. В София сме от 29-ти плътно...  Peace



Желая ви незабравимо посрещане на Великденските празници с много весели борби за надмощие!   easter newsm18

Бъдете здрави, щастливи и честити!   bouquet


# 57
  • София
  • Мнения: 2 708
Танче не се засягай, имах предвид че си против изпращането в онзи момент, а не изцяло (чела съм внимателно и знам твоята и на останалите позиция), затова го спрях за да се доизясни сестрите какво искат, но така и не стана ясно имат ли официални искания или не.

# 58
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Христос воскресе!
Много весело изкарване на празниците, много щастие и късмет!

# 59
  • София
  • Мнения: 6 173
Благодаря ви за пожеланията!  Hug 

Общи условия

Активация на акаунт