Имате ли шефка, началничка

  • 3 585
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Имах... но я уволниха... и добре направиха. Жена шефка е нещо което не е нормално за мен... Жената трябва да си гледа децата в къщи а не да ходи и да работи по 12 ч. на ден и да командори... Баси

# 31
  • Мнения: 9 990
Боре, много искаш, бате...явно някоя те е настъпила тебе
По въпроса-две шефки, млади, едната е с дете, другата е на път, очаква я сватба.Готини, разбрани, професионалисти.

# 32
  • Мнения: 984
Точно така, Боре, гърч му е майката. Twisted Evil
Ако трябваше мъжете да раждат - свят нямаше да има, скъпи. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 755
ПП. За това как спечелих най-перфектната работа, с неограничена като размер заплата и с много екстри и  как все още се задържам на нея, няма да Ви обяснявам Simple Smile
Селинджър, ти ли си на аватара? Ако си ти, махни сърчицето и няма да се налага да обясняваш. Wink

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имам шефка, но не мисля да я коментирам тук.
Бих описала бившата ми шефка, но тя не е нито млада(60 годишна) нито мома, но пък разведена. Цялото и същество излъчваше омраза и ненавист, как се търпи сама себе си, не знам.

# 35
  • Мнения: 1 179
Имах... но я уволниха... и добре направиха. Жена шефка е нещо което не е нормално за мен... Жената трябва да си гледа децата в къщи а не да ходи и да работи по 12 ч. на ден и да командори... Баси
Жената трябва да си гледа децата, а мъж дето пише във форум БГ МАММА?

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам една такава, не ми е пряка началничка, но отговаря на описанието - шеметна кариера, здрав гръб Wink Само че не е по-млада от мен, по-голяма е с 5-6 години. Като цяло я харесвам, готина мацка е. Винаги е страхотно облечена и с прическа. Понякога се чудя в колко става сутрин, за да си направи сешоар преди работа Tired Или може би просто съм забравила какви са приоритетите на жена без мъж и деца ooooh!

# 37
  • Мнения: 7 263
висшестояща, неомъжена,с десетина или повече годинки по-млада от вас, с шеметно  развита кариера и завидно положение във фирмата/институцията, която работите?  Wink Разбирате ли се?
Опитах се да си го представя само..
Всъщност,  аз съм имала, но въпросния беше мъж..

Малииииии настръхнаха ми космите ..... да не ти казвам къде - баш те таквоз чудо имах пу-пу-пу да не дава господ втори път Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 75
 Наборка, гадна, бездетна, ужасна кучка. Всички я мразим. но на нея не й пука.

# 39
  • Мнения: 1 671
висшестояща, неомъжена,с десетина или повече годинки по-млада от вас, с шеметно  развита кариера и завидно положение във фирмата/институцията, която работите?  Wink Разбирате ли се?
...

Малииииии настръхнаха ми космите ..... да не ти казвам къде - баш те таквоз чудо имах пу-пу-пу да не дава господ втори път Twisted Evil

И защо задължително въпросната трябва да е гадна?
Питам, защото никога не съм имала шефка.
Но кой знае - може и да попадна в такава ситуация.

Съвсем наскоро в интервю за работа ми зададоха точно този въпрос -
имала ли съм досега пряк ръководител жена.

Честно, останах много озадачена, щото между кучка и мъжка кучка разликата не е кой знае каква.

Та затова бих искала да знам...

# 40
  • Мнения: 5 370
Имах... но я уволниха... и добре направиха. Жена шефка е нещо което не е нормално за мен... Жената трябва да си гледа децата в къщи а не да ходи и да работи по 12 ч. на ден и да командори... Баси
А така!!! Да вземеш да отидеш в Афганистан, викам аз. Там ще те оценят по достойнство. Mr. Green
По темата-имам много по-млади от мене жени-шефове (шефка не ми звучи, все едно друго казвам, да не пояснявам повече). Има за какво да са на тези ръководни позиции. Не създават дрязги, интриги, умеят да си "къткат" персонала.
Всичко е до човека, мисля аз, а не до пола.

# 41
  • Мнения: 2 401
Аз пък съм си уважавала дълбоко всичките шефки (не са били като горе описаните обаче), и съм си мразела  сите шефове...хмм
А дали не бихте споделили и некои пикантни подробности, като например на какво се дължи шеметната кариера на таквиз мацки?  newsm53

# 42
  • Мнения: 3 376
Аз съм била такава и бях много добра и разбрана... Rolling Eyes

Друг е въпроса,че когато отпуснеш положението дори и за мъничко ти се качават на главата ooooh! И естествено само се оплакват...както виждам и тук не е по-различна тенденцията,не се учудвам изобщо.

# 43
  • Мнения: 984
Минзухарке, ако чакаш некой да ти каже, че дупките са виновни, има да чеееекаш.... Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 3 271
МММ,имам Twisted Evil
Гадна, злобна, неука, с високо мнение за себе си, че много знае,не на мястото си, нищо не разбираща от работата на целия колектив. Снана шеф даже без да има висше образование, а да не говорим за трудов стаж ,който в държавните институции е задължителен за заемене на определна длъжност.
Просто съм без думи....

Общи условия

Активация на акаунт